Перейти до змісту

Кондиціонери


buumb1

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть нормальну фірму у Луцьку яка займається продажем/установкою кондиціонерів для дому/офісу.

Цікавить щоб могли поставити нормально, без косяків, реагували на звернення, бо з фірмочкою з якою стикаємось, приїдуть після звернення через пару тижнів, ну покрутять той кондюк,поробить з тиждень і знов не працює і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас всі кондиціонери та обслуговування від них - http://yp.lutsk.ua/organizatsiya/evroklimat-pp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій швагро ставить 0667113060 - Ігор. Бувало, що й у вихідні з пянки забирали, і їздив, така має бути техпідтримка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі що вмішуюся, але зараз літо, і у всіх замовлень море, так що якщо більш менш майстер, то заказів у нього є, а отже чекати доведеться полюбому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що сезон добре розумію. Мав ставити знайомий за 750-800 грн. Але він сказав, що поставить на 5 день після покупки. Типу клієнти в черзі.

Я хоті швидше і оплатив установку разом з кондюхой в фокстроті імхо продавець, мать його за ногу сказав, що їхня служба ставить в крайняк на 3-4 тий день. Сьогодні в договорі прочитав, що 829 грн то тільки частина затрат. Ще треба будет за роботу платить, трубку і т.д. (цікаво скільки ще здеруть)

Но бісить навіть не те, що переплатив нормально і часу втратив. А відношення до мене як до клієнта, сам визванюю майстра. Він мені каже, чекати на таку годину. Сам не приїджає і не звонить попередити. Трубку не бере. Коли я його потім набираю то каже сорь типу кілєнтів багато, типу машина поламалась і так далі. Як діти малі одним словом )

10 го приїджає багато рідні в гості. В хаті жопа через жару. Да й сам впевнений, що хрен до 10-го поставлять імхо після покупки і заявки на установку прошло вже 9 днів.

Не вже так важко позвонити, вибачитись через те, що не вийшло вчасно? =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поставить успел. Но никогда никому не посоветую мастеров подобных Сергею. И связываться с фокстротом тоже не советую.

1) Установка встала в 1100 грн. Что уже полный писец.

2) Исполнения работы ужас. Долго, грязно, испортили обои, разнесли балкон. Интсументов не хватает как и подготовки. Коднюх прицепили криво и т.д.

Говорили что по уровню цепляли. Я потом проверил. Что по уровню криво, что по потолку. Короче ручки с одного места.

3) После буду переделывать. Выкинул одним словом бабки.

Короче. Я не доволен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Поставить успел. Но никогда никому не посоветую мастеров подобных Сергею. И связываться с фокстротом тоже не советую.

1) Установка встала в 1100 грн. Что уже полный писец.

2) Исполнения работы ужас. Долго, грязно, испортили обои, разнесли балкон. Интсументов не хватает как и подготовки. Коднюх прицепили криво и т.д.

Говорили что по уровню цепляли. Я потом проверил. Что по уровню криво, что по потолку. Короче ручки с одного места.

3) После буду переделывать. Выкинул одним словом бабки.

Короче. Я не доволен.

понимаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...