Перейти до змісту

Тимчасові тату


SOAD

Рекомендовані повідомлення

теж колись про таке думав, але зробив постійну. Тимчасовых не буває. Краска сама не розпадеться. А якщо і почне якимось чином виводитись, то це буде жахливо виглядати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж колись про таке думав, але зробив постійну. Тимчасовых не буває. Краска сама не розпадеться. А якщо і почне якимось чином виводитись, то це буде жахливо виглядати.

я думаю мається наувазі малюнок хною або щось з тієї ж опери...

у львові роблять...

http://v.lviv.ua/catalog/beauty/beauty-salon/mehandi-timchasove-tatu.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені в Алушті робили тимчасове тату. Взяли маркером намалювали те, що я хотіла, а потім покрили це все спеціальною рідиною. Десь днів 10 трималось. Ти таке собі хочеш?

коштувало це грн 30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні я хочу що тримається 3 місяці ) робиться як звичайне тату) тільки з часом воно вимивається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня давно крутится вопрос:

а зачем делать временное тату?

либо набивать на всю жизнь, либо вообще этого не делать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший майстер не робитиму тимчасівок. Вони не корисні і навіть небезпечні для здоров'я. А на літо робити татуювання то взагалі маячня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

либо набивать на всю жизнь, либо вообще этого не делать.

Підтримую!

Тоді чого ж люди розводяться? Вроді і обіцяли кохати все життя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топ перевели в срачь мне глубоко пофиг на мнения 90% надо делать не надо мне решать

я спросил где делают)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні я хочу що тримається 3 місяці ) робиться як звичайне тату) тільки з часом воно вимивається)

Щось не розумію я процес, за допомогою якого робиться тимчасове тату. Тобто голкою вводиться фарба під шкіру, а потім фарба десь зникає? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні я хочу що тримається 3 місяці ) робиться як звичайне тату) тільки з часом воно вимивається)

Щось не розумію я процес, за допомогою якого робиться тимчасове тату. Тобто голкою вводиться фарба під шкіру, а потім фарба десь зникає? :sq_ye:

шось типу цього) його роблять щоб побачити як буде виглядати нормальне тату на тілі, щоб не ходити уродцем бо в нас в луцьку 85% тату це УГ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

временная татуха - ето типа - понты в селе большое дело? лично я более 16 лет тому набил . и не жалею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

временная татуха - ето типа - понты в селе большое дело? лично я более 16 лет тому набил . и не жалею

А хтось не через 16, а через рік пожаліє і що тоді? Проводи багаторазові дорогі процедури, щоб вивести те, що набридло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

временная татуха - ето типа - понты в селе большое дело? лично я более 16 лет тому набил . и не жалею

А хтось не через 16, а через рік пожаліє і що тоді? Проводи багаторазові дорогі процедури, щоб вивести те, що набридло?

А нашо тоді їх було робити? Люди повинні вміти відповідати за свої дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

временная татуха - ето типа - понты в селе большое дело? лично я более 16 лет тому набил . и не жалею

А хтось не через 16, а через рік пожаліє і що тоді? Проводи багаторазові дорогі процедури, щоб вивести те, що набридло?

А нашо тоді їх було робити? Люди повинні вміти відповідати за свої дії.

А от для того, щоб впевнитися, і треба поекспериментувати. Походив місяць з одним малюночком, не сподобалося і одразу питання вирішилося. Сподобалося - робиш постійну, якщо вже таке велике бажання.

А на рахунок відповідальності за свої дії: зробила невдалу зачіску чи пофарбувалася невдало, отак і ходи! Відповідай за свої вчинки :lol:

П.С. Автор натякнув, що тема не для відмовляння, а для пропозицій і надання інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

немає тимчасових татуювань! їх не було і немає) а те що вам на морі маркером або фарбою, ну а максимум то хною, щось намалюють над 5 точкою, чи ще там десь то з таким успіхом можна і собі вдома ручкою намалювати. нормальні тату робляться виключно майстром цього діла з прямими руками і спеціальним інструментом! не самопалом з моторчиком і струною а професійним інструментом. хоча на рахунок інструментів у майстрів також свої уподобання! найголовніше в цьому ділі хороший майстер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...