Перейти до змісту

Нужно изготовить рамку


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Нужна стеклянная рамка, чтобы она стояла

для вот такой карты

cards.JPG

На фото лицевая и тыльная сторона, чтобы карту было видно с двух сторон.

Пишите цену и сроки изготовления.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не простіше в якихось канцтоварах купити підходящий готовий менюхолдер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:otk:

Поставила дяк. Думала то мені отказать, а потім переглянула, то напевно все-таки 50ти гривням...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04 - спасибо за подсказку, как-то не подумал о такой штуке :) буду искать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу просто – замовляти щось у виробника в кількості 1 шт. як мінімум не економічно доцільно. Навіть більше того - 100 грн. - це собівартість даного виробу при замовленні 1 шт.

Дивують люди, що створюють такі теми. Невже ви думаєте, що ексклюзивна річ під ваші розміри може коштувати 10 чи 20 грн.

200 грн. - це мінімальна ціна за яку можна пробувати брати таке дивне замовлення.

Може хоть до когось я донесу, цим постом, розуміння вартості нестандартного замовлення.

Таке відчуття, що половина людей вірить у Діда Мороза і Бетмена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше, я не бачив вашого портфоліо по таким "дивним" замовленням, хочаб приблизно.

Це має бути сувенір, карта інкрустована золотом 999,9

Покажіть хоть приклад один, то 100 гривень, я побачу що це адекватна ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D :D :D круто...

для того щоб заробити 100 грн зараз потрібне портфоліо ??? (я вже мовчу про собівартіст виробу).

За виконання даної робот не візьмусь взагалі.

Може хоть до когось я донесу, цим постом, розуміння вартості нестандартного замовлення.

а може й ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не простіше в якихось канцтоварах купити підходящий готовий менюхолдер?

Або, як варіант, щось з такого: 1, 2.

а може й ні...

Ми замовляли собі 6 нескладних коробок з оргскла (по моєму малюнку), то одна обійшлась 400грн, але вона величезна (на неї можна наклеїти не одну колоду карт :D ).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз ви щось робите, так би мовите нестандарте, так я мав на увазі щоб ви показали те, що ви робили з оргскла чи там ще з другого скла, може якусь вітрину чи коробку, ну там ще щось, я на фото побачу взагалі яка якісь ваших робіт.

А на рахунок ціни, це спірне питання. Бачите Oksana04 замовляла роботу де вся колода карт поміститься всього за 400 грн, а тут розміри всього 6х9 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...