Перейти до змісту

підскажіть чи варто купувати даний фотоапарат


prorok

Рекомендовані повідомлення

Матрица 1/2.3", 16 Мпикс / Зум: 15х (оптический),6х (цифровой) / поддержка карт памяти SD/SDHC / ЖК-дисплей 2.7" / питание от батарей 4 х АА / 103 х 68 х 74 мм, 350 г / черный

Подробнее: http://rozetka.com.ua/general_electric_x500_b/p153425/

почитав відгуки всі хвалять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я б не рекомендував. фоти даної контори явно смахують на апарати Fujifilm серії S. думаю це вони і є, тільки лейба інша. не скажу, що дана серія себе так супер-пупер зарекомендувала. я би взяв краще Canon SX120 IS. трохи дорожче, та все апарат достойний як для "мильниці". все ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене щось теж довіри мало до цього виробника. Мав справу з телефонами GE - китайське лайно для американського ринку. Трохи якісніше за китайське лайно для нас, але все одно китайське лайно.

Даний фотоапарат зовні дуже нагадує Fujifilm FinePix S1600 і т.п. Якийсь ОЕМ фуджи-олімпус, імхо.

Цікаво, чи є російська мова в меню і офіційна гарантія ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а про такий олімпус що скажете

Матрица 1/2.33", 12 Мп / Зум: 15x (оптический), 5x (цифровой) / поддержка карт памяти SD/SDHC / LCD-дисплей 2.7" / HD-видео / питание от четырех батареек типа АА / 109.9 x 72.2 x 75.1 мм, 433 г / серебристый

Подробнее: http://rozetka.com.ua/ru/products/details/39973/index.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось не можу збагнути як в Canon SX120 IS виходять фотографії кращі ніж в фотіків з кращими параметрами (зум, Піпікселі і т. д).....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... ніж в фотіків з кращими параметрами (зум, Піпікселі і т. д).....

Я Вас трошки розстрою, але більший зум і більше пікселів то не кращі параметри, а скоріше навпаки.

Як правило чим більший зум - тим гірший об'єктив. Саме краще зображення дають об'єктиви які взагалі не мають зуму.

Більше пікселів - більше шуму на фотографії, відповідно при поганому освітлені фотографії будуть виходити гірші. Але і це ще не все, щоб фотоапарат міг повністю використати можливості багатопіксельної матриці, потрібний відповідний об'єктив, а хороші об'єктиви дуже дорогі.

Тому не потрібно дивуватись коли звичайний цифрокомпакт, з невеликою кількістю мегапікселів і маленьким зумом, буде робити фотографії кращі ніж супер ультразум з дофіга мегапікселями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...почитав відгуки всі хвалять...

Сам раніше також орієнтувався на ті відгуки, поки уважніше придивився - ...користуюся тиждень, вчора купив, в друга такий є... грош ціна таким відгукам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось не можу збагнути як в Canon SX120 IS виходять фотографії кращі ніж в фотіків з кращими параметрами (зум, Піпікселі і т. д).....

prorok, по-перше не женись за псевдодзеркальним дизайном. від цього фотографії не стануть кращими. по-друге гонитву за мегапікселями покупцю нав"язують маркетологи компаній-виробників фотоапаратів. головне не скільки тих пікселів, а який фактичний розмір матриці. для об"єктива основні параметри - це світлосила та діапазон фокусних відстаней. також важливим у фотоапараті є можливість ручних налаштувань таких параметрів, як діафрагма, витримка, ISO, баланс білого. у невеликої кількості компактів наявне ручне фокусування. да воно далеке від ідеалу, та все ж воно є і ним можна користуватись. почитай тут і ти багато чого для себе зрозумієш.

якшо говорити про виробників, то в бюджетному сегменті до 2000 грн. по співвідношенню ціна-якість-функціонал найкращими є Canon (конкретно моделі SX120 IS та SX130 IS). все інше в переважній більшості хлам, яким виробники просто заповнюють дану цінову нішу. звичайно є окремі цікаві екземпляри, але вони не мають ручних налаштувань. да і Nikon, і Olympus, і Panasonic, і Sony, і Fujifilm роблять класні компакти, але коштують вони значно дорожче. деякі екземпляри, як любительські дзеркалки (н-д, Olympus XZ-1), а деякі і того більше (наприклад, Fujifilm X100).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1309621823' post='1052404656']

в бюджетному сегменті до 2000 грн. по співвідношенню ціна-якість-функціонал найкращими є Canon (конкретно моделі SX120 IS та SX130 IS). все інше в переважній більшості хлам,

пречудовий приклад маркетингового відгуку :)

з якої радості? :blink:

взагалі-то це моя особиста думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

prorok, саме головне не чекай від бюджетної "мильниці" дива. при гарному освітленні та правильних налаштуванях ти будеш отримувати непогані знімки на тверду "4", але не більше. в композиційному плані вони можуть бути чудовими, але в технічному плані однозначно не будуть дотягувати до якості фотознімків навіть любительських дзеркалок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...