Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Задрали мля китайцы

Если команда не тупни, то много китайцев не проблема. Тяжем их хорошо давить :0126:

Т-54 в грі 9 рівень а Тип 59 чомусь тільки 8.

Я думаю, потому, что Тип 59 Made in China ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если команда не тупни, то много китайцев не проблема. Тяжем их хорошо давить

угу, хіба шо сам він в тебе втараниться :)

я на ИС3, проти 2-х китайців нічьо зробити не можу (якщо разом нападають), якщо хтось не допоможе то капец, одного ще виношу, але інший добиває :0158:

Взагалі було б класно щоб ВБР кидав танки які воювали у ВВВ до таких самих, а не до Тіпів всяких і прототипів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі було б класно щоб ВБР кидав танки які воювали у ВВВ до таких самих, а не до Тіпів всяких і прототипів.

КТ гнув би всіх в таких боях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора якось так дивно отримав "бронебійника" на ИС-4. В передостанньому бою пробував завалити Е-100 - декілька разів чув тількі "Есть!" але ХП не знімало з ворогоа. В наступному бою на мене виїхав ИС7 - все те саме, один раз в бік пробив а потім "Есть!" без урона. В кінці боя - "Бронебійник".... дива....

Доречі - сьогодня заходив в Приват по справах, ну і заглянув в термінал. Там тепер є розділ ігри, і там красується лише WOT :)

В вопаке возле QIVI исчо стоит какой то терминал там тоже можно пополнять, Тока хз как он называется сфоткаю скину.

а в якому саме Вопаці ?

На Відродження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom відділень Привата побільше буде по місту

воно то так, але поки я з роботи виберусь, вони вже зачинені :)

вчора без према грав на ГВ тип Е, 10 боїв, 6 перемог, баланс приблизно в 0 :), толку нікакова тобто.

на КТ так умудрявся фармити по 5-7 К )))

на ИС3 якось ніпанятна, то мінус то +, на Т54 мінус майже постійно :), хіба не стріляти ніпокому або передтопову гармату поставити, тому навіть не катався на ньому.

купив Т-50, весчь ! давно на легких танках не грав, то відірвався :), качаємся до Т-50-2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже 100+ боев на ИС-4 то без према уходим в суме в небольной минус:

Затащить бой практически без урона - +10к - +20к

Затащить бой +5к - +10к

Затупить бой 0 или -10к

Затупить бой ужасно -20к - -24к

Надуюсь С-70 исправит ситуацию и буду плавать на уровне 0 или небольшой + :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в якому саме Вопаці ?

На Відродження

в вопаці на театральній площі теж стоїть привітівський термінал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, номер 7 із твого списку можна викреслити ))

тестував вчора хранцузькі танки :), СТ 4-го рівня АМХ 40 то шось! Назвати його СТ язик не повертається, динаміка нуляча, маневреність теж, на своєму рівні рикошетність броні вражаюча, правда пушка гавно, шо топ-фугасниця (після нерфа фугасів), шо інша... тебе не пробивають, але і ти нікого не пробиваєш )))). Дуже прикольні бої французів де тільки танки 2,3,4 рівнів ))) стоїть куча метелолома і шмаляє друг по дружці, пробиваючи 1 раз з 5 :0155: . запусти туда ПЗ ІІІ, Т-34, французам пі...ц ;)

на ТТ 5 рівня їздив, ужоснах ))) КВ кароль рінга ! :0129: зате пушки скорорострільні, хоч і косі якщо зделеку шмаляти :), сьодні попробую на топ ТТ покатати, побачимо шо да як :)

П.С. за кумпанію потестив Тип 59. нічьо так, французів такого ж рівня нагібать важко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, номер 7 із твого списку можна викреслити ))

а там стоїть відповідна відміточка болдом ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, зайшов ще раз в вопак на театральному - таки привітівський термінал стоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix, недавно клацав - не працює. Десь проскакувала інфа що поповнювати ігри не буде аж десь до весни....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...