Перейти до змісту

армія


Alexandr92

Рекомендовані повідомлення

мене цікавить таке питання: я закінчив навчальний заклад 3-ого рівня акредитації, і працюю по спеціальності, але восени у мене призов. Чи маю я право на відстрочку від армії по цьому приводу? і якщо маю, то на який термін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись по якій спеціальності і де саме працюєш. Надається на рік, далі знову поновлювати інформацію.

13. Відстрочка від призову на строкову військову службу для

продовження професійної діяльності надається таким громадянам

призовного віку:

педагогічним працівникам з повною вищою освітою, основним

місцем роботи яких є загальноосвітні навчальні заклади, за умови

повного навантаження на займаній посаді, - на весь період їх

роботи за спеціальністю;

медичним працівникам за умови повного навантаження на

займаній посаді - на весь період їх роботи у сільській місцевості

за фахом;

випускникам професійно-технічних навчальних закладів за умови

їх роботи за здобутою професією на підприємствах, в установах,

організаціях державної або комунальної форм власності, - на один

рік з дня закінчення навчального закладу;

16. Призовники, яким надано відстрочку від призову на

строкову військову службу, зобов'язані щороку до 1 жовтня подавати

у районні (міські) військові комісаріати документи, що

підтверджують їх право на відстрочку.

А взагалі переглянь ЗУ Про військовий обов'язок і військову службу, Ст. 17, може для себе іншу підставу знайдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

могу сломать руку, возьму не дорого... :g05:

Приємніше одружитись і зачати дитину.

P.S. Це не пропозиція :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

могу сломать руку, возьму не дорого... :g05:

Приємніше одружитись і зачати дитину.

P.S. Це не пропозиція :D

Мені після такого предлога сказали валити в армію, а як прийду вона подумає :D

мене цікавить таке питання: я закінчив навчальний заклад 3-ого рівня акредитації, і працюю по спеціальності, але восени у мене призов. Чи маю я право на відстрочку від армії по цьому приводу? і якщо маю, то на який термін?

Довго працюеш? коли закінчив навчання?

Коси...але це трохи грошенят коштує...)

Мені в воєнкоматі предлагали за 600 баксів дадут ьвоєннік і відстануть. :D

Я сказав що дорого :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які 600 баксів? як проходиш комісію, кажеш те і те болить. дають направлення і ідеш в лікарню. а там проходиш до кінця призову. і так до 25 років. якщо не хочеш платити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які 600 баксів? як проходиш комісію, кажеш те і те болить. дають направлення і ідеш в лікарню. а там проходиш до кінця призову. і так до 25 років. якщо не хочеш платити

ПО мене приїхали в 4 часа ранку, казали не вистачає призовників і осінніх гребуть(весною булО).... і їм було похрен болить в мене шось чи не болить)

Просвіти що ж в тебе так боліло і з чим ти проходив до 25ти років? :D

Да і ти правильно підмітив "якщо не хочеш платити"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які 600 баксів? як проходиш комісію, кажеш те і те болить. дають направлення і ідеш в лікарню. а там проходиш до кінця призову. і так до 25 років. якщо не хочеш платити

цікава концепція, але за межею фантастики)

Пишеться папірець в вєнкоматі по особистим чи іншим причинам на рік, а потім назбираєш грошенят і відкосиш)

П.С. Не мій метод, відкосив безплатно (майже) за станом здоров"я

9049d6b21b1275b8979a1341f2e367e4.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як проходиш комісію, кажеш те і те болить. дають направлення і ідеш в лікарню. а там проходиш до кінця призову. і так до 25 років. якщо не хочеш платити

Всеодно платити прийдеться, лікарям, і так до 25 років, якщо звісно справді нема якоїсь серйозної болячки.

А якщо спробувати відкосити своїми силами, тіпа там десь щось болить, то можна попасти на кінець призову, де зазвичай набирають не в самі кращі частини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не з частини фантастики., а з особистого досвіду. я вже 4 раз проходжу комісію. восени хотів іти і пройшов комісію, але сказали, що немає вже місця. а зараз весною вже нехотів, принесли вручили повістку під підпис про отримання. тоді пішов. і проходив до кінця призову. але вже трохи затримався, бо сказали, що цей акт буде дійсний до наступного призову. тобто на наступний раз або косити або в армію іти. ще не вирішив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені в воєнкоматі предлагали за 600 баксів дадут ьвоєннік і відстануть

Можу в ПМ скінути контакти пана Фірсова (може напряму дешевше?) :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені в воєнкоматі предлагали за 600 баксів дадут ьвоєннік і відстануть

Можу в ПМ скінути контакти пана Фірсова (може напряму дешевше?) :dont:

Контакти є, але вже не потрібно)

давно відмазався і забув)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кращий відкос від армії - піти відслужити і забути (знаю по власному досвіду :smile-zachot: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кращий відкос від армії - піти відслужити і забути (знаю по власному досвіду :smile-zachot: )

мені армія окупилась за 3 місяці, а в ній треба було б торчати рік...

Простий розрахунок....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кращий відкос від армії - піти відслужити і забути (знаю по власному досвіду :smile-zachot: )

дехто так служить що без частини "мозгів" і здоров"я вертається... а дехто і не вертається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дехто в магазин виходить і не вертається, так давайте з дому нікуди не виходити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дехто в магазин виходить і не вертається, так давайте з дому нікуди не виходити ;)

А вдруг криша на голову впаде? о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте бути реалістами, в армію йдуть ті хто "хочуть" або ті в кого немає грошей (особисте спостереження)

Без обід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в армію йдуть ті хто "хочуть" або ті в кого немає грошей (особисте спостереження)

Надо добавить ще: Ті хто не хоче, але йому треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба? це типу ті хто хочуть зробити собі військову кар"єру чи працювати в охороні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Силові структури, митниця і т.п.

Не знаю як зараз, але коли я призивався то в армію йшло багато тих хто вивчився на юристів, наскільки я зрозумів що без армії нормальної кар'єри не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

основна частина йде в Ліцеї...

В армію мало хто йде щоб здобути "престижну" роботу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну багато чи небагато йде таким чином я не знаю, але те що такі є то факт. Зі мною служив такий тіпок, який пішов служить щоб здається на митницю влаштуватись.

Коли я призивався зі мною в групі був чувак який закінчив юридичний, і тоже ішов в армію бо треба, його в Луцьку в ВВ залишили служить (походу батьки підсуєтились щоб далеко не заслали).

І таких історій і я багато чув від різних людей. Друг мені розказував (не знаю наскільки то правда) історію, що його знайомого спочатку підмазали від армії, а потім виклали кругленьку суму щоб все таки взяли, бо чи в таможні чи в погранцях (непам'ять вже точно) з'явилось якесь перспективне місце.

основна частина йде в Ліцеї...

Ліцей нічого не вирішує, підходить або служба або військова кафедра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...