Перейти до змісту

Шукаю Желфикс (для варення)


margo4054

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть будь ласка!!! хто можливо знає,чи зустрічав в продажі Желфикс або Квиттин це згущувачі для джему,варення. Ніде не можу знайти,можливо хтось підскаже де можна придбати? або якісь інші желейні згущувачі для джемів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в Сільпо і на Варшавці в рядах за Караваном.

Була сьогодні і в Сільпо і в Там-Тамі інічого не знайшла там! Дякую можливо ще на Варшавці ситаюсь. Можливо точно хто знає в якому місці,а то деякі про таке і нечули навіть ,коли запитуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні це не желювальний цукор, це така спеціальна суміш,яким основним інгредієнтом виступає (пектин).Дуже класно з ним робити джеми і варення! Колись пробувала в знайомої ,то непередати словами,який класний натуральний смак варення і джемів виходить за допомогою цього желатину!

Пектин — (от греческого pektos — свернувшийся, застывший) это склеивающее вещество растительного происхождения. В природе пектин содержится в растительном сырье, плодах, овощах, корнеплодах, относится к растворимым пищевым волокнам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І джем без нього ніяк зробити не можна?

Мда! Неужели джемы домашнего варения никак не можно сделать без ХИМИИ. Я понимаю что покупное дерьмо мы жрём из 90% химии. Но домашнее, я (моя семья) стараемся делать без всяких химических пиктинов. :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні це не желювальний цукор, це така спеціальна суміш,яким основним інгредієнтом виступає (пектин)

Ну дык в желювальном сахаре и содержится яблочный пектин. Так кидаеш в джем сахар и загуститель, а тут два в одном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Сільпо.Сьогодні бачила.Там,де спеції,зразу після овочів-фруктів.Здається,друга поличка зверху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке як на малюнкуhttp://board.lutsk.ua/uploads/monthly_07_2011/post-10418-0-24777700-1309719383_thumb.jpg Серед пакетиків для випічки (чому?) тої самої фірми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в Сільпо і на Варшавці в рядах за Караваном.

Була сьогодні і в Сільпо і в Там-Тамі інічого не знайшла там! Дякую можливо ще на Варшавці ситаюсь. Можливо точно хто знає в якому місці,а то деякі про таке і нечули навіть ,коли запитуєш.

є, Доктор Еткер в Сільпо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...