Перейти до змісту

От і все хльопці


vanus

Чи дійде він до Луцька?  

15 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Народ от і доприкалувалися.

http://www2.pravda.com.ua/news/2005/12/3/36306.htm

А я сьогодні яєшню зїв... :-(

Переходим на сало братва з горілкою як і домовлялись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нє пацани, не втрачайте надію.

Ванус - ти песиміст однако. хто ж робить голосування без відповіді "він взагалі до нас не дійде"????

А я все ще вірю, що можна буде скоро їсти курку гриль з горілкою, плюс закушувати салом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нє пацани, не втрачайте надію.

Ванус - ти песиміст однако. хто ж робить голосування без відповіді "він взагалі до нас не дійде"????

<{POST_SNAPBACK}>

підтримую

а курку і зараз можна їсти (тільки не сирою ;) ),просто треба утримуватись від сирих яєць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мне пох - я курицу не ем, а предпочитаю кроликов :mdr: благо сейчас их на Варшавке дофига и больше, да и цены вполне разумные. за 2-килограмового хотят ~30 гривен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодны була знищена добова порція сала, денна - бочка, зпечена гуска (позавчорашнього заколу!!!), зжарені всі яйця в хаті.

Після цього навколо хати була встановлена карантинна зона 3 метри і зона нагляду 10 метрів. Холодильники запаковані і змотані скотчем щоб не розкривались. Потім з хлопцями утворили комісію і поїхали в Волиньпак де конфіскували сотню кур по 15 грн. також запаслись олією і сірниками. Для чого поки не відомо.

ОТАКЕ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще однге доволі неприємне явище. Навіть якщо ви курей їсти не будете, то будете їсти ковбасу.

А в ковбасі (залежно від виду і кількості барвника в цесі) 10-50 % (до 70) курятини - всетаки дешево вона зараз обходиться, от і кидають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так народ я від мясного відмовитися не зможу (більше як на день) :angry:

Ви ще скажіть що в салі по якимсь причинам є курятина.... :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а насчет колбаски keepo совершенно прав, так что прийдется на какое-то время перейти на чистое мясо/сало :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ковбаси не їм принципіально ( не піддається декомпіляції), грипа не боюся, курятиною не увлекаюсь, але на НР полюбому буду їсти. Якщо народ буде їсти менше курятини, це піде тільки на користь(холестирин все-таки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

холестерина много только в куриной шкуре, imho, а остальное мясо вполне "мягкое", хоть и похуже крольчатины. хуже всего методы, которые используют для быстрого выращивания цыплят и кур вроде гормональных кормов и максимального обездвиживания. то что часть куриного корма делается из перемолотых отходов куриного производства - факт довольно известный и весьма способствует экономии на корме. также в целях экономии кур кормят собственным помётом (зерновые корма не перевариваются полностью в первый проход)

но вообще подобные "хитрости" связаны с производством любого мяса, так что если об этом много думать, то и вегетарианцем недолго стать :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переходим на внутрівенну кормежку продуктами переробки наших власних відходів. :D А далі шматриця.... :(

Не, ну реально ми всі усвідомлюємо чим є продукти в наших магазинах - напівфабрикати швидкого приготування. Даже та сама курка - общипана, випотрошена, чим не напівфабрикат. :duel:

З.ЬІ. Якщо так верне від "несправжньої" їжі, вихід один - продукти з села, або якщо немає оного, тоді на закупку їдемо не в супермаркет, а до знайомих в село, або хоча б знайоме село. В незнайоме не рекосмендую їхати, результат непередбачуваний :angry::angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у бабушки с селе спрашивают:

- Сколько вы от коровы молока надоиваете?

- 10 литров

- а скольуко сладёте?

- 10 литров, больше немогу, нужно внукам пару литров оставить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодны була знищена добова порція сала, денна - бочка, зпечена гуска (позавчорашнього заколу!!!), зжарені всі яйця в хаті.

Після цього навколо хати була встановлена карантинна зона 3 метри і зона нагляду 10 метрів. Холодильники запаковані і змотані скотчем щоб не розкривались. Потім з хлопцями утворили комісію і поїхали в Волиньпак де конфіскували сотню кур по 15 грн. також запаслись олією і сірниками. Для чого поки не відомо.

ОТАКЕ!

Головне не забутьте сейванутись! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ну я, звичайно, розумію, що тут більшість - "хльопці"... Але ж про мене теж не можна забувати... :D

Думаю, все з нами буде пучком:D) Я от їм собі курку і поки що все ОК... от хіба що перестану на форумі з’являтись... :D то тоді й значить: пташиний грип і до нашого містечка дістався... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по моєму тут теж неправильно зроблене опитування, в якому я все ж не голосував.

я вважаю що не дійде Кур.грип до нас взагалі! (оптиміст я)

а такої опції я не знайшов в голосуванні... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я, звичайно, розумію, що тут більшість - "хльопці"... Але ж про мене теж не можна забувати...  :naezd:

Думаю, все з нами буде пучком:P) Я от їм собі курку і поки що все ОК... от хіба що перестану на форумі з’являтись... :D  то тоді й значить: пташиний грип і до нашого містечка дістався... :D

<{POST_SNAPBACK}>

если ты заболееш куриным гриппом то у тебя вырастут крылышки и ты станеш ангелочком=))

тады я заберу тебя сипе и посажу в клеточку

ЗЫ и буду кормить кормом для попугаев=)) :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотілось би прокоментувати останній смайл джозефа (а точніше те, для чого він тебе буде там тримати і що робити) - але пошлих речей наскільки я знаю, писати на цьому форумі не бажано ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду кормить кормом для попугаев=)) ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Вот только без корма для попугаев... Я тебя умоляю! У меня же несварение будет! ;)

2legolas_soi

О да... ты у нас самый "не пошлый" на форуме!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2legolas_soi

але чомусь перший завжди починаєш про щось таке говорити... теж мені "скромник"... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я це і маю на увазі.

ніякий я і не скромник, і засмущати мене ДУЖЕ важко.

А той мій пост був просто Сарказмом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...