Перейти до змісту

Чистка корпусів від пилі


Рекомендовані повідомлення

Підскажіть хто стикався чи бачив девайс, накшталт компресора тільки щоб був портативний та невеликого розміру, щоб чистити системні блоки. Поради аля "Пилососом" не радують. пилосос на видув треба, а зараз такі не в моді, ніде не купиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бераеш Lexxa з борди ящик пива і все видуєм а по серйозному купуєш банку стисненого повітря і все ок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Портативних не буває бо для того щоб якісно продути треба достатній тиск повітря, а це розміри.

На базарі купа всіляких компресорів, їх має цілком вистачати.

Продути ще можна на шиномонтажі, в крайньому разі там де підкачка колес на будьякій заправці;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бераеш Lexxa з борди ящик пива і все видуєм а по серйозному купуєш банку стисненого повітря і все ок

А де можна купити банку зі стисненим повітрям???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо найбанальніше - розбірав (мамку викрутив із корпуса) - пензлик і все ж пилосос. Щоб добре продмухати відяху- то лише стиснене повітря у 1-2 атмосфери.

бераеш Lexxa з борди ящик пива і все видуєм а по серйозному купуєш банку стисненого повітря і все ок

А де можна купити банку зі стисненим повітрям???

балончик аля лак для волосся. Тільки потужніший :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бераеш Lexxa з борди ящик пива і все видуєм а по серйозному купуєш банку стисненого повітря і все ок

Банку повітря не хватить на 30 машин.

За ящик пива я сам видую ручним насосом)))))

Портативних не буває бо для того щоб якісно продути треба достатній тиск повітря, а це розміри.

На базарі купа всіляких компресорів, їх має цілком вистачати.

Продути ще можна на шиномонтажі, в крайньому разі там де підкачка колес на будьякій заправці;)

Ну як варіант компресор для качки шин, тільки цікаво якщо на нього надіти насадку з малим вихідним отвором чи достатня сила повітря буде.

На заправку я не понесу всі офісні ПК)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як варіант компресор для качки шин, тільки цікаво якщо на нього надіти насадку з малим вихідним отвором чи достатня сила повітря буде.
Насадки там міняються, став хоч на клапан шредера, хоч пістолет для продувки, хоч аерограф....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На заправку я не понесу всі офісні ПК)))
До речі дарма, заодно б і тиск перевірив. Мені одного разу довелося сервер на філії везти на найближчу заправку щоб продути, бо пилососа не було і кісточкою вимести купу пилу було не реально.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як варіант компресор для качки шин, тільки цікаво якщо на нього надіти насадку з малим вихідним отвором чи достатня сила повітря буде.
хоч пістолет для продувки....

Супер треба йти на базар...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Кароче питання вирішено, для качки шин не підходить, дуже малий тиск, купили

http://electromotor.com.ua/video/kompressor/761-miol-81-140 Супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для качки шин не підходить, дуже малий тиск

Жартуєш?.. Компресори для підкачки шин видають як мінімум 3 атмосфери (а насправді -- більше), а цього досить щоб видути з компа все до останньої пилинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для качки шин не підходить, дуже малий тиск

Жартуєш?.. Компресори для підкачки шин видають як мінімум 3 атмосфери (а насправді -- більше), а цього досить щоб видути з компа все до останньої пилинки.

3 атмосфери це потужність до якої копмресор може накачати шину, в "холосту" він ледве дує, для чистки потрібно ресівер в якоий компресор буде нагнітати повітря і 3х атмосфер всерівно мало - це провірено. Не встигнеш "дунути" як тиску вже нема.

Оптимальний варіант всім раджу компресор з ресівером на 7.5 літра, качає до 8 атмосфер, є регулятор видуву (ставлю на видув 2-3 атмосфери) і приблизно 5 хвилин чищу доки тиск не впаде, і цього достатньо на одну запилену коробку заліза.

ПИ.СИ. я ще ніколи так багато пилі не видував, пилосос відпочиває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kellax, мабуть, ти новенький? В смислі одмін.

