Перейти до змісту

Котушки Shimano


myhajlyk

Рекомендовані повідомлення

Хочу змінити потихеньку свій рибацький арсенал на бренд Shimano. Цікавлять спочатку котушки Shimano ALIVIO, Shimano CATANA ,NEXAVE, з простіших, та щось спінінгове.

Хто таке має, що скаже. Порекомендує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під лєску всі підійдуть, під шнур жодна

Неправда! Користуюсь CATANA 2500FA 2 роки і ловлю виключно на шнур. На рибалці буваю дуже часто і ще не мав жодних проблем з катушкою чи шнуром. Тут на 14-й сторінці є порівняльні характеристики катушок про які йдеться. У разі питань, завжди зможу допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так Shimano воно і є Shimano!, даже простенька alivio якісно намотує на шпулю! в порівнянні з тими ж riobi такого ж класу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дешеве Shimano не таке хороше як здається, крутив я в магазині і alivio і CATANA не сподобалось. ryobi ecusima куди цікавіше виглядає.

В самого на спінінгу зараз стоїть Shimano Exage 1000 FA, через сезон появився глюк, дужка лісковкладувача буває не доходить до кінця при поверненні в робочий режим, на роботу не впливає але ні на ріобі ні на тіка такого нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під лєску всі підійдуть, під шнур жодна

Неправда! Користуюсь CATANA 2500FA 2 роки і ловлю виключно на шнур. На рибалці буваю дуже часто і ще не мав жодних проблем з катушкою чи шнуром. Тут на 14-й сторінці є порівняльні характеристики катушок про які йдеться. У разі питань, завжди зможу допомогти.

шнур і канат - різні речі, я ловлю на шнур 4 Lb, якщо у вас шнур 20 лібрів, питань не має

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шнур і канат - різні речі, я ловлю на шнур 4 Lb, якщо у вас шнур 20 лібрів, питань не має

4 lbs це павутиння?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо міняти, й що? "розкрий" темку..., щоб людям було зрозуміло, що тобі радити!

маю парочку Джексонів, дамку,2 Драгона, СПРО пассіон 630. На спінінг Руобі Заубер 3000,

під лєску всі підійдуть, під шнур жодна

Зараз на спынынгу маю Заубер 3000. Вроді катушка нічо, але щось да не то. Хочу якусю іншу в бюджеті 1000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придивись до Abu Garcia Soron, в свій час крутив її в магазині, дуже сподобалась, але не вкладався в бюджет... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В брата CATANA і Ryobi ecusima , намотаний на обох шнур, кілька разів і сам їх використовував.

Подобаються обидві, особливих зауважень не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вага приманок до 10 грам і палка 2,0-2,4 то Shimano New Nasci 2000 без варіантів (110 у.о.), якщо ж палка 2,7 і приманки 5-20 грам то та ж катушка тільки 2500-3000 розміру. не наступай на граблі - вибери давно провірені варіанти до тебе. А взагалі за консультацією звернись в ПП, допоможу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...