Перейти до змісту

"Полуничний бізнес в Україні" Обговоримо?


Amaranth

Рекомендовані повідомлення

http://www.strawberr...com.ua/?from=29

Ось таке зацікавило. Як на мене дорого, але досить принадно та боязко щось купувати те CD. Че не лохотрон?

Не можу уявити собі, як полуниця буде рости у полієтиленовому мішку. Гаразд, хай вона росте в тому мішку в теплиці. Але ж там пропонують вирощувати так само і в кімнатних умовах, що й бентежить. По своему досвіду знаю, що в кімнаті полуничка плодоносить перший раз дуже добре, урожай смачніший, ніж з городу. Але потім вона виснажується і все ж таки доводиться садити у відкритий грунт або купувати нове насіння чи саджанці.

Ну от хто що думає про купівлю цього курсу на диску?Не хотіла розміщувати тему у розділі "світ рослин". Його на борді мало хто читає, а мені цікаво дізнатись як найбільше думок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого зразу лохотрон?

Полуниці однозначно виростуть, якщо їх посадити і доглядати))).

Але диск сонечка в небі не добавить...

І, саме головне, треба усвідомити, що диск - це лиш малееенький початок велиииких витрат, якщо дійсно хочеться зайнятись полуницями, як бізнесом.

Якщо захочете десь схалявити, і у Вас замість обіцяних 2х кг виросте 1,5 кг полуниць - Вам скажуть: не на тій фірмі, яка вказана в списочку, купили, наприклад, розсаду))) Претензій бути не може)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

'Oksana04', Ви так відповіли, наче пробували цю технологію )

Так, хочеться зайнятись ягідками. Раніше пробувала для себе вирощувати у кімнаті. Хочеться, але ціна трохи тут покусує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

'Oksana04', Ви так відповіли, наче пробували цю технологію )

Так, хочеться зайнятись ягідками. Раніше пробувала для себе вирощувати у кімнаті. Хочеться, але ціна трохи тут покусує.

ЦЮ технологію не пробувала, але знаю людей, які планували заробляти дикі гроші на вирощуванні грибів

у полієтиленовому мішку
.

Ну і трошки знаю що таке власний бізнес та відносини в ньому.

Якщо покусує 249 грн на диск - забудьте про це...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦЮ технологію не пробувала, але знаю людей, які планували заробляти дикі гроші на вирощуванні грибів

Зв'язку грибів з полуницею не бачу, але над диском думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зв'язку грибів з полуницею не бачу

І там і там поліетиленові мішки, бізнес, гроші)))

над диском думаю

Успіхів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І там і там поліетиленові мішки

Ах ось де собака зарита )

Успіхів

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зв'язку грибів з полуницею не бачу, але над диском думаю.

Зв'язок в тому, що для цих людей найкращий бізнес - продаж дисків, з технологіями вирощування грибів чи полуниць, не має значення, а гарні історії на сайтах - піар-легенда, рекламний текст не більше.

Але гриби в поліетиленових пакетах (глива або вешенка на рос.м.) - реально, я працював на такому виробництві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зв'язок в тому, що для цих людей найкращий бізнес - продаж дисків, а гарні історії на сайтах - піар-легенда, рекламний текст не більше.

Чого і побоююся. А раптом те, що на диску - туфта?

392 грн... Це більша частина моеї орхідейної мрії - Cleisocentron merrillianum. Ні, на цьому сайті точно не куплюсь )

Але гриби в поліетиленових пакетах (глива або вешенка на рос.м.) - реально, я працював на такому виробництві.

Про гриби у полієтилені мені розказував дядько, типу його прийомна донька вирощувала. Але дядько бреше, як спить.

Розкажіть будь-ласка, мені цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зв'язок в тому, що для цих людей найкращий бізнес - продаж дисків, а гарні історії на сайтах - піар-легенда, рекламний текст не більше.

Чого і побоююся. А раптом те, що на диску - туфта?

Але гриби в поліетиленових пакетах (глива або вешенка на рос.м.) - реально, я працював на такому виробництві.

Про гриби у полієтилені мені розказував дядько, типу його прийомна донька вирощувала. Але дядько бреше, як спить.

Розкажіть будь-ласка, мені цікаво.

На диску не туфта, а просто впорядкована інформація, яку легко і безкоштовно видасть Гугл. Те саме і по грибах і по милу і по всьому, що вони продають. Що розказувати? Питай, що цікавить, розкажу, не шкода. В двох словах, треба мати:

- міцелій (насіння гриба),

- середовище, в якому будуть рости гриби - тирса або солома

- мішки з плівки

- приміщення

Підготовлюється середовище, мішається з міцелієм, закладається в мішки, мішки зав'язуються. Мішки зберігаються певний термін при певній температурі, щоб середовище обросло міцелієм, а потім пробиваються в них отвори. З отворів ростуть гриби, збирається урожай, ~1 раз в 2-3 тижні, через певний термін, врожайність падає, процес необхідно повторити.

Це промисловий метод, є простіший - гриби ростуть в дерев'яних "пеньках". Але і віддача від нього менша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- міцелій (насіння гриба), - приміщення, а ще чи не знаєте, де можна дістати грибницю вешенок.

Це промисловий метод, є простіший - гриби ростуть в дерев'яних "пеньках". Але і віддача від нього менша.

Оце я знаю. Доводилося читати пробігом, після чого як і з полуницею. Зацікавило, то стала шукати грибницю.

Ну от яка мінімальна площа приміщення може бути? Кімната?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце я знаю. Доводилося читати пробігом, після чого як і з полуницею. Зацікавило, то стала шукати грибницю.

Ну от яка мінімальна площа приміщення може бути? Кімната?

Все залежить від розміру твоєї сковорідки (майже серйозно). Перший раз з гливами я стикнувся у Львові, в гуртожитку, в якому жив. Сам гуртожиток був побудований ще в Радянському Союзі, і мав бути тимчасовим житлом для громадян зі всього Союзу. Як виявилося згодом, для багатьох тимчасових жителів, які приїхали з кишлаків, аулів чи спустилися з гір, унітаз, душ, раковина і вода в крані - це з розряду фантастики. Тому за перші два роки існування гуртожитку, вся каналізаційна система безповоротно була забита. А душові кабінки перетворили на комірчини. От мій сусід і використовував таку несправну душову кабінку (1,5*1,5м) для вирощування гливи. Нам на півлітри-літру самогону (спирту) вистачало однієї пательні смажених грибочків, які він "збирав" з одного мішка на 20-30 літрів.

п.с. Міцелій продають вже навіть в Луцьку, за його якість не ручаюся. Ми купували під Києвом. Гугл підскаже і за Луцьк і за Кийов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гугл підскаже і за Луцьк і за Кийов.

Дякую, Кеп за святий Гугл .\\ Йой, як жеж я сама не здогадалась )

Було справді цікаво. Мерсі :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...