Навіть не знаю що відповісти, та ні мабуть не новенький, тут недавно тільки поселився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про адміністрування. Твої запитання - я себе згадую років 3-5 тому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про адміністрування. Твої запитання - я себе згадую років 3-5 тому :)

Ну значить ти будеш мати відповіді на всі мої питання, я "прощупую контінгент")))

А взагалі то мене цікавлять питання налаштувань коммутаторів доступа, але про такі питання я розмовляю на інших форумах)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На яких, якщо не секрет?

Які комутатори і що треба налаштувать?

Це оффтоп, тему потім створю тему, лінки вишлю в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 атмосфери це потужність до якої копмресор може накачати шину, в "холосту" він ледве дує, для чистки потрібно ресівер в якоий компресор буде нагнітати повітря і 3х атмосфер всерівно мало - це провірено. Не встигнеш "дунути" як тиску вже нема.

Оптимальний варіант всім раджу компресор з ресівером на 7.5 літра, качає до 8 атмосфер, є регулятор видуву (ставлю на видув 2-3 атмосфери) і приблизно 5 хвилин чищу доки тиск не впаде, і цього достатньо на одну запилену коробку заліза.

ПИ.СИ. я ще ніколи так багато пилі не видував, пилосос відпочиває.

Так а хто казав електроНАСОС для накачування шин, оте що ти придбав це саме КОМПРЕССОР.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помогите с агрегацией каналов DES3018 и DES3010FL + 4 SHDSL

Есть такая схема

Шлюз - DES3018 - SHDSL Dynamix-SHDSL Dynamix - DES 3010FL - клиент

при такой схеме максимальная скорость у клиента не больше 2,5 мбит/с

Решили добавить еще по одному SHDSL на двух концах и сагрегировать каналы DES3018 и DES 3010FL

ТОисть схема уже такая

Шлюз - DES3018|-----------------------------------------|DES 3010FL - клиент

...............1 порт| - SHDSL Dynamix-SHDSL Dynamix -|1 порт

...............2 порт| - SHDSL Dynamix-SHDSL Dynamix -|2 порт

Но получается так что достичь 5 мбит/с не удается так как метод балансировки пускает для одного макадреса траф только по одному каналу.

Начитался и нашел что существует:

"Round Robin (Packet order not guaranteed) — метод балансировки, который не сохраняет порядок фреймов. Этот метод балансирует нагрузку по фреймам. Каждый следующий исходящий фрейм передается через другой рабочий интерфейс сервера. Все порты в team используются как равнозначные."

но в Длинку я нашел только mac_destination, mac_source и смешаный.

Подскажите пожалуйста как между етими Длинками настроить так чтобы трафик не привязывался к макам, и шел по двум каналам одновременно что позволит достичь 5мбит/с для одного мака.

Спасибо.

Це моя тема на Длінковському форумі, хто що думає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тут знову питання: Нафіга? ЗАДАЧІ??

Якщо подати мережу/інет на відстань, то до дротів прив'язуватися не обов'язково. WiFi чудово передає і на 5-10 км (в умовах прямої (безперешкодної) видимості).

Якщо ж потрібна швидкість, то, мабуть, дешевше було б оптику кинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО більше швидкості каналу в одну сторону ти не пригнеш, це по езернету можна зробити агрегацію із 100 на 200Мб/с і то не на всякому обладнанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тут знову питання: Нафіга? ЗАДАЧІ??

Якщо подати мережу/інет на відстань, то до дротів прив'язуватися не обов'язково. WiFi чудово передає і на 5-10 км (в умовах прямої (безперешкодної) видимості).

Якщо ж потрібна швидкість, то, мабуть, дешевше було б оптику кинути.

Задача використовуючи наявне обладнання збільшити швидкість ДО клієнта в 2 рази, є 2 коммутатори,у них є функція агрегації каналів, є 4 СШДСЛ модема, 2 телефонні лінії. До купи ніяк не збереш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...