Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Я такі маркери поставив, все працює ОК

Я в тому архіві не бачу файла VehicleMarkersManager.swf, скинь сюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається чи справді на ИС-3 гармата 122мм Д-25Т стала часто непробивати танки навіть 6-7 лвл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хто знає як вирубити ту хрень, що називається списками команд, щоб списки команд з двох боків на старті не на весь розмір показувались, заколупало КТРЛ+Таб клацати кожен бій...

Якщо я правильно тебе зрозумів, то клацни Ctrl та лівою кнопкою миши в лівому верхньому кутку на цифру I, II або III.

З введенням 0.7.0 треба акуратно з тими модами, я перевстановлював гру вже два рази, бо не робив бекап файлів що замінював :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То те саме що клацати СТРЛ+ТАБ ,тіко з мишкою )), я проте щоб зафіксувати постійний розмір тих юзербарів )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не заморочуйся. Після стартового відліку все стає як треба само собою.

То що, хтось скіне архів з робочими ОТМ? Заодно приціли під 0,7,0 цікавлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОТМ для 0.7.0 - поставив, все працює.

Ще для ноута використовую WOT TWEAKER, повимикав купу спецефектів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не заморочуйся. Після стартового відліку все стає як треба само собою.

та воно то так, тільки перед боєм тре оглянутись, шо куда і як )) а тут ця фігня на півекрана...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от думаю - качати топовий двигун на Т-44 (В-54-6 680 к.с. проти В-2-54 620 к.с якій вже встановив) чі вже збирати далі на таракашу Т-54? Бо чомусь в двигуні є індекс 54 а в танку Т-54 цей двигун не викоритовується....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

50к до таракана.

І викинути досвід на пуху і двігло яке на таракан не стане.

Шкода. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля, я не знаю что они зделали с ИС-3, но это ахуеееенно! :0155:

12345.jpg

За бой привозит от 30к до 40к (от 10к до 30к чистыми :0026:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, а яка пуха не стане на Т-54, ЛБ-1 я встановив на Т-44, а от двгун ще не встановлював.... 60 к.с. не так і багато щоб тратити 27000 опиту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вірити тому що пише народ в чатах, то вроді как шустріше розганяється :)

я вот поставив топ-двигун на Тигр ІІ, думаючи шо воно швидше поїде, ага, фіг там, чуть шустріше розганяється просто, шкода потрачених кредитів :) (нічо, відфармим)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ хто в сапорт і куда писав щоб відповідали,а то писали у "фінанс" пару разів і не відповідають гади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вірити тому що пише народ в чатах, то вроді как шустріше розганяється :)

я вот поставив топ-двигун на Тигр ІІ, думаючи шо воно швидше поїде, ага, фіг там, чуть шустріше розганяється просто, шкода потрачених кредитів :) (нічо, відфармим)

макс скорость 27 км в час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вранці пив чай і ввімкнув гру . Взяв су-8 . І був дуже здивований , коли в кінці бою мені дали снайпера . :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вірити тому що пише народ в чатах, то вроді как шустріше розганяється :)

я вот поставив топ-двигун на Тигр ІІ, думаючи шо воно швидше поїде, ага, фіг там, чуть шустріше розганяється просто, шкода потрачених кредитів :) (нічо, відфармим)

Від зміни двигунів максимальна швидкість не змінюється. Різниця - краща динаміка, швидше їде під гірку. Але той двигун надалі ставиться на старші танки, тому досліджувати варто. Що, хотів доїхати до протилежної бази раніше Лео? :)

Нарешті я докачався до топ-конфігурації КТ. Увечері подивлюсь що з того вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM правий з приводу двигунів, навіть з найслабшим двигуном можно розігнатись то макс швидкості, тількі треба пряму ділянку асфальту знайти в грі :). Потужність впливає лише ра розгін, тому передума встановлювати топ двигун на Т-44 не буду, і так переганяю Типів.

spqr а про що писати в сапорт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні вичитав на форумі

"

Не могу не похвастаться - первый Воин на об.212, причем на тесте.Заодно повторил личный рекорд СУ-8 среди арт - 7 фрагов. Стоял в Прохоровке в конце аллеи (железка справа от меня). Еще в начале боя по засвету прилетело от арты и осталось у меня 124 хп. Потом убил по трассеру ГвП. Без везения не обошлось - под конец боя остались мы с еще одним 212 на аллее против ИС-7. Под флагом спит наш КТ(так он весь бой с места и не сдвинулся),у противника еще 2 арты. Второй 212 едет на сближение с ИС-7(убившим уже 3 наших) и накрывает его , я прямым попаданием оставляю семерке 10%, он убивает арту и едет ко мне. Становлюсь ромбом - и о чудо! - ИС-7 рикошетит об меня! В этот момент я уже перезарядился и сплэшем его убил. Он в чат написал, что перед тем срикошетил и об другого 212. Меняю позицию , за спиной запоздало плюхаются чемоданы. Остаюсь против ГвТигра и С-51. Вспоминаю где видел трассер и убиваю ГвТ( у него 5 фрагов было) на противоположном конце аллеи. Начинаю движение по аллее, на меня почти сразу выскакивает С-51,стреляет первым и мажет с недолетом,ответным убиваю его. Команда на комплименты не поскупилась Результат внизу."

P.S. ну дуже нереальний результат

post-2373-0-48404600-1323717294_thumb.jp

post-2373-0-48404600-1323717294_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене вчора стріляли по ГВ тип Е, 2 ИС 7, 2 рикошета було :), одного я добив, а інший вже не зрикошетив )))

а ИС3, да, вроді как броні побільшало шолє.. ілі ВБР був на моїй стороні, потрібно було бігти, тож я нагло виїхав з укриття проти Льови 80%, ИСа 50%, і Т34-85 100%, вони напевно в шоке були від непробиттів і рикошетів :), розібрав я їх корочє, правда не вижив ))), команда зразу написала шо я лох і т. д. а кому лєгко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

команда зразу написала шо я лох і т. д.

І шо арта дрочить і тд, це все вже проходили. Мені якщо в чаті пишуть що арта дрочить (я в ролі артовода) - так прямо і підписую - да, дрочу, а заряджаючий вибіг посрати. І хай далі серуть кірпічами і вихваляються своїми фрагами - моїми 10% недобитками. Не звертай уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...