Перейти до змісту

Китаец продал свою почку, чтобы купить iPad 2


Serpent

Рекомендовані повідомлення

збери 1000 кришечок від туборг і виграй китайську нирку :friday:

а перед тим випий 1000 туборгів, і китайська нирка тобі якраз знадобиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

збери 1000 кришечок від туборг і виграй китайську нирку :friday:

а перед тим випий 1000 туборгів, і китайська нирка тобі якраз знадобиться.

-----------

ну можна було б і не пояснювати :D

це такий жарт як купи три чебуреки і збери кота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Некоректно порівнювати виробників навороченої техніки з наркоторговцями через одну недалеку дитину.

Я знаю людей, які економлять кожну копійку, харчуються мівіною, аби тільки назбирати на геймерську зборку РС. У їхніх очах блиск нав"язаного щастя, вони здатні на багато що, аби досягти ціль. І це ні нащо не схоже?

А візміть в приклад підлітків з iPhone - ми в руках, на які виклянчують у мами і тата пускають сльозу...аби тільки купити БУ хлам на варшавці. Це теж ні нащо не схоже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Некоректно порівнювати виробників навороченої техніки з наркоторговцями через одну недалеку дитину.

Я знаю людей, які економлять кожну копійку, харчуються мівіною, аби тільки назбирати на геймерську зборку РС. У їхніх очах блиск нав"язаного щастя, вони здатні на багато що, аби досягти ціль. І це ні нащо не схоже?

А візміть в приклад підлітків з iPhone - ми в руках, на які виклянчують у мами і тата пускають сльозу...аби тільки купити БУ хлам на варшавці. Це теж ні нащо не схоже?

Це схоже на погане виховання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що цей "юноша" DOLBOYOB, на жаль він сам зрозуміє лише через кілька років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от, через певний час вийде в світ новий iPad 3, що тоді прийдеться продати китайцю, щоб купити девайс: нирку, легені...що??? І скільки молоді послідує за його прикладом, адже це заразно, приклад продемонстрований, а значить можна наслідувати його? Shkoder, а ти не хочеш в його фан клуб записатися, теж щось продасиш?

Бідолаха... Ти зараз нагадуєш латентного гомосексуаліста, який всім і вся з доказує, шо гомики уроди і їх тре знищувати, а насправді сам собі не хоче признатись, шо такий же як і вони :)

Шкода шо в нас нирки на іпади не міняють, нє? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сяо Чжэн вернулся домой с компьютером и телефоном Apple.

Я вам скажу ви недооцінюєте китайців, ця подія чітко спланована акція китайської компартії. Це така собі тренувальна "контрольна" закупка, от побачите через півроку китайці скинуться нирками і викуплять н*хєр ту Гамерику! От тоді по всьому світу запанує "майд ін чайна"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...