Перейти до змісту

Юрий Буданов убит в центре Москвы


SkyLight

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

Справжній офіцер і воїн??? Народ, ви шо прикалуєтесь?

Из показаний свидетеля Григорьева Игоря Владимировича, проходившего службу в в/ч 13206:

«…27.03. 2000, по прибытии в часть, Буданов приказал им занести девушку, завернутую в одеяло, в его КУНГ, а самим оставаться рядом с КУНГом и охранять его, чтобы никто не вошел. Сам Буданов остался в КУНГе вместе с девушкой. Спустя минут 10—20 после их выхода из КУНГа Буданов стал кричать, что именно, он не слышал. Было также несколько вскриков девушки, вскрики характерны для испуга… Потом из КУНГа была слышна музыка. Женские вскрики еще некоторое время доносились из КУНГа. В КУНГе Буданов был с девушкой около 1,5—2 часов. Где-то спустя 2 часа Буданов вызвал всех троих в КУНГ, где на кровати лежала голая женщина, которую они привезли, лицо ее было синюшного цвета. На ней не было никакой одежды. Она лежала на спине, лицом вверх. На полу лежало покрывало, на покрывале одежда девушки — трусы, кофта, еще что-то. На шее у девушки были синяки, как будто ее за горло душили. Буданов, показывая на нее, со странным выражением лица сказал: «это тебе [censored] за Разамахнина и за ребят, что погибли на высоте». На полу было постелено покрывало, в которое заворачивали девушку, забирая ее из дома. На этом же покрывале кучей лежала ее одежда. Буданов приказал им вывезти женщину и закопать ее, чтобы никто не знал. Буданов спросил солдат: «Кто боится покойников?» И пригрозил: если они кому-то расскажут, то он всех пристрелит, у него на всех них патронов хватит, по одному — в тело, и по одному контрольному выстрелу в голову..».

Из акта судмедэкспертизы, проведенной экспертами 124-й Центральной лаборатории медико-криминалистической идентификации МО РФ, от 28.03.2000:

На наружных половых органах, на кожных покровах промежности, задней поверхности верхней трети бедер влажные мазки темно-красного цвета, похожие на кровь со слизью… На девственной плеве имеются кровоподтечные радиальные линейные разрывы. В межягодичной складке подсохшие следы красно-буро-коричневого цвета. В 2-х см от заднепроходного отверстия — разрыв слизистой оболочки, длиной до 3 см. Надрыв наполнен свернувшейся кровью, что свидетельствует о его прижизненном характере. На пледе, со стороны, обращенной к трупу, имеется влажное пятно темно-бурого цвета, похожее на кровь, размерами 18х20х21 см. Пятно расположено на участке пледа, предлежащем к области промежности трупа. Вместе с трупом доставлено: 1. Кофта шерстяная. Спинка разорвана (разрезана) вертикально на всю длину… 3. Футболка ношенная. Спинка футболки разорвана (разрезана) на всю длину. 4. Бюстгальтер ношенный. Слева, со спины, разрезан (разорван) на всю ширину. 5. Трусы ношенные. С изнанки, в области промежности, загрязнены сухими темно-коричневыми и желтыми пятнами, похожими на следы кала и мочи...

Обнаруженные на трупе Кунгаевой надрывы девственной плевы и слизистой оболочки прямой кишки образовались от введения тупого твердого предмета (предметов) в прямую кишку и влагалище. Не исключено, что таковым предметом мог явиться напряженный (в состоянии эрекции) половой член… ...мог послужить и свободный конец черенка малой саперной лопаты. Вместе с тем, эксперты пришли к единому выводу, что повреждения девственной плевы и слизистой прямой кишки, обнаруженные при исследовании трупа, являются прижизненными...»

Тобто, він бив і гвалтував дівчину дві години, потім наказав закопати її, погрожуючи своїм же содатам "контрольним" в голову і при цьому всьому справжній офіцер?

Та він маньяк, який в силу якихось обставин опинився в армії, і якого треба було до кінця життя тримати в клітці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], я не збираюсь відповідати на твої запитання, адже я задав своє питання першим і досі не почув відповіді. Питання всього одне і дуже просте. Скажи, як ти вважаєш, або підсумуй якщо ти розділяєш просту цю проблему на частини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі цеї відповіді досить?

Коли підсумуєш одним словом, або скажи "не знаю".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справжній офіцер і воїн??? Народ, ви шо прикалуєтесь?

Из показаний свидетеля Григорьева Игоря Владимировича, проходившего службу в в/ч 13206:

...

Из акта судмедэкспертизы, проведенной экспертами 124-й Центральной лаборатории медико-криминалистической идентификации МО РФ, от 28.03.2000:

...

Тобто, він бив і гвалтував дівчину дві години, потім наказав закопати її, погрожуючи своїм же содатам "контрольним" в голову і при цьому всьому справжній офіцер?

Та він маньяк, який в силу якихось обставин опинився в армії, і якого треба було до кінця життя тримати в клітці.

Авторитетный первоисточник укажите?

Буданова не судили за изнасилование, обвинение было снято. Если бы это были настоящие результаты экспертизы - никто бы не рискнул снять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може мені підключитись до дискусії?

про що мова? в кратце)

Чи Чечня Росія? - Так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки да - в згвалтуванні він не був визнаний винним - лінк.

Тим не менш, "превышение служебных полномочий", "похищение человека" та "умышленное убийство при отягчающих обстоятельствах" це явно не характеристика справжнього офіцера та воїна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307885880' post='1052391299']

В Україні ніколи не поважали царя батюшку, коли вибирали гетьмана- першим ділом накладали йому багна на голову, щоб не забував звязку з народом.

