Перейти до змісту

шара від Life:)


Рекомендовані повідомлення

сьогодні до обіду існувала така весчь:

дзвінки не тарифікуються якшо перед номером абонента поставити 99 (напр. 998050.....). халява була на всі мобільні оператори крім стаціонарних та закордону. т.е. в кого вільний лайф - мав майже безлімітку <_< хто знає шо це було? %)

зараз при пробі такого набору чую: "невірно набраний номер"...

пс. якшо пробувать набрать напр. 118050... то чути "даний номер не закріплений за жодним з абонентів"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше цікаво шо це було ? ;)

і давно такій прикол працював ? я взнав 2 дня назад. прикрили оперативно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до мене друг дзвонив з таким приклом( у менe UMC) !!!! Це справді працювало!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я про цей прикол взнав ще в середу ввечері :) А в четвер купив пакет "Ви популярні" і за вечір накрутив собі на рахунок 50 грн :) . Якщо комусь цей пакет треба, то можу продати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки народ одне прохання, як знаходите таку халяву то будь-ласка не приходьте в сервісні центри лайфа і не перепитуйте чи дійсно таке є.Я в головному офісі кредити оформляю і чесне слово просто дивують люди.За день мабуть чоловік з 20 прийшло і перепитало в лайфівських дилерів.Ті нічого про таку лафу не знали, але як вірні працівники своє керівництво попередили.Наслідки бачите самі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 melonbet

такім унікалам такі весчі розказувать нельзя %)

так виходить працівники лайфа самі про "99" не знали ? цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 melonbet

такім унікалам такі весчі розказувать нельзя %)

так виходить працівники лайфа самі про "99" не знали ? цікаво...

По офісах не знали :D А от ті люди що за зв"язок відповідають знали точно. І шось мені здається шо у лайфа ця дирка вже давно існувала, але по якихось причинах її не перекривали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ в нас тупий взагалі, де тільки такі беруться ?

вот именно! где ты взялся? биографию, плиз, от первоисточника...

ЗЫ сцуко дети, задрали вы борду портить.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп : life е**чий !!! - купил в их магазе на леси пополнение на 25 - стал стирать - все циферки постиральсь нахер! - не ну не еп тв мат!!!! 25 рублёв нафиг - вот шкода что от кассы далековато был - безпонтово было вертацца ХРРРР!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп : life е**чий !!! - купил в их магазе на леси пополнение на 25 - стал стирать - все циферки постиральсь нахер! - не ну не еп тв мат!!!! 25 рублёв нафиг - вот шкода что от кассы далековато был - безпонтово было вертацца ХРРРР!!

треба було вернутись і віддати назад, вони б тобі вручну поповнили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

МОжет знаете,но всеже скажу,Можно бесплатно на лайфе 35 минут получит!Для етого надо зайти в лайф меню,нажать Your info,Updait info,и там вводить свою инфу Но ТОКО латынськими буквами!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ці 35 хв. ідуть тільки на лайф)) а в мене вільний лайф мені цього не треба)) і якщо хтось буде це заповняти то треба заповняти, що в тебе день народження в той день коли заповняєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп : life е**чий !!! - купил в их магазе на леси пополнение на 25 - стал стирать - все циферки постиральсь нахер! - не ну не еп тв мат!!!! 25 рублёв нафиг - вот шкода что от кассы далековато был - безпонтово было вертацца ХРРРР!!
:) В мене така історія була вже разів 5 ;) Але головне потім зайти в фірмову точку лайфа і дати ваучер, а вони по номеру пробуть циферки і поповниш рахунок !!! :bayan:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
оффтоп : life е**чий !!! - купил в их магазе на леси пополнение на 25 - стал стирать - все циферки постиральсь нахер! - не ну не еп тв мат!!!! 25 рублёв нафиг - вот шкода что от кассы далековато был - безпонтово было вертацца ХРРРР!!

У меня с ЮМС такая же фигня была. Позвонил оператору, продиктовал серийник ваучера. На протяжении 10-ти рабочих дней денежка мне упала на счет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...