Перейти до змісту

Захисна сітка на ножі електробритви Philips


IncvizitoR

Рекомендовані повідомлення

Для початку всутпітєльна рєч, щоб обмалювати волинську колізію з даними девайсами:

• В електробритві Philips "пропилялася" захисна сіточка на ножах, власник не з Луцька попросив мене знайти в стольном градє нашої губєрнії...

• В точках продажу побутової техніки попадаються рем-комплекти для самих останніх моделей, а для дворічної давності не знайшлося.

• При спробі довідатись про сервісний центр Philips в Луцьку всі торговці організованно відправляють на пр. Волі 27 (хто не в курсі "Медіа"). Мало того що Медіа давно вже переїхала до Адреналіну так ще й вона вже близько року не являється сервісним центром Philips ^_^ А всі дружно пишуть Медію в гарантійні талони....

• Після численних питок та катувань вдалося дізнатись що нині авторизованим сервісом Philips в луцьку являється "Ремсервіс"

• Що в авторизованому сервісі що в торгових закладах мінімальна ціна ремкомплекта (уявимо що модель співпаде) коштує від 500 гривень, при тому що вся електробритва купувалась не більше ніж 400(!)

Сиджу собі й думаю: ото йоманарот маркетинг! коли зношувана запчастина коштує більше ніж весь агрегат.

Тому вирішив я звернутися до послуг колективного разума: хто стикався з пошуками запчастин до електробритв?

- можливо є які приватні "кудєсніки" в яких можуть обнаружитись деталі?

- можливо в яких інтернет магазинах таке добро зустрічається?

- можливо в когось вдома ще валяються ножі на хзгорівших Philips’ах?

Розгляну будь-які роздуми на цю тему, але інтім не предлагать! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому вирішив я звернутися до послуг колективного разума: хто стикався з пошуками запчастин до електробритв?

- можливо є які приватні "кудєсніки" в яких можуть обнаружитись деталі?

- можливо в яких інтернет магазинах таке добро зустрічається?

- можливо в когось вдома ще валяються ножі на хзгорівших Philips’ах?

Розгляну будь-які роздуми на цю тему, але інтім не предлагать! :D

Колись торгував бритвами, і сіточки або сіточки+ножі до Філіпсів продавалися без проблем, навіть до самих бюджетних моделей (~ 200 грн). І ціна була адекватна - чим дорожча модель, тим дорожчий ремкомплект, а не так щоб до бритви за 400 грн комплект стоїв 500. Нажаль гамазину в Луцьку вже немає, але ж вони мусять бути в інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модель мені власник має вказати, оскільки на корпусі чото не промарковано, шукає кокументи...

Колись торгував бритвами, і сіточки або сіточки+ножі до Філіпсів продавалися без проблем,

Ну я не відвідав всі магазини з такою продукцією, тільки варшавку та АБВ, то бюджетних взагалі не зустрічав лише дорогі. Не виключаю що десь могли лишитись на прилавку, буду дивитись.

Мене спантеличило те що Ремсервіс заявив що в асортименті таких комплектів найнижча ціна 570 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...