Шахідками я не захоплююсь, а цікаво зрозуміти, що ж заставляє людину робити таке.Напевно це крайня міра гордості.

Ну про стан справ у Росі, що торкається перспектив.На жаль те саме прослідковується і нас.В першу чергу через олігархію.

так я ж тобі дав почитати лінку - що заставляє людину робити таке;

цивілізаційний розрив, через який вартість людського життя приблизно середньовічна -

а ти мені про "героїв", "ворогів", "нескореність", "свободолюбивий народ" -

даруй, але українці набагато більш цивілізовані - на щастя – навіть ти, з твоїм когнітивним дисонансом :)

далі. досить вже шпиняти ту росію - як ти сам щойно написав, їм своїх клопотів - вище даху -

та і не про неї, зрештою мова.

а от на рахунок олігархії - запропонуй альтернативу - хватить чіпляти радянські ярликі :)

я тобі уже старанно пояснював, забрати і усе поділити був 1917 рік, напробувалися, здається,

був 1991, коли зупинялися підприємства, проводился вєєрні відключення електроенергії, і частину зарплати за січень видавали у вересні -

на благословенному заході, до якого ти апелюєш, так само вистачає олігархів - чудовий приклад - майкл блумберг :) погугли

вони платять собі зарплату 1 (один) долар в рік, платять з неї відповідно 50-60-70% відсотків податку,

і отримують гроші внаслідок інвестицій в активи, які оподатковувати - нонсенс через їх ризикову природу.

Не знаю олігархів ні в Польщі, ні в Чехії, ні в Фінляндії,Швеції ,Норвегії і тд .Та й у всій Європі є багаті люди, але вони не мають такого впливу на державу, як у нас.Тому вони й декларуючи начебто європейський вибір України, насправді намагаються чим довше не вступати у ЄС ,чи НАТО- бо дуже багато їм обломиться, бо ніде в світі (цивілізованому) не обдирають так свій народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307911890' post='1052391519']

це взагалі маразм - помиї,

написані дебілами для дебілів про дебілів - сил уже ніяких нема, чесне слово;

таки правий був старк, ідуть темні віки..

А ти думав природа людини сильно змінилась за останні 10 000 років?

Базові поняття ,,свій ,, ,,чужий ,, напевно і ніколи не зміняться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307893625' post='1052391369']

ну а от "характеристика" - це уже оцінка. вона у кожного своя. і у мене теж.

у нас, здається, присутня свобода совісті.

і це якраз те, про що, напевно, не варто сперечатися.

Власне, це навіть не характеристика, а чікий вирок суду - вбивця. І сперечатися тут дійсно нема про що.

Те що Буданов офіцер рос. армії не дає йому права вбивати мирних жителів. До того ж ці мирні жителі громадяни РФ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307914689' post='1052391546']

А ти думав природа людини сильно змінилась за останні 10 000 років?

Базові поняття ,,свій ,, ,,чужий ,, напевно і ніколи не зміняться.

у мавп, нокіан, у мавп -

у цивілізованих людей чужий стає своїм за хвилину

Хіба що в алкашів, які цього свойого за годину і замочать через пляшку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307964239' post='1052391734']

у мавп, нокіан, у мавп -

у цивілізованих людей чужий стає своїм за хвилину

Хіба що в алкашів, які цього свойого за годину і замочать через пляшку.

нокіан ну ти рєально дикий чи шо?

з твоїми базово "чужими" у твоїй системі координат не підтримують в першу чергу економічних відносин:

якщо ж ти комусь шось продаєш, купуєш, платиш гроші, береш на роботу - то це якісь уже зовсім не чужі -

чи настільки прості істини загубилися десь у тьмі між героїчними ідеологіями?

і саме на цьому стоїть вся цивілізація - там де є торгівля, немає війни.

вигідніше торгувати, ніж воювати - ось той самий цивілізаційний злам.

В російських купців був девіз ,,Прібиль прєвише всєго, но честь више прібілі,,

А в тебе почому що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В російських купців був девіз ,,Прібиль прєвише всєго, но честь више прібілі,,

А в тебе почому що?

Nokian, иди лучше еще один кредит возьми, как ты любишь, только бери в евро, щас самое время. Сможешь потом с удовольствием писать, что брал в Евро по 12, а отдаешь по 6.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В російських купців був девіз ,,Прібиль прєвише всєго, но честь више прібілі,,

А в тебе почому що?

Nokian, иди лучше еще один кредит возьми, как ты любишь, только бери в евро, щас самое время. Сможешь потом с удовольствием писать, что брал в Евро по 12, а отдаешь по 6.

Який банк представляєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який банк представляєш?

Ну, я могу себе представить несколько банков. Приват в зелененьких штанишках, потом Надра-банк в виде цветочка, еще Укрсиббанк - такое зеленое звездное небо.

А тебе зачем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно на чому закінчуються твої,,прєдставлєнія,, про фінанси.Мені затєм, що ти даєш мені поради , в чому не розумієшся.Не кажи що мені робити, і я не скажу куди тобі йти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно на чому закінчуються твої,,прєдставлєнія,, про фінанси.Мені затєм, що ти даєш мені поради , в чому не розумієшся.Не кажи що мені робити, і я не скажу куди тобі йти...

Да, обычно в этом месте я говорю "ты выиграл" и сливаюсь, но мне интересно - ты действительно прочитал статью по ссылке про возможную реструктуризацию долгов по еврозоне, про планируемые потери ЕЦБ и не согласен с моим советом брать кредит в евро или это просто защитная реакция и статью ты не читал, но осуждаешь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...