Перейти до змісту

Юрий Буданов убит в центре Москвы


SkyLight

Рекомендовані повідомлення

adebt, якщо порівнювати наше Полісся з їхньою глибинкою, то SkyLight правий. Я був і там, і там, судячи з того скільки антен (я навіть не кажу про супутникові!) над хатами в нас і в них - телевізорів (працюючих) в нас на порядок більше. Та й взагалі в них по селах в більшості ситуація жахлива. Тому в жарті про лапті, балалайку і ведмедів на повідку тільки частина - жарт.

От оце твоє “на порядок” звідки взялося? Ну це ж смішно :) Якщо брати в абсолютних величинах, то в них тупо людей більше :) І ні про який “на порядок” мова йти не може, бо в наших селах людей не хватить. Жопа кругом, і в нас і в них, тільки деякі місцеві думають, що вони чимось кращі, за людей, які живуть далі на схід. А на чому ця впевненість заснована, я до цих пір зрозуміти не можу.

А з приводу Буданова - заслужив. В офіцера повинна бути честь і холодне серце - якщо вже вона і була снайпером - прийшов, кулю в лоб - і пішов. І тоді б він дійсно був би Офіцером і Героєм, і списали б все на бойові дії. А так він опустився до рівня місцевих абреків.

Честь, холодне серце і палаючий погляд, ну прямо як у америкосського ремби :) Ти не думаєш про те, що у військових могли бути оперативні інтереси, що набагато важливіше взнати, хто її завербував (ах, да, вибачте, я й забув, що вона ніразу ні вінаватая), хто дав їй зброю, хто навчив її стріляти, в яких таборах підготовки її тренували, хто тренував, хто віддавав їй накази, як був налагоджений зв’язок і т.п. Куля в лоб не дасть відповіді на всі ці питання. Ну а про сам процес оцього “кулю в лоб” я навіть питати не буду, бо це з того ж розряду “кіно пра рембу”.

Так, він вбивця, він придушив полонену під час допиту, так це злочин, він за нього відсидів. Але що можна сказати доброго про державу і армію, яка дає вбивати своїх (хай і колишніх офіцерів)? Хто таку державу і армію буде поважати? До речі, про повагу. Я вважаю, що нам дуже пощастило, що ми відгороджені від цих “маленьких але гордих” народів великим куском чужої території.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь
Мне интересно, как люди, подобные тебе, делают выводы и оглашают свои собственные приговоры.

Заради справедливості треба сказати, що ви самі робите "делают выводы" і "собственные приговоры" називаючи цих людей бандитами? Чи я щось взагалі нічого не зрозумів... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 adebt а те, що вони бандити ти звісно дізнався звідси:

“мєга-папулярноє картіко”

? :)

Звичайно, що ти! Ну невже ти подумав, що тут хтось крім тебе може користуватися мозком. Всі все взнають і хавають тільки з дибілятора. Якщо немає що відповісти на мої запитання, то удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заради справедливості треба сказати, що ви самі робите "делают выводы" і "собственные приговоры" називаючи цих людей бандитами? Чи я щось взагалі нічого не зрозумів... :blink:

Я даже не знаю, чьей справедливости ради это нужно было говорить. Можно цитату, где я называю кого-то бандитом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 adebt а те, що вони бандити ти звісно дізнався звідси:

“мєга-папулярноє картіко”

? :)

Звичайно, що ти! Ну невже ти подумав, що тут хтось крім тебе може користуватися мозком. Всі все взнають і хавають тільки з дибілятора. Якщо немає що відповісти на мої запитання, то удачі.

Ну чому ж нема що відповісти. Е спешалі фо ю:

1)

Тобто всі оті поважаючі себе хати не живуть за законами і на КК клали великий і товстий?

За всю історію Росії ніколи і ніхто не притримувався ніяких правил, законів. Як приклад від звичайнісінького "ментовського безпредела" до справи Ходорковського, а візьми хоть в приклад "Станіца Кущевская", де вирізали цілу сім"ю аж до грудних дітей. Жодна нормальна людина не захоче жити існувати в таких скотських умовах, тому кавказців можна чудово зрозуміти в бажанні отримати свободу. Зброя - це єдиний аргумент на право гідного людського життя в російських умовах

2)

Цей народ не поважає нікого і нічого. Тільки силу

"Настоящий мужчина не тот кто любит воевать, а тот кто знает кто его враг" Чеченська мудрість

Такі слова може написати лише мудрий народ.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Це все дрібниці. Але виникає питання: як можна називати 16,17,18,19 - річних сільських хлопчаків бандитами? Адресую це питання до diezel, adebt, і всіх тих, хто притримується їхньої думки.

