Перейти до змісту

Юрий Буданов убит в центре Москвы


SkyLight

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

Про мертвих або хороше, або взагалі ніяк

Все-таки древние были не дураки!

Почти все «крылатые выражения» и «афоризмы» которыми так и норовят «аргументировать» свои слова всякие [цензура] – не более чем демагогические пустозвонства. Но иногда приятно узнать что эти цитаты к тому же еще и перевранные. Так. я долго не мог понять как древние могли произносить чушь вроде «о мертвых или хорошо или ничего» - пока не узнал что в оригинале говорилось «о мертвых или правду или ничего».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307889225' post='1052391323']

республіка у складі російської федерації - ти це хотів?

А сусідні Абхазія і Осетія в складі якої держави?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307889225' post='1052391323']

республіка у складі російської федерації - ти це хотів?

А сусідні Абхазія і Осетія в складі якої держави?

Спрасы у Кокойты!

26503999_kokoy.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки древние были не дураки!

Почти все «крылатые выражения» и «афоризмы» которыми так и норовят «аргументировать» свои слова всякие [цензура] – не более чем демагогические пустозвонства. Но иногда приятно узнать что эти цитаты к тому же еще и перевранные. Так. я долго не мог понять как древние могли произносить чушь вроде «о мертвых или хорошо или ничего» - пока не узнал что в оригинале говорилось «о мертвых или правду или ничего».

Іди на інжирний плід, на фіг, дядю. Це форум, і кожен має право на свою думку. Най вона не буде когось цікавити, що з того то?

Спрасы у Кокойты!

Ну і пика....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іди на інжирний плід, на фіг, дядю. Це форум, і кожен має право на свою думку. Най вона не буде когось цікавити, що з того то?

Расслабься, тетя, это форум и это ты пробовала навязать свою мысль про "Не наше діло" і "Про мертвих або хороше, або взагалі ніяк". Тебе объяснили цитатой, что ты не права. Что не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Расслабься, тетя, это форум и это ты пробовала навязать свою мысль про "Не наше діло" і "Про мертвих або хороше, або взагалі ніяк". Тебе объяснили цитатой, что ты не права. Что не так?

Чого причепився? Не подобаються мои думки - не читайте. І грубість до чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І грубість до чого?

Я перепрошую, але це питання в першу чергу до вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перепрошую, але це питання в першу чергу до вас.

Ось це я нижче сприйняла на власний рахунок, як образу, тому зневажливо (не пошло. Інжир (фіга)- це фрукт, якщо не знаєте, а не орган) послала відповідача на фіг. Я теж звичайно не білий янгол в цій ситуації.

Подумаеш, я скористалася цитатою, то треба обзиватися?

Все-таки древние были не дураки!

Почти все «крылатые выражения» и «афоризмы» которыми так и норовят «аргументировать» свои слова всякие [цензура] – не более чем демагогические пустозвонства. Но иногда приятно узнать что эти цитаты к тому же еще и перевранные. Так. я долго не мог понять как древние могли произносить чушь вроде «о мертвых или хорошо или ничего» - пока не узнал что в оригинале говорилось «о мертвых или правду или ничего».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого причепився? Не подобаються мои думки - не читайте. І грубість до чого?

Я не цеплялся. Вы делаете неверные выводы. Я Вам дам еще одну цитату, может она прояснит ситуацию:

У Теткоракса как-то спросили:

- Как следует говорить о мёртвых? Либо хорошо, либо ничего?

Теткоракс ответил:

- Людям нужно не молчание, людям нужна правда. Но молчание всё-таки лучше вранья.

Есть только одно исключение.

О мёртвом всегда надо говорить хорошо, если ты замочил его сам.

Мне думается, что молчание - достойный выбор, но говорить "не наше дело" - это лишнее. Если Вы обиделись на цитату, то у меня есть советик: на цитаты обижаться не стоит. Если же Вы узрели грубость в обращении "тетя", то я даже не знаю, что тут можно сказать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в "тетя", а цьому відривку "... норовят «аргументировать» свои слова всякие [цензура] – не более чем демагогические пустозвонства".

