Перейти до змісту

вибір зум-об'єктива


VitaliyS

Рекомендовані повідомлення

Хочу взяти об'єктив PENTAX SMC DA 50-200mm f/ 4-5.6 ED WR http://tech-catalog.com.ua/catalogfull/pentaxsmcda50-200mmf4-56edwr , трохи б/в, у доброму стані за 1000 грн. Знайшов в інтернеті.

Може ви маєте інформацію про нього, варто його взяти чи ні? Що саме збираюся фотографувати ? - та ще й сам не знаю :)

Хочу попробувати, мабуть використовувати буду не часто, тому й дорогий ,думаю, не варто брати.

До ф-та PENTAX K-R, декілька днів як купив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ога!

В боротьбі проти 3100 виграла ціна :closedeyes:

В ряду pentaxoкористувачів прибуло...

Я так розумію буде в доповнення до кітового? Там світочутливість не фонтан. Шум..

Але яу варіант бюджетної комплектації - гут.

K-R брав новий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ога!

В боротьбі проти 3100 виграла ціна :closedeyes:

В ряду pentaxoкористувачів прибуло...

Я так розумію буде в доповнення до кітового? Там світочутливість не фонтан. Шум..

Але яу варіант бюджетної комплектації - гут.

K-R брав новий?

Не гарно вийшло :(

Питав, питав поради в сусідній темі - порадили взяти Нікон 3100, я вже й хотів його взяти та коли намірився, його вже не було в продажі.

Ще написав людині,в неї також Pentax, ще трохи порадився і вирішив що якісніший монітор того коштує щоб добавити трохи грошей , та й стабілізатор має +

Так,брав на Розетці новий , хотілося б додатковий, щоб далеко можна знімати, та тільки не знаю чи потрібен він мені. Просто хочется і все.

Ще взяв штатив з гордим описом "напівпрофесійний".

Тепер думаю чи потрібен мені а)спалах; б)обєктив; в)фільтр... сумку вже замовив (на всякий випадок більшу, щоб додатковий обєктив помістився)

madkot, дякую, почитав, правда і інші читав, пишуть що "страждає" на вінєтування. Я поки новачок, не знаю чи дуже це погано. Думав в нас хтось такого мав, то підкаже чи варто його брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сумку я купляв колись із розрахунку - фотік+спалах+об"єктив+ аксесуари, туди реально іноді втулюю 2 фотіка + спалах+ 3 об"єктива і відчуваю що мала, бо є бажання іноді зенітовську оптику взяти (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже забрав свою сумку Lowerpro Rezo 140 AW.

Якась дивна конструкція - ручка пришита до верхньої "кришки", яка в свою чергу кріпится тільки замочком до всієї сумки . Не саме надійне кріплення, в розрахунку на те, що вага того що в сумці буде не великою. Якби побачив її а не замовляв в інтернеті - не купив би.

Вот ще одне підтвердження того, що купляючи "заочно" потрібно бути впевненим в своєму виборі. Як мінімум тоді не буде не приємних сюрпризів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже забрав свою сумку Lowerpro Rezo 140 AW.

Якась дивна конструкція - ручка пришита до верхньої "кришки", яка в свою чергу кріпится тільки замочком до всієї сумки . Не саме надійне кріплення, в розрахунку на те, що вага того що в сумці буде не великою. Якби побачив її а не замовляв в інтернеті - не купив би.

Вот ще одне підтвердження того, що купляючи "заочно" потрібно бути впевненим в своєму виборі. Як мінімум тоді не буде не приємних сюрпризів.

у мене Lowerpro Nova 2 AW зі схожим кріпленням і як показує майже 5-річний досвід її активного використання - нормально руча там все трамає і замок теж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене така ж сумка...КОристуюсь..не фонтан але краще ніж інчого :smile3:

Мені здаєтся вони всі одинакові :)

...і як показує майже 5-річний досвід її активного використання - нормально руча там все трамає і замок теж

Це добре, бо як показує мій досвід активного використання сумок на замку , того замка хватає десь на рік - півтора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про обєктив.

Можете пояснити мені, чотирикратне зображення це скільки в "житті"?

Чи може є фото, щоб показати і сказати - знято з відстані 500 метрів, 700 метрів...

Хочу для себе прояснити на скільки ж він наближує. Можливо тоді й зрозумію чи потрібен він мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також користуюсь Lowerpro Rezo 140 AW.

З плюсів:

- порівняно компактна

- більш-менш прийнятний дизайн

- достатня кількість карманів-ничок

- водонепроникний чохол

- зручна в використанні

Щодо мінусів:

- ручка пришита до верхньої "кришки" -для мене це не проблемно, зазвичай користуюсь наплічним ременем. Ручкою рідко. Зрештою, враховуючи навантаження (вагу тушки з об'єктивом), гадаю що це не критично.

- Не знаю наскільки довговічний замок і пластмасові карабіни. Поки що для мене це мінус.

Загальне враження: Нормальний вибір за свою ціну. Гадаю багаторічний досвід виготовлення сумок підказав виробникам найоптимальніший дизайн. В мене в сумку поміщається: тушка+об'єктив (в зібраному стані, дякуючи рухомим внутрішнім перегородкам на ліпучках), бленда, зарядка, картрідер, і ще на всякий дріб'язок залишається достатньо місця. Може й хотілося б трохи більше, але приміром об'ємніша Lowerpro Rezo 160 AW є вже відчутно габаритнішою (була можливість приміряти).

p.s. Звісно це всього лиш моє IMHO.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про обєктив.

Можете пояснити мені, чотирикратне зображення це скільки в "житті"?

Чи може є фото, щоб показати і сказати - знято з відстані 500 метрів, 700 метрів...

Хочу для себе прояснити на скільки ж він наближує. Можливо тоді й зрозумію чи потрібен він мені.

З відстані 500 метрів і з зумом 4х фото немає під рукою. А от з близької відстані є:

post-6972-0-32315600-1308297943_thumb.jp

Ці дві фото настінного годинника зроблені на відстані 1,5 метра.з фокусно відстанню 18 та 105 мм (зум ~6x, об'єктив 18-105).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

механычно прочитав заголовок цієї теми : "Вибю зуб обєктивом".... ))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...