Перейти до змісту

москвич


Гиви

Рекомендовані повідомлення

народ кто подскажет где могуп поставить панель от опель вектра в москвич 2140?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я даже не знаю еще не купил мне интересно сколько будет стоить и реально ли. просто я не вкурсе сам не поставлю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в инете накавырял что подходит, вот интересно мне где могут поставить, и цену. панель нашол за 600грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший раз чую, щоб ставили в 2140. Знаю, що в 2141 ставлять без проблем з Опеля Вектра. Зареэстрований на багатьох форумах АЗЛК і ніколи така інфа не зустрічалась. Можливо ти помилився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, вирвалось)

Ото сину тепер наша біблія, тримаючи в руках "руководство пользоватєля", сказав батько сину після вдалої купівлі авто марки "москвич".

Ні тату,- сказав син - то наша "камасутра"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то не твій москалик якогось голубого кольору, але весь блищить неначе тільки з конвеєра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нет, моего москаля тут нету на форуме, мой белый.(ну вроде как несовсем просто ставить там же куча електрики надо подганять чтоб приборы роботали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я не знаю как оно делается. а оставить от опеля приборы проблематично?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поехал за обновками панельки

Цікаво, що вийде в результаті, хотілося б побачити вживу. Коробку не плануєш на 5-тиступку міняти? І раджу поставити електронне запалювання - робота машини зразу міняється і розхід палива стає меншим, ну і карб на москвичовське двигло з власного досвіду найкращий - ДААЗ 2140 з економайзером, головне правильно його відрегулювати. А загалом даний москалик дуже хороша робоча машина, якщо добре до неї ставитися то може їхати навіть 145км/час, але все таки крейсерська швидкість для нього 90. Успіхів в установленні нової панелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасибо! на счет коробки, планирую. от бмв 325 89 года подходит без переделки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

туди движок тоже становитса от бмв!!!

бачив особисто як один "кулібін" вставив 1,8 в москаля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...