Перейти до змісту

Відбілити IMEI


AndrewG2000

Рекомендовані повідомлення

Хочу "відбілити" IMEI на прикольному телефоні з закордону. Не хочеться щоб його відключили.

Хоча пройшло більше 3-х місяців, але все ж хз краще щоб був білий.

Хтось може порадити як і за скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви дісно вірите щоце зараз актуально??? ПІВ КИЄВА ХОДИТЬ З ЧОРНИМИ ТРУБКАМИ ПО 3000-4000гр !І НІХТО ТАКИМИ ДУРНИЦЯМИ НЕПЕРЕЙМАЄТЬСЯ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишіть, будь ласка, модель телефону, можна в приват. А взагалі - нема чим перейматися. Принаймі поки що. І це "поки що" триватиме ще не відомо скільки часу :-) Скоріше за все, ви вже встигнете змінити телефон. І не один.

Один з моїх телефонів зараз також в чорному списку значиться, але мене це ані скільки не бентежить.

Зараз не є проблемою знайти людей, які пропонують "відбилити" IMEI, але чи воно вам треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також не раджу відбілювати :

1.Лишня трата часу.

2.Краще ті гроші , потратити на щось корисніше.

Раніше якось переймались цим , бо раніше лякали , що віключать , відповідно для того , щоб заробити на цьому гроші.

А тоді брали 200-300 грн. для переводу в білий список , з сірого ( 200 грн ) , з чорного ( 300 грн. )деякі люди навіть по 400 грн. і більше , тоді попит був ого го який.Люди купували апарати по 3000-8000 грн. і боялись аби не заблокували.

Доречі , була стаття ( остання ) , що з 1 червня відключать усі телефон , як бичиш , все тихо і вже 23 число.

:0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на інтернет-аукціоні Aucro послуга з так званного відбілювання здається коштує 90-100 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу відбілити ІМЕІ,ціна питання 150грн.Подробиці в приват.

Я і за 100 таке зроблю :)

Але воно не потрібне взагалі :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самий простий спосіб, найди в когось паспорт з відмідками перетену кордону коли ти получив телефон й відправ сам все заповни й зроби)) й ціна буде 4 грн)

пс. в мене в сімї 3 людини користуються айфонами) й я не став ,гратися, й зареєстрував їх все без проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...