Перейти до змісту

серіал "Втеча з в"язниці"!!!


WoOlf

Рекомендовані повідомлення

Блін, серіал пушечний! подивився 2 сезони, хочу ще 3 побачити.... хтось дивився цей серіал? якщо так, то які враження після нього остались? :D:ok2:

З рештою в мене є 2сезон, можу на файлобмінник залити якщо хтось небачив його...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я бачив по теліку але хочу мати на діску і ше раз подивитися. Залий будь ласка. +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив по теліку але хочу мати на діску і ше раз подивитися. Залий будь ласка. +1

Без проблем, заллю... але в мене тільки 2 сезон, 1 нажаль нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив по теліку але хочу мати на діску і ше раз подивитися. Залий будь ласка. +1

Без проблем, заллю... але в мене тільки 2 сезон, 1 нажаль нема...

Ок заливай 2 сезон.

А якщо хтось має 1 сезон???????????????? залийте будь ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серіал бомба =) але скажіть одне - по теліку ішов який сезон? =))

короче вони втікали і літак в них перед носом взлетів це кінець якого сезона?

Заливайте все шо є по цьому серіалу =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серіал бомба =) але скажіть одне - по теліку ішов який сезон? =))

короче вони втікали і літак в них перед носом взлетів це кінець якого сезона?

Заливайте все шо є по цьому серіалу =)

Це був перший сезон, ну коли літак в них перед носом полетів... а другий ше поприкольніший:))) Блін я подивився, слів нема :blink::angry::( ... Знаю одне точно, Загубленні віддихають!!!!!...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу ще 3 побачити....

Третього нема. Два тижні назад тільки другий закінчився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу ще 3 побачити....

Третього нема. Два тижні назад тільки другий закінчився.

Ну як так нема як э :friday: ... Я вже заходив на сайти на яких пише шо буде в 3 сезоні, правда пише по англыйськи но всеж таки 3 сезон вже давним давно знімають. І я переконаний шо серій, так десь, 3-5 вже знято :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу ще 3 побачити....

Третього нема. Два тижні назад тільки другий закінчився.

Ну як так нема як э :) ... Я вже заходив на сайти на яких пише шо буде в 3 сезоні, правда пише по англыйськи но всеж таки 3 сезон вже давним давно знімають. І я переконаний шо серій, так десь, 3-5 вже знято :)

Можливо, вони й зняті, АЛЕ на ОФІЦІЙНОМУ сайті написано, що трансляція третього сезону розпочнеться лише 29 серпня цього року, не раніше, оскільки у акторів перерва. До того ж акторка, що виконувала роль Сари Танкреді, вагітна і не може продовжувати роботу.

Так що доведеться нам всім чекати кінця літа.

post-577-1176384458.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу ще 3 побачити....

Третього нема. Два тижні назад тільки другий закінчився.

Ну як так нема як э :rolleyes: ... Я вже заходив на сайти на яких пише шо буде в 3 сезоні, правда пише по англыйськи но всеж таки 3 сезон вже давним давно знімають. І я переконаний шо серій, так десь, 3-5 вже знято :ok:

Можливо, вони й зняті, АЛЕ на ОФІЦІЙНОМУ сайті написано, що трансляція третього сезону розпочнеться лише 29 серпня цього року, не раніше, оскільки у акторів перерва. До того ж акторка, що виконувала роль Сари Танкреді, вагітна і не може продовжувати роботу.

Так що доведеться нам всім чекати кінця літа.

Вагітна?:)))) Невже постарався Вентфорд Міллер?:))) Більш ніж переконаний шо в них там був стопудово роман на знімальному майданчику:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вагітна?:P))) Невже постарався Вентфорд Міллер?:P)) Більш ніж переконаний шо в них там був стопудово роман на знімальному майданчику:P))

Було б прикольно :ok: , але ні, бо вона вже давно заміжня, а чоловік постійно присутній на зйомках і контролює процес. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б прикольно :) , але ні, бо вона вже давно заміжня, а чоловік постійно присутній на зйомках і контролює процес. :)

мда, не повезло Вендфорду :) ...

І всеж таки цікави чи захоче вона після родів продовжувати зйомки, як не як але її роль виконує також немаловажну роль... хочааа незнаю... Остання серія 2 сезону у виконанні Сари Вейнт Колюс була дуже цікавою... Короче не буду гадати, на початку осені все побачу сам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, не повезло Вендфорду ^_^ ...

І всеж таки цікави чи захоче вона після родів продовжувати зйомки, як не як але її роль виконує також немаловажну роль...

Можу тебе заспокоїти: зніматись вона продовжить, просто у декількох перших серіях третього сезону її не буде. Про це говорилось у багатьох інтерв'ю і це засвідчив сам режисер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і наламав той хто закидував =) вообщем VTS_01_2.VOB закінчується як вони ламають підлогу в подвалі, а потім VTS_01_3.VOB - хрен знає звідки починається.

а VTS_02_....VOB - це кінець першого сезону!!!!

плз можете розказати шо тут до чого? і заніньте 2-ий сезон нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і наламав той хто закидував =) вообщем VTS_01_2.VOB закінчується як вони ламають підлогу в подвалі, а потім VTS_01_3.VOB - хрен знає звідки починається.

а VTS_02_....VOB - це кінець першого сезону!!!!

плз можете розказати шо тут до чого? і заніньте 2-ий сезон нормально

фак, кажеш шось нето... Гаразд, після завтра постараюсь закинути...

Хм :( , цікаво, вроді закидалось нормально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Jurassic

плз закінь норм :) а ти сам робив в ДВД? можливор десь завтикав якісь кусок. бо VTS_01_3.VOВ - там розмір 0.99 Гб а тривалість 20 хв :) от десь перших 3 часа пропало ))))

і з VTS_02_....VOB - подивись бо це кінець першого сезона може не то закінув...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тоже ночью скачала и сижу плююся, стоко трафика зря , я понимаю что хотелось доброе дело форумчанам сделась, но осадок то остался :blink: . У меня отдельно 21 серия 2 сезона есть, если надо, положу на фтп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...