Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

1. Я говорив з премом

2. Десь так і є , в середньому на Леві 50 к чистими , на Т-25 25-30 к чистими з премом КВ-5 і 59 будуть приносити трохи більше в середньму , тисяч на 10 , бо дешеві снаряди (у Лева по 1к )

Бої , де заробітку більше 100к --- рідкісні , треба перебити пів команди противника . В середньому на Леві за бій 60-80 к , з них 10 к на снаряди + ремонт до 15к

На КВ-220 -- аналог Черча , дуже близький --- за бій в середньму 30-35 к , бувало більше 50 к . З них на снаряди 2-3 к , ремонт 5 к . Прибуток в середньому 25 к за бій .

Т-25 ( катався на аккаунті друга ) --- кредитів в середьму 30-35 к , бувало до 50 к , снаряди + ремонт 5к . Прибуток 25-30 к . Якщо ололо-раш , думаю 15-20к ти отримаєш в перервах між боями на основній машині .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На КВ-220 -- аналог Черча , дуже близький --- за бій в середньму 30-35 к , бувало більше 50 к . З них на снаряди 2-3 к , ремонт 5 к . Прибуток в середньому 25 к за бій .

Т-25 ( катався на аккаунті друга ) --- кредитів в середьму 30-35 к , бувало до 50 к , снаряди + ремонт 5к . Прибуток 25-30 к . Якщо ололо-раш , думаю 15-20к ти отримаєш в перервах між боями на основній машині .

Це я так зрозумів з премом.

На премі граю вкрай рідко, це швидше виключення. Якщо все-таки грати на премі, то наразі не бачу нафіга купляти прем-танк - там і так непагано виходить, мене цілком задовольняло. Але купляти час від часу ПА - це сидіти і задроцтвувати, а в мене часу не так багато йде на гру, тому і не підходить. Придбати прем-танк в такому разі - доцільніше, але витрачатись на 8 лвл - для мене це зажирно, сім"ю як-не-як утримую, та й просто шкода таких грошей, краще дочці іграшку нову купити.

Тому цікавлять цифри без ПА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діли кредити на 1,5 та віднімай витрати , ось і все .

Лев буде приносити 20-30к в середньму

КВ-220 буде давати десь 15к

Т-25 -- 15к , при ололо-раші десь 10к .

Це все чистими в середньому .

Особисто я притримуюсь правила мінімального вкладу в ігри .

В танках тільки зі знижкою

Слоти за 150

премтанки -- за 50% вартості

Золоті снаряди --- за 40-50% вартості , по акціях і тільки для глобалки

Лева мені підігнав клан за глобалку в свій час , вірніше , клан підігнав голду

Прем купую тільки коли качаю щось , а так катаюсь без према , мені вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі добре, ти вже майже все вкачав, а в мене як раз 7-8 лвл в ангарі. Дякую за роз"яснення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив Черча . Відкатав десяток боїв . За поразку отримував найменше 10 к , за перемогу найбільше 27 к , в середньму десь 18-20к за перемогу .

Ремонт танка 2,5 к , як підірвуть БК , буде десь 3к , ще не підривали . Снаряди коштують по 36 кредитів , так що на 1к будеш стріляти багато =)

Це цифри без прему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава штучка ці знаки класності. Але прийдеться багато техніки назад купувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все понти , хоч і приємні . Мені особисто байдуже , я граю , щоб грати або вбити час .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запустив гру - пінги 150-220 - це лише в мене так?

судя по трейсу у ДГ какие-то проблемы с каналом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви пропінгйте три сервера та вибирайте кращій варіант:

IP игровых серверов WoT: 94.198.55.91 для 1-о сервера, 178.20.235.48 для 2-о сервера, 213.252.177.122 для 3-о сервера.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив Черча . Відкатав десяток боїв . За поразку отримував найменше 10 к , за перемогу найбільше 27 к , в середньму десь 18-20к за перемогу . Ремонт танка 2,5 к , як підірвуть БК , буде десь 3к , ще не підривали . Снаряди коштують по 36 кредитів , так що на 1к будеш стріляти багато =) Це цифри без прему

і я не витримав, купив по дішовці так сказать )

також відкатав десяток боїв з +, на премі, при жоском зливі найменше отримав 7К, так в середньому 20-30, найбільше 45К (але при поразці !, здобув воїна, снайпера, захисника, і ще шось там.. ), танк своєрідний, скорострільний сцуко :), 20К чистими за бій середньостистичний льогко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сиду вчора втикаю по ICTV "Шерлока Холмса"

дивлюся WOT в рекламі думаю галюн - "догрався" :) , а ні знову 2 блок реклами знову WOT ух попустило не галюн :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюся WOT в рекламі думаю галюн - "догрався" :) , а ні знову 2 блок реклами знову WOT ух попустило не галюн :) :)

там где домен на .net заканчивается?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага,там вообще говорили типо бесплатная регистрация на tanki.net. Вроди такой адрес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ввв.танкист.нет (по английски писать) если точно

и редиректит на основной сайт с длинной "реферальной" строчкой

p.s. но домен ввв.танкист.нет расположен на серверах имен wargaming.net - так что, наверное, аффторы рекламку замутили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на КВ (ЗИС-6) без према 15-17к срібла в середньому, ним і фармлю.

Фан теж присутній :0155: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плюс не дають, просто видно що ти не просто катаєшся на танчиках, а ще й руки прямі і голован а місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плюс не дають, просто видно що ти не просто катаєшся на танчиках, а ще й руки прямі і голован а місці

Ну , це не показник , є купа мадалькодрочерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...