Перейти до змісту

Фотографії


Козачка

Рекомендовані повідомлення

Добрий день, лучани! Менне звати Діна, я з Запоріжжя, була у Вашому місті 30 травня, дуже багато фотографувала, закінчилося місце на картці -> я зайшла скинути на диск фотографії до центру на вул. Лесі Українки, 45... і так вийшло, що мені дали НЕ МІЙ диск, а диск з 8 фотографіями маленької дівчинки, її тата(я прикріпляю одну з них - http://i022.radikal.ru/1106/71/2b180495e4fb.jpg І хочу звернутися до вас: якщо Ви впізнали себе, чи своїх знайомих напишіть мені будь ласка...) Ці фотографії дуже важливі для мене! Я буду чекати відповіді...

Велике Вам спасибі за розуміння!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчинку не впізнав а от дядя коло неї точно Порєчєнков з "Агента національної безпеки"

пс: думаю шукати треба не з цього кінця, якщо в фотосалоні записували фото на диск, то зазвичай там папки в тому дні іменують прізвищами замовників, тому пригадайте окрім дати ще якийсь орієнтир, хтось туди зайде забере той диск і викладе на обмінник(під паролем), за добу фото будуть у вас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото магазин "Digital Photo Express"

1253627061.jpg

Адреса: вул. Лесі Українки, 45 Тел.: 724 323

Здається тут путають диски замовників. ) Спробуйте зателефонувати в магазин, і пояснити ситуацію. Можливо вони ще не видалили Ваші фото, і погодяться переслати Вам їх по ел. пошті, зважаючи на їхню помилку.Або навіть вислати диск поштою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого поштою? щоб переконатися що до Запоріжжя диски доставляються неділю? чи може переконатися що тьотя на пошті трохи засильно ставила штемпель на дзеркальній поверхні? ^_^ Інтернет вони мають, заллють архів на обмінник і справа кількох годин, або хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант передачі можливий будь-який. Головне, щоб ті фотки збереглися. Інакше, шукати дядю з дівчинкою, але не факт що диск саме в нього. Може вони тих дисків 10 штук попутали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю цього хлопаку.

звуть його Сергій.

він друк фотографій замовляв в фотосалоні і в нього відповідно немає ваших фотографій, бо був зі своєю флешкою.

відповідно вам просто не ті записали.

замовлялись в Фуджі на проспекті Волі. тел/факс:+38 0332 723210

звоніть, виясняйте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігасе, як все запутано. Можливо, фотки цього чоловіка замовлялись в в Фуджі на проспекті Волі а друкувались на вул. Лесі Українки, 45. Але скільки це треба мати розуму, щоб скопіювати фото з флешки замовника, а записати на диск зовсім іншу інформацію! При чому флешка топікстартера була повністю заповнена, а тут 7 фотографій. Професіонали, блін. Напевне, шановна Козачка, доведеться вам ще раз здійснити подорож до Луцька! ))) Тільки флешками запасайтесь і не ходіть по таких магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я не знаю шо і як :)

може там якійсь плаваючий сервер)

день там, день там :)

а може і Сергій поплутав.

але фоток у нього нема і це основне.

і точно Фуджі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Величезне Вам Всім спасибі!!!

Вибачте, я і себе і Вас всіх заплутала, у Вашому місті вперше, мені здалось, що на вул. Лесі Українки, а в інтернеті знайшла лише один фотоцентр по цій вулиці, але так, на фотографії він не схожий( ДЯКУЮ Andruha_gpz28!!!), і виходить я не туди дзвонила... Хочу сказати велике дякую terorist!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та будь-ласка.

Дівчинку не впізнав а от дядя коло неї точно Порєчєнков з "Агента національної безпеки"

доречі він міліціонер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді напевне це був Фуджі-експрес. Адреса: пр. Волі, 24

1253531786.jpg

Телефони: +38 (0332) 72-32-10, +38 (050) 438-26-98 Факс: +38 (0332) 72-32-10 e-mail: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...