Перейти до змісту

Что случилось на Кравчука 22


DarkMonk

Рекомендовані повідомлення

ти не прав, тогошо паразит шкодить сам, а до валютчіка поки не підійдеш він не поміняє вальту. Такшо тут 2-ві Великі різниці

На замітку таким палким чесним державним українцям! Якщо ви хочете викоренити валютчіків, ТО НЕ МІНЯЙТЕ В НИХ ВАЛЮТУ ! ! ! , а не ви збираєтесь стріляти їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 179
  • Створено
  • Остання відповідь

Я не буду мінять, чес слово.

А ти пива, водкі, цигарок куплять і за яника голосувать - порукам ілі рукой по мордам фейспалм ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я неможу зрозуміти жодного свого слова

...то навіщо Ти постиш, якщо своїх слів нерозумієш? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось тепер й зрозуміло, чому ви валютчиків не любите :_07:

а то казки тут про пенсії та податки травите...

Такого коментаря можна було сподіватись. Та при чому тут це, свідома людина повинна мати чітку громадянську позицію, що валютники, гральні автомати, проституція - це незаконно, навіть якщо це не кримінал, це не значить, що правохоронні органи повинні на це закривати очі. Якщо ви цього не розумієте, то я вам у тому не винен. А вислови на кшталт "кожен заробляє як може", тут ні до чого, одні працюють чесно на заводі, інші в офісі, але якщо ви вважаєте нормальним торгувати валютою, тілом, наркотою, зброєю, то це ваша справа. Я ще раз наголошую, відповідно до важкості злочину є і відповідне покарання. І закон повинен виконуватись, а не застососуватись вибірково. А тому, "досіть скгліті" в інших темах, що у нас десь щось не так, ви самі з цим погоджуєтесь, вас все влаштовує. Сьогодні прочитав на одному з сайтів цікавий коментар:

Своим равнодушием люди привели к власти бандитов, но иногда мне кажется, что им нравится, когда вокруг помойка, а в квартире чисто, наверное это повышает их самооценку и к большему в этой жизни они не стремятся. Уныло и скучно, если так и есть на самом деле.

І це дійсно так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cвідома людина повинна мати чітку громадянську позицію, що валютники, гральні автомати, проституція - це незаконно, навіть якщо це не кримінал, це не значить, що правохоронні органи повинні на це закривати очі. Якщо ви цього не розумієте, то я вам у тому не винен.

А вислови на кшталт "кожен заробляє як може", тут ні до чого, одні працюють чесно на заводі, інші в офісі, але якщо ви вважаєте нормальним торгувати валютою, тілом, наркотою, зброєю, то це ваша справа. Я ще раз наголошую, відповідно до важкості злочину є і відповідне покарання. І закон повинен виконуватись, а не застососуватись вибірково. А тому, "досіть скгліті" в інших темах, що у нас десь щось не так, ви самі з цим погоджуєтесь, вас все влаштовує.

Ви вважаєте, що користувачі форуму дибіли і не можуть відрізнити законне від незаконного? Чи просто манія повчити когось спокою не дає? Своїм прикладом, як "людини, яка має чітку громадянську позицію" слабо показати як треба боротись з такою несправедливістю???? Слабо взяти приховану камеру і поміняти гроші в валютчиків на фоні прокуратури, а потім написати відповідно заяву в органи? Слабо "зняти" разом з камерою "дівчинку легкої поведінки" і теж написати куди треба? Де свідомість? Чи вона проявляється в тому, щоб написати на форумі, що всьо фігово, бо всім пофіг. Скиглите якраз Ви, причому навіть в цій темі.

Більша частина людей теж усвідомлює, що багато речей, які відбуваються в нас в державі, - відбуваються неправильно. Проте вони також розуміють, що поламати цю систему неможливо, і тому просто миряться з тим, що є.

