Перейти до змісту

Чи можливо підключити LCD-телевізор до старого кінотеатру?


Рекомендовані повідомлення

Є новий ТВ SAMSUNG LE40C630 на якому я переглядаю кіно з вбудованого плеєєра та старий кінотеатр (3 роки)LG LH-T5025X. Чи можливо вивести звук з вбудованого плеєра телевізора на колонки кінотеатра якщо: в ТВ лише оптичний вихід.

Додаю роз"єми ТВ

post-9913-0-84632900-1308728088_thumb.jp

post-9913-0-24888400-1308728147_thumb.jp

та кінотеатра:

post-9913-0-77918000-1308728178_thumb.jp

post-9913-0-99521000-1308728216_thumb.jp

post-9913-0-31546600-1308728248_thumb.jp

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, а вихід для навушників це вже не вихід?

Звук звичайно троха постраждає (буде тільки лівий/правий канали), але все ж буде кращим ніж штатний телевізорний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так кінотеатр має оптичний цифровий вхід, купи оптоволокна такого і зєднай з оптичним виходом телевізора і ніяких втрат якості звуку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так кінотеатр має оптичний цифровий вхід, купи оптоволокна такого і зєднай з оптичним виходом телевізора і ніяких втрат якості звуку :)

Мене в магазині запутали сказавши, що в кінотеатра також оптичний вихід а не вхід. Добре з цим розібралися через оптичний кабель підключаємо звук з телевізора на кінотеатр.

А тепер питання на засипку, в кінотеатрі після ремонту погоріли всі динаміки (підсилювач цілий), чи можна знайти акустику на заміну старій, хотілося б щось краще так як звук з кінотеатра не найкращий. Бюджет доларів 150-200. Розумію, що в ідеалі шукати акустику з оптичним входом та підключати напряму в телевізор, але можуть бути проблеми зі звуком, так як підключаю не через ресивер. Що робити міняти динаміки кінотеатра грн. за 400 обіцяли замінити чи шукати іншу акустику але хочеться підключити через кінотеатр.

Хм, а вихід для навушників це вже не вихід?

Звук звичайно троха постраждає (буде тільки лівий/правий канали), але все ж буде кращим ніж штатний телевізорний.

Підключав колонки з ПК звук не айс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SCart-Scart. Як варіант.

Scart якщо я дивлюся зображення+звук з кінотеатру (якщо не помиляюся), але я переглядаю кіно з HDD з ВБУДОВАНОГО в тв плеєр. Так як в моєму ТВ є лише два виходи: оптика+навушники, вище запропонований спосіб не є технічно можливий. Вибачте, якщо помиляюся від цих всіх розємів голова обертом. З ПК все значно доступніше і зрозуміліше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно. Там скарт на вхід....

гм.. нада подумати.

Прочитайте мій пост №4, є якісь ідеї? Продублюю:

Добре з цим розібралися через оптичний кабель підключаємо звук з телевізора на кінотеатр.

А тепер питання на засипку, в кінотеатрі погоріли всі динаміки (підсилювач цілий), чи можна знайти акустику на заміну старій, хотілося б щось краще так як звук з кінотеатра не найкращий. Бюджет доларів 150-200. Розумію, що в ідеалі шукати акустику з оптичним входом та підключати напряму в телевізор, але можуть бути проблеми зі звуком, так як підключаю не через ресивер. Що робити міняти динаміки кінотеатра грн. за 400 обіцяли замінити чи шукати іншу акустику але хочеться підключити через кінотеатр та звук покраще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер питання на засипку, в кінотеатрі погоріли всі динаміки (підсилювач цілий), чи можна знайти акустику на заміну старій, хотілося б щось краще так як звук з кінотеатра не найкращий.