Хіба "бандит" може покласти власне життя за ідею незалежності своєї країни???

дуже дякую за відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо брати в абсолютних величинах, то в них тупо людей більше І ні про який “на порядок” мова йти не може, бо в наших селах людей не хватить

А якщо брати у відносних? Не сміши.

Ти не думаєш про те, що у військових могли бути оперативні інтереси, що набагато важливіше взнати, хто її завербував (ах, да, вибачте, я й забув, що вона ніразу ні вінаватая), хто дав їй зброю, хто навчив її стріляти, в яких таборах підготовки її тренували, хто тренував, хто віддавав їй накази, як був налагоджений зв’язок і т.п.

Допит полонених і захоплення "язика" не входить в обов*язки полковника танкових військ. На це є розвідка.

До речі, про повагу.

Ти хоч свою сцилко до кінця прочитав? Я на всяк випадок для тебе зкопіпащу звідки пару слів.

ни один человек не вмешался, не заступился, когда на их глазах три ох*евших от безнаказанности пи***аса затаптывали людей.

Якщо ти хотів цією сцилкою сказати щось тіпа "як цих звірів можна поважати?" то по-перше не порівнюй 3х абреків на хонді і 18-літню дівчину, хоч і снайпершу. Чи може ти хочеш сказати що всі снайпери заслуговують на таку смерть? А ті хто мовчки дивився - не злочинці?

І я нікого не суджу, я висказую свою власну думку. Винен він чи ні - суд земний вже вирішив, та й Божий також. Його до речі хоча б перед смертю не гвалтували і не мучили, як його жертву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все дрібниці. Але виникає питання: як можна називати 16,17,18,19 - річних сільських хлопчаків бандитами? Адресую це питання до diezel, adebt, і всіх тих, хто притримується їхньої думки.

Если до тебя туго доходит, я еще раз повторю - я никого не называл бандитом.

Что касается вот этого вопроса

Хіба "бандит" може покласти власне життя за ідею незалежності своєї країни???

То ответ такой - "Есть многое на свете, друг Горацио, что и не снилось нашим мудрецам".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому ж нема що відповісти. Е спешалі фо ю:

1) За всю історію Росії ніколи і ніхто не притримувався ніяких правил, законів… …тому кавказців можна чудово зрозуміти в бажанні отримати свободу. Зброя - це єдиний аргумент на право гідного людського життя в російських умовах

Ну, для початку: сенкью вєрі мач. Тепер про закони. Так таки “ніколи”? Так таки “ніхто”?

Я тобі поставив просте питання: чи нормально те, що люди абсолютно кладуть на карний кодекс? Ну і друге просте питання: чому останні роки герой РФ Рамзан Кадиров власноручно душить по горах “гордых борцов за независимость республики Ичкерия”?

2) "Настоящий мужчина не тот кто любит воевать, а тот кто знает кто его враг" Чеченська мудрість

Такі слова може написати лише мудрий народ.

Тут нічого не можу сказати. На мене вислів певно не справив такого могутнього враження, як на тебе.

Це все дрібниці. Але виникає питання: як можна називати 16,17,18,19 - річних сільських хлопчаків бандитами?

Хіба "бандит" може покласти власне життя за ідею незалежності своєї країни???

А з чого ти вирішив, що мова йде про якихось там сільских хлопчаків? І знову ж таки повторюся: чому президент Чечні власноручно винищує по горам та аулам “ярих борців за незалежність”?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ответ такой - "Есть многое на свете, друг Горацио, что и не снилось нашим мудрецам".

Це не відповідь, а скоріше небажання визнати очевидність. Хоча, що ще можна було почути від росіянина.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо брати у відносних? Не сміши.

А як ти собі це уявляєш? Є статистичні дані, щоб розрахувати к-ть дуроскопів на одиницю населення в сільській місцевості?