Інколи держава сама заставляє нас "підтримувати" незаконну діяльність інших. Яскравий приклад тих же валютчиків - мені треба на до пятниці 2000 фунтів стерлінгів готівкою. Хочу бути правильним - куплю в банку по банківському курсу. Скажіть адресу відділення банку в Луцьку, який мені вільно дасть на руки 2000 готівкових фунтів. І що робити, коли такого банку не знайдете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одні бандити постріляли інших, а тут 90% форуму жаліють їх. Через те і маємо голову держави шапкокрада, мера харкова гепу-напьорсточніка, мера києва льоню-космонавта і т.д. За фунти стерлінгів нічого вам не пораджу, а щодо іншого, то в прокуратурі про це відомо, і рішення тут викладали нашого суду, самого гуманного суду в світі, правда по відношенню до окремих людей... "кожен заробляє як може" ж в нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не віриш ти в державні органи, зроби приховану зйомку, виклади в Ютюб, розішли телеканалам і т.д. а далі преса сама все зробить. А пихтіти тут на форумі і повчати всіх, розказуючи що вони пофігісти само легше, тим більше що сам такий. Зроби якусь активну дію, прояви свою свідомість, покажи приклад іншим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cвідома людина повинна мати чітку громадянську позицію, що валютники, гральні автомати, проституція - це незаконно, навіть якщо це не кримінал, це не значить, що правохоронні органи повинні на це закривати очі. Якщо ви цього не розумієте, то я вам у тому не винен.

А вислови на кшталт "кожен заробляє як може", тут ні до чого, одні працюють чесно на заводі, інші в офісі, але якщо ви вважаєте нормальним торгувати валютою, тілом, наркотою, зброєю, то це ваша справа. Я ще раз наголошую, відповідно до важкості злочину є і відповідне покарання. І закон повинен виконуватись, а не застососуватись вибірково. А тому, "досіть скгліті" в інших темах, що у нас десь щось не так, ви самі з цим погоджуєтесь, вас все влаштовує.

Ви вважаєте, що користувачі форуму дибіли і не можуть відрізнити законне від незаконного? Чи просто манія повчити когось спокою не дає? Своїм прикладом, як "людини, яка має чітку громадянську позицію" слабо показати як треба боротись з такою несправедливістю???? Слабо взяти приховану камеру і поміняти гроші в валютчиків на фоні прокуратури, а потім написати відповідно заяву в органи? Слабо "зняти" разом з камерою "дівчинку легкої поведінки" і теж написати куди треба? Де свідомість? Чи вона проявляється в тому, щоб написати на форумі, що всьо фігово, бо всім пофіг. Скиглите якраз Ви, причому навіть в цій темі.

Більша частина людей теж усвідомлює, що багато речей, які відбуваються в нас в державі, - відбуваються неправильно. Проте вони також розуміють, що поламати цю систему неможливо, і тому просто миряться з тим, що є.

Інколи держава сама заставляє нас "підтримувати" незаконну діяльність інших. Яскравий приклад тих же валютчиків - мені треба на до пятниці 2000 фунтів стерлінгів готівкою. Хочу бути правильним - куплю в банку по банківському курсу. Скажіть адресу відділення банку в Луцьку, який мені вільно дасть на руки 2000 готівкових фунтів. І що робити, коли такого банку не знайдете?

Вважаю, що на даний момент якщо зняти "кіно" і написати заяву до відповідних органів, може пропасти або почерк в людини, або сама людина... Так що, дійсно, ЦЮ систему не зламати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слабо взяти приховану камеру і поміняти гроші в валютчиків на фоні прокуратури, а потім написати відповідно заяву в органи? Слабо "зняти"
зроби приховану зйомку, виклади в Ютюб, розішли телеканалам і т.д.

А чого він має робити чужу роботу? Не достатньо платити податки щоб органи робили свою роботу?

Чи платити за прибирання прибудинкової території а потім самому з віником виходити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одні бандити постріляли інших, а тут 90% форуму жаліють їх.

