Перейти до змісту

3G модем і оператор


Рекомендовані повідомлення

потрібно сьогодні придбати і настроїти ноутбук,можу підвезти.По ціні і якості якийсь середньо-приемливий варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трошки забагато невідомих.

яку суму готові викласти за інтернет? (скажімо мтс коннект відчутно дорожче конкурентів, але найбільш стабільно)

яке покриття цікавить? (gsm інтернет від київстар хоч і не шаленна швидкість, зато найбільше покриття)

на які обсяги трафіку розраховуєте? (ну тут вже просто тарифи треба рити)

по інтертелеком і піплнет абонентського стажу не маю, як у них з усім тим - не скажу

і да. ті хто продають мобільний інтернет на ноутбукові думаю без пролем і налаштують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати інтернет Київстар 115 грн. безліміт., офіційна ціна 135+ПФ, якщо цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

безлім не треба пока,500-600 мб або за мб платити,покриття-міста.Багато платити не хочеться:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.mts.com.u...no_contract.php

без контракту

швидкість стабільно 0.5-1 мегабіт

утел можна за 60 грн взяти контракт 2 гб без обмеження по швидкості - але в них то 2 мегабіта, то 200 кілобіт.

"по неті полазити" непоганий варіант, якщо ставка на швидкість - не найкраще

або u'try по 10 копійок за мегабайт (без контракту)

(це те чим стабільно доводиться користуватися, і про що можу судити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

модем можеш в DarkMonk взяти якщо для утела.

тоді цей модем і на київстар може стати в пригоді, і на інший gsm інтернет

бо мтс модем тільки бу або в мтс за 450 грн

по інтертелекому і по піплнет почитай про тарифи і модеми в них на сайтах. може там знайдеш щось собі цікавіше ніж те, що я описав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо мтс модем тільки бу або в мтс за 450 грн

поправка: в мтс-е модем GPRS 199 грн., первые два месяца (60 дней) GPRS интернет - бесплатно... :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв модем ADU-510a(399гр),правда пішов цілий вечір на пошукі грабель з дровами до W7 :0018:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати інтернет Київстар 115 грн. безліміт., офіційна ціна 135+ПФ, якщо цікавить?

Повний безліміт?

Де можна детально почитати про тариф? Бо поверхнево на сайті не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повний безліміт від Інтертелекому - 230 грн/міс

Обмежений по швидкості безліміт - 65 грн/міс

Вільний доступ - 5 грн/добу за 1000 мегабайт, гроші знімаються при першому підключенні, якщо якогось дня не заходити - гроші на рахунку

Покриття на даний момент в них найбільше в Україні

Оператор CDMA-UA 7 грн/добу, безліміт 3 мбіт/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повний безліміт від Інтертелекому - 230 грн/міс

:0001:

270, тиць

Хм... Був точно 230... З 1 січня, казали, подешевшав, та я і сам тарифи бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати інтернет Київстар 115 грн. безліміт., офіційна ціна 135+ПФ, якщо цікавить?

Повний безліміт?

Де можна детально почитати про тариф? Бо поверхнево на сайті не знайшов.

На сайті була інфа, але тільки,що заходив вже прибрали, обмеження 10 гб. ІМХО для мобіліного інтернету це теж саме, що і безліміт, бо викачати 10-ку напевно нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені потрібно щось щоб тянуло в селі в Тещі там буваю 4-5 днів на місяць по вихідним, нет потрібний для серфінгу та ігр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в селі 3G інет навряд чи проканає. варто звернути увагу на варіанти GPRS/EDGE та CDMA з виносною антеною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Новини, Млинівський р-н, пару км від села на горбкові є вишка "Київстара", мобільні телефони МТС в низинах села втрачають зв"язок (на горбках є), Київстара - не втрачають. Чи можно по цьому визначатись чий 3G модем купувати.

під загальною назвою 3G відносяться як UMTS, так і CDMA EV-DO. От GPRS/EDGE - то таки дійсно 2.5-2.75G
- погано на цьому розуміюсь, наявнітсь недалеко вишкі Київстара не гарантує якіного 3G зв"язку для інету на комп.??? Передивлявся якось карти покриття 3G різних операторів на їхніх сайтах, то вони не дають чітко визначитись по тому селі (не масштабуються). Мож хто зорієнтує!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в селі 3G інет навряд чи проканає. варто звернути увагу на варіанти GPRS/EDGE та CDMA з виносною антеною.

Ну не скажи, зараз над покриттям добре працюють. Я працюю в селі, оточеному густим лісом. 1,5-2 мегабіта вхідної швидкості є точно. От з вихідною проблематично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Замшани Ратнівського р-ну. 10 км до Ратно 20 до Ковеля. Київстар та МТС ловить гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...