Допит полонених і захоплення "язика" не входить в обов*язки полковника танкових військ. На це є розвідка.

Так, я пам’ятаю, що з твоєї точки зору в обов’язки полковника входить мужньо стріляти в лоб.

Ти хоч свою сцилко до кінця прочитав? Я на всяк випадок для тебе зкопіпащу звідки пару слів… Якщо ти хотів цією сцилкою сказати щось тіпа "як цих звірів можна поважати?"

Та ти шо. Я ж тупий і читати не вмію взагалі :)

Ти якщо не зрозумів, що я хотів сказати, то перепитай, я поясню.

І я нікого не суджу, я висказую свою власну думку.

І я точно так само як і ти висловлюю свою власну думку, які проблеми? Чи ти маєш право на свою думку, а інші ні?

Це не відповідь, а скоріше небажання визнати очевидність. Хоча, що ще можна було почути від росіянина.......

Оце нормально! Оце по-нашому! Ти ще забув додати на всякий випадок “від комуняки-жидомасона”! А то багато той diezel на себе бере!

Пісєц мля. Я в цю тему більше не ходок, а то ще і мені якесь клеймо начеплять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307820153' post='1052390837']

і навіть більше висновків, блін, те, що для одних хомячків "ідея незалежності" – для інших хомячків "сепаратизм"

(с) теорія відносності ейнштейна

До речі, SkyLight, скажи но мені ще таку штуку: вислови (здається Кушнарьова, хоча можу і помилятися) у 2004 році під час “революції” про відділення східної та південної України — це “боротьба за незалежність своєї країни” чи дикий та наглий сепаратизм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 adebt ти сидиш в занадто броньованому телевізорі. ;)

Подивсь на ТиТрубко свіже відео з гір високих чудові краєвиди, засади, взірвані БТР-ри. може зміниш свою думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не відповідь, а скоріше небажання визнати очевидність. Хоча, що ще можна було почути від росіянина.......

Ты, Горацио, делаешь поспешные выводы - и про "бандитов", и про "росіянина", и про "очевидність". "Очевидно", что у тебя редкий дар: чтение между строк. Вот, кстати, что касается очевидности, сиречь - реальности, есть четыре типа людей:

1. люди, которые реальность создают.

2. люди, которые думают, что они реальность создают

3. люди, которые пользуются созданной реальностью

4. люди, которые отказываются пользоваться созданной реальностью и воображают себе, что они живут в другой реальности.

так вот, я отношу себя к типу 3. Именно поэтому я не делаю выводов и не "признаю очевидность", а лишь пользуюсь реальностью, в которой называть человек бандитом - глупо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 [nd] якщо тебе і всю твою сім"ю вивезли у "сонячний сибір", ти б різко змінив би свою точку зору. Точка сидения опредилаєть точку мнения Кучма Л. Д.

Ця війна триває 300 років, вся різниця лише в тому, що раніше рубалися шашками, а зараз вогнепальною зброєю і про це взнають за лічені секунди завдяки технологіям, чого раніше небуло. І вона буде тривати далі, бо це люди такі - свободолюбиві. Ніхто і ініщо їх не завоює. Якщо ви важаєте, що Сталін найшов вихід з проблеми, то ви помиляєтеся, він лише пригальмував процес, що акумулювалося у сильніший інертний рух.

Любе зло рано чи пізно повертається тому хто його створив - "Хто з мечом прийде від меча і поляже" Ісус Христос. Російська Імперія "побудуована на мечах" і як люба інша імперія паде від меча - банальна історія, почитайте у вільний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,.живуть і в афганістані, де забивають камінням жінку тільки за те, що вона ненароком оголила шматочок ноги трошки вище ступні,

за те, що нема бороди, за носіння міні-спідниці, за прослуховування музики, навіть за сміх.,,

Саме цікаве, що жінок їхніх це повністю влаштовує

Нехай вони їдять окремо від чоловіків, не перечать чоловіку і т.д і т.д., проте коли чоловіка вбють, жінки одівають пояс шахіда добровільно.

Як же вони люблять своїх чоловіків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ти собі це уявляєш? Є статистичні дані, щоб розрахувати к-ть дуроскопів на одиницю населення в сільській місцевості?

