Перейти до змісту

Водонагрівач встановлення


Рекомендовані повідомлення

ех, тема знову актуальна. тре апнути. нарешті, зважаючи на початок ремонту в санвузлі, буду встановлювати бойлер. питання до користувачів сього чуда техніки

1. виробники - хто краще, хто гірше? (з власного досвіду)

2. чи є необхіднійсть встановлювати редуктор перед бойлером?

3. оскільки якість води у нас залишає бажати кращого, то планую встановити фільтр перед бойлером. питання в тому, якого буде достатньо для продовження життя апарата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. виробники - хто краще, хто гірше? (з власного досвіду)

Більшість виготовляється там . Щоб з власного досвіду, то треба їх багато поміняти, я не міняв, тому не можу так однозначно сказати. Це лотерея. Як повезе.

2. чи є необхіднійсть встановлювати редуктор перед бойлером?

Особисто в мене 4 роки без нарікань і без редуктора. Хоча, зайвим не буде.

3. оскільки якість води у нас залишає бажати кращого, то планую встановити фільтр перед бойлером. питання в тому, якого буде достатньо для продовження життя апарата?

А смисл? Фільтр тоді повинен бути потужним якимсь. ЩОб воду швидко пропускав. Або без нього, тоді доведеться і раз кілька років чистити тени.

Витання варто зхадати тим, хто їх ремонтує! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайдіть в епіцентр там зараз хороші ціни на бойлера та поможуть підібрати фільтр для пом'якшування води

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Виробники - то звичайно важливо. Але краще обирати вже конкретні моделі. Почитати відгуки на спец. форумах і т.д.

Особисто для себе зробив вибір - "програмований" бойлер. Задаєш на котру годину нагріти воду до певної температури і отримуєш результат. За рік часу таки ні разу не пошкодував про вибір - думаю, що дає певну економію електроенергії.

2. Мені в офіційному сервісі довго розказували, що без редуктора на 8-му поверсі - ну аж ніяк. Проте, порадившись з декількома сантехніками (і враховуючи якість/ціну розповсюджених у нас редукторів), встановили лише зворотній клапан. Поки що нарікань не було.

До речі Hint про зворотній клапан - під.єднав до нього трубочку від медичної "системи" та вивів її у зливний бачок унітаза, шо стоїть під бойлером. Досить акуратно та непомітно :).

3. IMHO - тени у бойлерах - розхідний матеріал. Рано чи пізно доведеться його міняти. То навіщо при цьому ставити фільтр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. IMHO - тени у бойлерах - розхідний матеріал. Рано чи пізно доведеться його міняти. То навіщо при цьому ставити фільтр?

я більше за бак переживаю та і вода занадто вже паршива

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, скажіть хоч хто яким бойлером користується і як вони в експлуатації, а то я взагалі замучився з вибором :_03: все що в нас є, то це китайсько-українсько-російські апарати, а вони в мене особливої довіри не викликають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...