Перейти до змісту

Байк купання


lilechka

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 245
  • Створено
  • Остання відповідь

виходить не зовсім Гаразджа, але пропоную зїздити на Солдатське за Ківерцями, а стандартну ківерціську трасу замінити на Рівненська-Піддубці-село-село-ліс-озеро =) в результаті траса норм, трохі через села, трохі серед лісу, в основном асфальт але машини не заважають, правда що там кулінарити. Маю тільки ложку, але дрова там є. Так що як маєте бажання то організовуйте з куліранкою, я головне покупатись. 19 км туди від Берізок на 1830 зїхатись і там будемо в 1920

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виходить не зовсім Гаразджа, але пропоную зїздити на Солдатське за Ківерцями, а стандартну ківерціську трасу замінити на Рівненська-Піддубці-село-село-ліс-озеро =) в результаті траса норм, трохі через села, трохі серед лісу, в основном асфальт але машини не заважають, правда що там кулінарити. Маю тільки ложку, але дрова там є. Так що як маєте бажання то організовуйте з куліранкою, я головне покупатись. 19 км туди від Берізок на 1830 зїхатись і там будемо в 1920

баба Яга проти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баб Яга зможе виставити аргументи біля Берізок за 2 години, там і обговоримо, 1830 норм час?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по технічним причинам зійшов з дистанції на етапі під"їзду до місця збору (((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я как раз в это время мимо ехал, что-то вас не встретил.. не сложилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я как раз в это время мимо ехал, что-то вас не встретил.. не сложилось?

все у нас сложилось, в 19-40 выехали с малым от березок. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЭХ, я не увидел мессаг... приежайте сегодня на 50.837930, 25.488851 я там с 1500 до 1900

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що робити? калюжи підсохли троха але на ліс не вийде, як їхати через ліс то точно буде байк купання, але десь катнутись можна

є пропозиція просто покрутити педалі асфальтом оминаючи не підсохші калюжи в сторону Піддубців, далі через Веснянку в сторону Маневичів... хто не проти пишіть сюди, збираємось на 1845 біля Глобуса зліва від центр. входу. поки нас 3-є. на місці обговоримо куди їхати, поки така пропозиція!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що робити? калюжи підсохли троха але на ліс не вийде, як їхати через ліс то точно буде байк купання...
Ну, вообще-то, туда и по асфальту нормально доезжается ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...