Тобі не сподобався вислів "на порядок" чи що? Чого ти так переймаєшся тією статистикою? Мені треба було перерахувати всі антени в селі? При нагоді обов*язково це зроблю.

Зрештою в українських селах люди давним-давно дивляться супутникове телебачення, я вже не кажу про звичайне. В нас телевізора немає хіба якась стара бабця яка живе сама, і вважає що він їй не потрібен. В них мало хто може собі дозволити купити новий телевізор, бо ніхто не працює (за гроші), молодь або бухає або виїхала в місто.

Так, я пам’ятаю, що з твоєї точки зору в обов’язки полковника входить мужньо стріляти в лоб.

Процитуй де я казав що це є обов*язок. Або не перекручуй.

І я точно так само як і ти висловлюю свою власну думку, які проблеми? Чи ти маєш право на свою думку, а інші ні?

До тебе з цього приводу претензій не маю. Тут декому було цікаво як так що я дозволяю собі оголошувати якісь вироки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На якого ляда взагалі цапатись про якихось там рускіх полковників і чеченських дівчат? То їхні внутрішні проблеми, от хай між собою розбираються. Нам і своїх клопотів вистачає. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо тебе і всю твою сім"ю вивезли у "сонячний сибір", ти б різко змінив би свою точку зору.

Якто кажуть, якби у бабушки був члєн, то вона була б дєдушко.

Ти не читаєш, що тобі пишуть, прості запитання ігноруєш, булькаєш чимось ціквим у себе в голові і переходиш на особистості. Такша, удачі. Сенсу продовжувати не бачу. Адьйос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі не сподобався вислів "на порядок" чи що? Чого ти так переймаєшся тією статистикою?

Ага, не сподобався. А також не подобаються вислові “більшість” (від 140М населення більщість це скільки?), “мало хто”, “ніхто не працює” і т.п. На основі яких даних ви всі робите отакі висновки?

Процитуй де я казав що це є обов*язок. Або не перекручуй.

Вибачте, більше не буду.

До тебе з цього приводу претензій не маю. Тут декому було цікаво як так що я дозволяю собі оголошувати якісь вироки.

Ну так тут декому було цікаво, як то тут не всі поділяють захоплення “мужніми гордими народами”, ”шахідками” і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні ніколи не поважали царя батюшку, коли вибирали гетьмана- першим ділом накладали йому багна на голову, щоб не забував звязку з народом.

Шахідками я не захоплююсь, а цікаво зрозуміти, що ж заставляє людину робити таке.Напевно це крайня міра гордості.

Ну про стан справ у Росі, що торкається перспектив.На жаль те саме прослідковується і нас.В першу чергу через олігархію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307876110' post='1052391210']

На якого ляда взагалі цапатись про якихось там рускіх полковників і чеченських дівчат? То їхні внутрішні проблеми, от хай між собою розбираються. Нам і своїх клопотів вистачає. :(

а хто цапається?

цілком політкорректна дискусія про те,

що захоплюватися шахідками у цивілізованій країні в 21ст. - імхо, нонсенс :)

Я не захоплююся "шахідками", я захоплююся силою духа того народу, розмірами у Волинську область. Як вони, будучи розбитими на голову багатомільярдною нафтоармією Росії, старються давати відпір напівробочими АК-47 і з шашкою пластиду. Я захоплююся тим, наскільки готова піти нація заради збереження своєї гідності, волі, думки. Адже є нації, які Росія нагнула і опустила, не знімаючи навіть штанів, а тут кров"ю 18-річних дітей вояків Росія ніяк не може навести беспредел конституційний порядок.

Мені глибоко пофіг, в якого які таракани в голові, якщо вони хочуть ходити в паранжі і молитися п"ять раз на день, то це їхній вибір. Кожна людина, нація має право на самовизначення, і це їхній вибір.

Мати право на свою думку і боронити її- це святиня і ніхто не має права цього оскаржувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, темка розділилась на московських холуїв і нормальних людей.

По факту - собаці собача смерть :)

Жаль тільки, що свого справедливого покарання він все таки не відбув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрію, ти сам не віриш в те, що написав.

Ніхто не візьме більше, ніж йому відмірено, я кожен день в цьому переконуюся ;) Так що можна спати спокійно

2 Korting будь ласка, старайся не ображати опонентів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...