Jump to content

Наша MOTOROLLA їде до Житомира


Recommended Posts

Posted

Шановні панове бордівці

Є у нас тут така чудова пані MOTOROLLA, котра малює чудових котів та мишей.

x_12002fd3.jpg

почесті:

Art Week Ukraine (Kiev) - 2 місце, графіка

Art Week Germany (Berlin) - 3 місце, графіка

Art Week Saint-Petersburg - 3 місце, графіка

Art Week Moskow - 2 місце, графіка

Art Week Turkey - учасник

Наразі закінчується її персональна виставка у Луцьку (арт-кафе СТОП-КАДР)

І починається інша - у Житомирі

Отже,

29 травня по обіді відбудеться

офіційне відкриття персональної виставки художниці Щуцької у Житомирі

КОТОВАСІЯ

концерт гурту «КОТЫ НА КРЫШЕ»

+ експозиція ляльок-мишей місцевого лялькаря Сергія Соловйова

"Кавоманія"

м.Житомир вул. Московська, 24б

Хто буде проїздом у Житомирі чи має там друзів-знайомих -- завітайте у Кавоманію (окрім виставкової зали, там ще пречудово смачнюща кава /чай (і деешееева!!!)

А може хто збереться на відкриття їхати машинкою - то заберіть нас з МОТОРОЛКО ггг

Posted

MOTOROLLA, поздравляю! и предлагаю себя на подпевки для

гурту «КОТЫ НА КРЫШЕ»
:smile3:

Ми тут з Мотороллою порахували, що дешевше буде підбити когось з машинко їхати туди.

І скинутись на бензин.

Так шо паєхалє.

Вапрос - найтіть машину

гггг

Виїзд 29го срання, приїзд вночі.

Ібо 28го Пінк Флойд

Posted

Дайошь котомистецтво в маси!

Зю Успіхів :ok2:

Я придумала :)

ДАйош мистецьку галерею у Києві- то ми відразу після Житомира туди :smile-zachot:

Posted

Я придумала :)

ДАйош мистецьку галерею у Києві- то ми відразу після Житомира туди :smile-zachot:

Я завжди знав шо ти дєрзкій провокатор!!))

Posted

Я придумала :)

ДАйош мистецьку галерею у Києві- то ми відразу після Житомира туди :smile-zachot:

Я завжди знав шо ти дєрзкій провокатор!!))

ТОбі влом для Язви пальциком ворухнуть ілішо :lopata:

Posted

ТОбі влом для Язви пальциком ворухнуть ілішо :lopata:

ілішо...!

P.S повідомлення насичене глубоким філософським змістом.

Posted

ТОбі влом для Язви пальциком ворухнуть ілішо :lopata:

ілішо...!

P.S повідомлення насичене глубоким філософським змістом.

Ну тоді в Житомир приїжджай :smile3:

Там кава надзвичайно смачна, до речі

Posted

До речі. Хтось може порадити якусь ФАйну історичну чи просто симпатичну місцину по дорозі вді Луцьк до Житомира? На якусь хвотосесію чи пікнік?:)

Posted
Хтось може порадити якусь ФАйну історичну чи просто симпатичну місцину по дорозі вді Луцьк до Житомира? На якусь хвотосесію чи пікнік?

Лінія Сталіна

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...