Жаліють, бо в першу чергу стріляли в людину, а про те бандит вона ,чи ні, не нам з Вами судити. Я працюю в торгівлі. Суть знаєте - купити дешевше, а продати дорожче. Так от мені страшно, що в один прекрасний момент якесь мудило подумає, що я бандит, і прийде до мене з пістолетом. А подібні Вам ще й піддакувати йому будуть(я ж таки бандит, адже заробляю на Вас)

Через те і маємо голову держави шапкокрада, мера харкова гепу-напьорсточніка, мера києва льоню-космонавта і т.д. За фунти стерлінгів нічого вам не пораджу, а щодо іншого, то в прокуратурі про це відомо, і рішення тут викладали нашого суду, самого гуманного суду в світі, правда по відношенню до окремих людей... "кожен заробляє як може" ж в нас...

А маємо ми це і того, що "теоретиків" дофіга, які тільки й знають, що розказувати як і що треба робити, і на цьому все закінчується. Покажіть власним прикладом. Але ж ні, нащо щось робити - в прокуратурі ж всі все знають, рішення судів є. Одна надія на борду - авось найдуться "архаровци", які будуть чітко слідувати порадам BLACKа - візьмуть зброю, постріляють спочатку валютчиків, потім міліцію, прокуратуру, суддів і їм подібних.

П.С. Що конкретно Ви, Black, робите, щоб зупинити такий безлад в країні, крім того, що пишете на борді "як все фігово" і радієте, що "одні бандити постріляли інших"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибка то гниє з голови.

Раз система дозволяє, а чому б і ні?

Відповідальності - ніякої, криша, звязки, кругова порука - вирішують любі проблеми і різного роду питання.

З гармати по горобцях - без толку.

Утопія, проте, лише жорстке законодавство, повна відповідальність за вчинки, починаючи від дядька Івана з глухохого села і до міністра та президента, повернення смертної кари, дадуть результат, котрий буде нагадувати більш-менш цивілізований порядок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого він має робити чужу роботу? Не достатньо платити податки щоб органи робили свою роботу?

Чи платити за прибирання прибудинкової території а потім самому з віником виходити?

Значить тоді хай пише скаргу на дії чи бездіяльність державних службовців з прикріпленим відео. Коли щось не влаштовує, то про це не на форумах писати треба, а робити щось. В нас в дворі двірник не прибирав, хоча за прибирання ми платили. Мені треба було на форумі тут нити? Ми написали скаргу в жек - і нам поміняли двірника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви можете скільки хочеш писати чи знімати, виставляти на ютуби чи подавати в суд. валютники не з"явилися самі по собі. вони є важливим елементом економіки. вони обслуговують її тіньову частину- від дрібних підприємців починаючи і великими корпораціями закінчуючи. допоки в цих послугах будуть зацікавлені мільйони людей- ганяти їх дарма. це лікування симптому, а не самої хвороби. і хлопці під ЦУМом- нижча ланка цієї системи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я неможу зрозуміти жодного свого слова

...то навіщо Ти постиш, якщо своїх слів нерозумієш? :blink:

:_12::_12: :_12: я мав на увазі твого слова :0136:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А соблюдать закон і сознательно отказиватцо від послуг менял "релігія" мешаєт ілі как ?

Вот с міру по нітке - бедному рубаха. Сначала мусор мімо урни не брось, потом большой палец пропустівшего на дороге(сознательно вирості)....по мелочі так і дойде що меняли вимрут самі как мамонти.

Кстете по історії менялами були іудеї как самиє хітриє, а я їх не очень, хотя Одесса мать родная. Ой гевальд :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом валютники мені не сильно подобаються,точніше їх курс.Зате валютники більш універсальні за банки,різні відстрочки і т.д.

І ще мені зручно купувати хліб якнайближче до дому та найсвіжішій, а не сунутись в супермаркет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

важко спорити коли обидві сторони в чомусь праві.
А на світі немає чисто чорного і чисто білого - є їх відтінки. ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...