До речі, я не захищаю особу, яку тут обговорюють. Навпроти, осуджую. Але як на мене - то обговорювати діяння мертвого - якась не вдячна справа. Навіть якщо він був тією ще тварюкою. Тому висловила свою думку тією цитаткою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брата Едуарда Кокойти звати Тарзан.От його фотки не бачив.

Тарзан, кажись, однофамилец Кокойты, а не брат...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я не захищаю особу, яку тут обговорюють. Навпроти, осуджую. Але як на мене - то обговорювати діяння мертвого - якась не вдячна справа. Навіть якщо він був тією ще тварюкою. Тому висловила свою думку тією цитаткою.

Дасте посилання на Ваші пости поки він був ще живий, чи Вам була нецікава ця тема?

Пропоную виказувати себе святим послідовником кодексу етики в темах, де мова не йде про чиїсь життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

главная цель ислама - покорение всего мира,

А головна ідея християнства чимось відрізняється?????? :angry2:

В мене п"ятимісячний син і мені всі голову прошивають - "ти мусищ його охрестити, а то не попаде в рай до Бога". І цей ротовий понос чимось сильно відрізняється від іслама?

Це наскільки має бути низький рівень світосприйняття, щоб таким відморозити собі голову і іншим втюхувати. Я навіть, коли спілкуюся з цими "християнами" толком не можу в них вивідати, а чому започаткував Іван Хреститель обряд хрещення і як він проводився в ті часи.

Основне поголів"я просто почуло дзвін, а не знає де він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

главная цель ислама - покорение всего мира,

А головна ідея християнства чимось відрізняється?????? :angry2:

В мене п"ятимісячний син і мені всі голову прошивають - "ти мусищ його охрестити, а то не попаде в рай до Бога". І цей ротовий понос чимось сильно відрізняється від іслама?

Це наскільки має бути низький рівень світосприйняття, щоб таким відморозити собі голову і іншим втюхувати. Я навіть, коли спілкуюся з цими "християнами" толком не можу в них вивідати, а чому започаткував Іван Хреститель обряд хрещення і як він проводився в ті часи.

Основне поголів"я просто почуло дзвін, а не знає де він.

Да, но вот в нашем обществе ты можешь не молиться, не признавать Бога, и заметь, никто не предлагает рубить твою голову.. Вот в чем разница. Все понимают что у каждого есть свобода мировоззрения. Хотел бы я посмотреть на то как ты отказался бы помолиться в любом исламском государстве, сказать что Бога нет и Мухамед не пророк Его.. Не сносить бы тебе твоей головушки, так что радуйся и благодари что вокруг христиане, толерантные и мирные..

P.S. И да, Буданов настоящий русский офицер. Пусть спит с миром.

По твоїй логіці в Татарстані вже всіх росіян немусульман перебили.

Хоча як буде багато таких як Буданов- то таки перебють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, но вот в нашем обществе ты можешь не молиться, не признавать Бога, и заметь, никто не предлагает рубить твою голову.. Вот в чем разница. Все понимают что у каждого есть свобода мировоззрения. Хотел бы я посмотреть на то как ты отказался бы помолиться в любом исламском государстве, сказать что Бога нет и Мухамед не пророк Его.. Не сносить бы тебе твоей головушки, так что радуйся и благодари что вокруг христиане, толерантные и мирные..

P.S. И да, Буданов настоящий русский офицер. Пусть спит с миром.

Християни мирні? Ой я Вас умоляю. Можна звичайно заглибитися в історію християнства але більшості це буде не цікаво тому що проходила її в школі.

Давайте не будемо плутати грішне з праведним, адже мова йде не про війну віри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Calvin ще не давно, в часи Св"ятої Інквізиції(що по мірках історії людства ніщо), якби я тобі вилікував хворобу, мене за це б спалили живцем, за відьмацтво. А за пагане слово в адресу церкви...ну тут слів нема. "Все пізнаєьбся в порівнянні." Сельвадор Даллі

Да, я в Бога вірую, а в церкву ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1308350176' post='1052395042']

просто справа не у релігії, справа у цивілізованості.

як правило, чим цивілізованіша людина - тим менш вона віруюча.

І чому мені здається, що ти намагаєшся видати бажане за дійсне? smile3.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...