Перейти до змісту

Їдемо в Хріники


Женя96

Рекомендовані повідомлення

Їдемо в Хріникі 19 червня неділя виїзд замкова площадь в 10 ранку виїзд назад 17-00, брати з собою їжу,плавкі :) або купальнікі,хто хоче удочкі беріть :D

Покащо троя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо буде дощ відбій точно буду знати нащот поїздкі в 9 вечора але зараз все пучком , хто буде їхати звоніть завтра в 9 вечора на ном. 0950914815 або 725846

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радив би виїжджати раніше, так як в цю пору сонце вже буде в "накалі"(якщо буде) і ліва половина тіла обгорить точно (власний досвід) і повертатись пізніше,так як та сама ліва половина знову буде під сонцем! (той самий досвід)

Гарного відпочинку! Люблю Хрінники!(мій перший "дальняк")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А точнее 39 и рельеф)))

Люди, там горки, кто еще не был.

Тоже люблю Хринныки, но только дорогу туда и обратно и еще зимой.

Там летом очень людно.

А имея такое преимущество, как велосипед, можно найти места и получше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт odna так давай організовуй на слідуючу неділю прогулянку якщо ти знаєш цікаві місця обовязково приєднаюсь ну і думаю багато хто захоче прокататись по цікавих місцях.Так що все таке спочатку давай з нами на рибалочку на відпочинок ну і позагаряти :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо большое за приглашение, но у меня, естественно, уже есть планы, рядом с которыми поездка в Хринныки курит по всем статьям))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо большое за приглашение, но у меня, естественно, уже есть планы, рядом с которыми поездка в Хринныки курит по всем статьям))))

какие интересно?

di-413083798914.jpg

???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо большое за приглашение, но у меня, естественно, уже есть планы, рядом с которыми поездка в Хринныки курит по всем статьям))))

Рабочий день на "Велозоне" до 16.00 ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полюбому!!!!!!!!!!!!А хто не хоче то їхня справа.Збір остаточний час якраз супер можна і поспати іще,класссссссссс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вкурсе, я сьоня 100 проехал, если че завтра буду выезжать с вами а приезжать попозже, то есть отстану сам... вроде будет от 4 до 7 человек(больше?), частично не знакомых друг с другом,

на 7:45 к замку, с собой брать обед, теплую одежду на случай стихийного бедствия, воды в дорогу, каремат, удочку при желании, деньги, велосипед =)... кто еще желает присоединиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я з вами!

7:45 збор замкова площадь незабуты купальник :D, lilechka неапаздуем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майте на увазі,(якщо мені не зраджує пам'ять)від повороту на Цукровий до с.Набережне 16 підйомів,різної довжини і висоти.

Для тих, хто їде вперше, раджу не гнатись,на спусках відпочивати.

Думаю за дві годинки докотите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7:45 збор замкова площадь незабуты купальник :D, lilechka неапаздуем

Да не волнуйся ты так, дорогой! Всё будет тип-топ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7:45 збор замкова площадь незабуты купальник :D, lilechka неапаздуем

Да не волнуйся ты так, дорогой! Всё будет тип-топ ;)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...