Перейти до змісту

с.Вільхівка Горохівський район


Shulc

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

А на що карась брав?

Карася ловили на резинкі, наживка домашня мастирка, варилась з гороха, халви та манки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно з Вільхівки. Результат ну дуже слабеньокий. На двох 13 карасів. Були на ніч, народу було тьма, хто приїзджав зранку, розверталися і їхали в інше місце. Зате відвів душу по окуню, клював практично на все і на кожній проводці, правда розмір в основному "спортивний". Був також один схід щучки, і один зріз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був у вільхівці, відпочив, удочками махати не довелось. Бачив з 06.00 ранку до 13.00 одну покльовку на горох, но не результативна. Пробував: горох, кукурузу, хробака,опариша, кукурукзу з опаришом. Чотири поплавчанкі простояли як вкопані. Сторож приїхав кажу шо на півдня, каже в нас такого нема плата за рибалку 50 грн. Хотів поторгуватись каже для своїх по 30 можу 10 грн скинути. Заплатив не за рибалку, а за перебування на природі 40 грн. Кльову не було. Поодиноко деякі рибалки витягували по карасику, карпів не бачив. Правда казав сторож шо зловили щуку на хробака. Ось така рибалка, фото нема, не було шо фоткати. Розчарований но не втомлений поїхав до дому вітати тестя. П.с. всіх танкістів зі святом не апробивної вам броні, а нам найшвидшої перемоги в тому непонятному протистоянні . Путін ху-ло. Ла-ла-ла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда казав сторож шо зловили щуку на хробака.

Здається мені, що це та сама щука і той самий хробак, за якого мені казав "дірєктор стадіона" ще у травні :D

І таки да, у Вільхівці якщо кльову немає, то ну зовсім у всіх. Я теж був натрапив на такий день одного разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...