Перейти до змісту

Продам элитные кожаные портмане


waltasar

Рекомендовані повідомлення

Не треба писати "елітні", якщо це підробки. :0011:

Я, наприклад, коли купувала, цікавилась цінами і знаю, що така ціна на "елітні" бути не може.

Сподіваюсь анекдот "з таким настроєм, куме, ви слона не продасте" знаєте? :D :D :D

Це обман покупця, вам так не здається?

Тут недавно этот тип сам создал тему и проавал очьки аж за 100 гр,которые у меня можна купить за 60 гр

цитата"Продам окуляри Ray-ban RB2140 (якісний фейк). Продаю, бо не підійшов розмір. Ціна 100 грн."

Так хто тут занимаетца обманом это еще вопрос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут недавно этот тип сам создал тему и проавал очьки аж за 100 гр,которые у меня можна купить за 60 гр

цитата"Продам окуляри Ray-ban RB2140 (якісний фейк). Продаю, бо не підійшов розмір. Ціна 100 грн."

Так хто тут занимаетца обманом это еще вопрос.

І в чому тут обман??? Написав відразу, що це не оригінал і за скільки купив, за стільки і продаю. І вони бувають різної якості. Є ціною і до 20 грн, але якість відповідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зачекаю доки Levis подешевшає, гривень так до 30, або пропоную buy it now за 35

Левисы все проданы. Первая позиция за 135 гр коричьневые тоже продана.Осталися Армани кожаные цена 95 гр три екземпляра.И те што ниже.За 35 гр куплю у вас сам в любом количестве подобные портмане. Так что понижения цен не будет.Спрос есть и не вижу смысла продавать дешевле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купила чоловікові в ТС. Портмоне шкіряне, пошите якісно. Я задоволена покупкою.

Щоб було зовсім чесно...

Покупкою я вже не задоволена...

Потріскало, полопало... І, здається, не зовсім шкіра.

Менше місяця використання.

Шкода.

Ну і вкотре переконалась: скупий платить двічі(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...