Так а в чом проблема? Шукаєш колонки як мінімум такої ж потужності як ті що від кінотерату або потужніші і такого ж опору як згорівші хоча для мікросхемних підсилювачів це не критично, опір може бути в межах від 4 до 8 Ом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер питання на засипку, в кінотеатрі погоріли всі динаміки (підсилювач цілий), чи можна знайти акустику на заміну старій, хотілося б щось краще так як звук з кінотеатра не найкращий.

Так а в чом проблема? Шукаєш колонки як мінімум такої ж потужності як ті що від кінотерату або потужніші і такого ж опору як згорівші хоча для мікросхемних підсилювачів це не критично, опір може бути в межах від 4 до 8 Ом.

Так де їх шукати? Наприклад, модель? Думаєш так просто їх знайти з такими розємами під защіпки, без підсилювача? Це повинна бути пасивна акустика? Кругом лише активна акустика 5.1 (6 колонок з підсилювачем) я її ніяк не підключу через кінотеатр, чи я чогось не розумію? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 200 баксів - вперед на базар. Навпроти центрального входу в критий ринок є точка з пивом, біля неї торгують 2 хлопця - Міша І Ігор. Продають навіть професійний звук. Навпроти центрального входу в "клітку" .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так де їх шукати? Наприклад, модель? Думаєш так просто їх знайти з такими розємами під защіпки, без підсилювача? Це повинна бути пасивна акустика? Кругом лише активна акустика 5.1 (6 колонок з підсилювачем) я її ніяк не підключу через кінотеатр, чи я чогось не розумію? Дякую!

Нові шукай в аудіомагазинах чи онлайнмагазинах, а б/в на барахолках і базарах, навіть тут часом продають колонки від дохлих кінотеатрів, можна обійтись без розємів - просто скрутити дроти. Так пасивна має бути. А взагалі саме дешевше буде то вийняти згорівші дінаміки і пройтись по базарах пошукати нові з такими ж параметрами і розмірами щоб влізли в ті коробки. В "Ратекс" мож зайти ще подивитись, там колонок і дінаміків багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так де їх шукати? Наприклад, модель? Думаєш так просто їх знайти з такими розємами під защіпки, без підсилювача? Це повинна бути пасивна акустика? Кругом лише активна акустика 5.1 (6 колонок з підсилювачем) я її ніяк не підключу через кінотеатр, чи я чогось не розумію? Дякую!

Все "життя" колонки продавалися в Слоні(Ельдорадо) там ще стояла велика плазми і м"яке шкіряне крісло, шоб так сказать перевірить колонкі в роботі! :rolleyes:

сходи туда...

Думаєш так просто їх знайти з такими розємами під защіпки, без підсилювача?
думаю що так, головне знайти людину (магазин)якій цим займається!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так де їх шукати? Наприклад, модель? Думаєш так просто їх знайти з такими розємами під защіпки, без підсилювача? Це повинна бути пасивна акустика? Кругом лише активна акустика 5.1 (6 колонок з підсилювачем) я її ніяк не підключу через кінотеатр, чи я чогось не розумію? Дякую!

Нові шукай в аудіомагазинах чи онлайнмагазинах, а б/в на барахолках і базарах, навіть тут часом продають колонки від дохлих кінотеатрів, можна обійтись без розємів - просто скрутити дроти. Так пасивна має бути. А взагалі саме дешевше буде то вийняти згорівші дінаміки і пройтись по базарах пошукати нові з такими ж параметрами і розмірами щоб влізли в ті коробки. В "Ратекс" мож зайти ще подивитись, там колонок і дінаміків багато.

На Варшавці ходив по декількох точках, в одній навіть взяли динамік щоб привезти на замовлення але пройшло 2 місяці і сказали, що за схожими х-ками немає!? А потім подумав, що можна взяти щось краще а ніж те що було з коробки, хотілося б двохполосні. Є ще варіант занести в сервісний центр LG по Гулака Артемовського, по телефону сказали, що поміняють динаміки за 400 грн. але за такі гроші що це за звук буде...!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...