Перейти до змісту

серіал "Втеча з в"язниці"!!!


WoOlf

Рекомендовані повідомлення

Ну так як народ будем мы нормально сериал смотреть, кто там грозился перезалить все серии нормально!!! :):)

С меня :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ну так як народ будем мы нормально сериал смотреть, кто там грозился перезалить все серии нормально!!! :ok::ok:

С меня :ok:

я думаю шо на днях достану)

в чом прикол був коли заливав:пройшло майже половина і зупинилось(викинуло)я скопірував і почав знов записувати...тому напевно якийсь відрізок і пропустило....вибачте за незручності :ok2::ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Люди, може, хтось качав серії в HDTVrip? Мені дуже треба 13-та серія першого сезону. Допоможіть, хто може.:-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Серіал дійсно прикольний. :blink: Но мені здається шо його дивляться дуже мало людей. Навіть враженнями толково нема з ким поділитись. Рєально не похожий на ті мильні опери, а актори грають так натурно! Ну шо мені найбільше нравитьсяб то те, шо практично неможливо вгадати сюжет!!! ;)

Не можу діждатись продовження!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серіал дійсно прикольний. :D Но мені здається шо його дивляться дуже мало людей. Навіть враженнями толково нема з ким поділитись. Рєально не похожий на ті мильні опери, а актори грають так натурно! Ну шо мені найбільше нравитьсяб то те, шо практично неможливо вгадати сюжет!!! ;)

Не можу діждатись продовження!

Згодна. Серіал дуже прикольний, таких героїв, як у ньому, ми ще не бачили. Та й цікаво спостерігати за реальними людьми, а не за героями, що лізуть на "рожон" незрозуміло, чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний зі всім... но найбільше мені подобалось в першому сезоні - це втеча сама, як була запланована, зроблено, було цікаво просто кожну нову серію дивитись що він ще придумав :) а гра акторів на найкращому рівні....

Серіальчик зачётний.......... (я взагалі серіали не дивлюсь) но цей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серіал дійсно прикольний. :) Но мені здається шо його дивляться дуже мало людей. Навіть враженнями толково нема з ким поділитись. Рєально не похожий на ті мильні опери, а актори грають так натурно! Ну шо мені найбільше нравитьсяб то те, шо практично неможливо вгадати сюжет!!! :)

Не можу діждатись продовження!

Згодна. Серіал дуже прикольний, таких героїв, як у ньому, ми ще не бачили. Та й цікаво спостерігати за реальними людьми, а не за героями, що лізуть на "рожон" незрозуміло, чого.

Погоджуюсь на всі 100! Серіал побудований не на тій дешевій порнусі! Актори цілуються лише декілька разів, ідеться про справжнє кохання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серіал дійсно прикольний. :) Но мені здається шо його дивляться дуже мало людей. Навіть враженнями толково нема з ким поділитись. Рєально не похожий на ті мильні опери, а актори грають так натурно! Ну шо мені найбільше нравитьсяб то те, шо практично неможливо вгадати сюжет!!! :)

Не можу діждатись продовження!

Згодна. Серіал дуже прикольний, таких героїв, як у ньому, ми ще не бачили. Та й цікаво спостерігати за реальними людьми, а не за героями, що лізуть на "рожон" незрозуміло, чого.

Погоджуюсь на всі 100! Серіал побудований не на тій дешевій порнусі! Актори цілуються лише декілька разів, ідеться про справжнє кохання!

Мені це теж подобається! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, може, хтось качав серії в HDTVrip? Мені дуже треба 13-та серія першого сезону. Допоможіть, хто може.:-(

Кому потрібно маю всі два сезони в форматі HDTVrip. Якість відео і звуку на 5+. Переклад краще навіть ніж на ICTV. Озвучка novafilm. Я б залив на фтп але нажаль в мене анлим. адсл від укртелекома. Тому кому треба можу дати дискі, щоб залили для спільного користування. 80638425734 або 80977627591.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Люди, може, хтось качав серії в HDTVrip? Мені дуже треба 13-та серія першого сезону. Допоможіть, хто може.:-(

Кому потрібно маю всі два сезони в форматі HDTVrip. Якість відео і звуку на 5+. Переклад краще навіть ніж на ICTV. Озвучка novafilm. Я б залив на фтп але нажаль в мене анлим. адсл від укртелекома. Тому кому треба можу дати дискі, щоб залили для спільного користування. 80638425734 або 80977627591.

Я хочу. Буду вдячний. Бо трафіка дуже мало, щоб скачати.

Напевне завтра зателефоную.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Обовязково.

2 iriuss

Залив 17 серій першого сезону. в папці "ВТЕЧА З ВЯЗНИЦІ 1,2 закиньте в кого є" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залийте будь-ласка хто має також перший сезон з 18 по 22 серії

Серіал дійсно вартий перегляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залийте будь-ласка хто має також перший сезон з 18 по 22 серії

Серіал дійсно вартий перегляду.

Вже на фтп. Ось тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...