Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Гарна акція стартує завтра :). маю три танкі в ангарі які будуть заробляти в два рази більше, плюс куплю триденний ПА. Ух розбагатію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть будьласка таке, чи можна купити танчик який ще не досліджений?(щоб він стояв в ангарі поки досліджу) а то з цією акцією маю два варіанти досліджувати через КВ-3 44к досвіду, або через КВ-13 на який мені потрібно 1,3КК щоб його купити а потім ще на ИС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Phoinix :blink: - що ти там дослідити хочеш?

купляється тількі досліджена техніка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, шкода що їду з міста на вихідні. Так би фарму було б море... :(

VaLeRa має рацію, недосліджена техніка недоступна для покупки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вчора купив КВ-13, кульний танчік, навіть в стоці. нада пошуріку збирати грошики на ИС:g05:, поки акція.

на Т-34-85 буду сьодні кредити косити :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Phoinix :blink: - що ти там дослідити хочеш?

купляється тількі досліджена техніка.

я так зрозумів він хоче ИС купити ? по акції в 2 рази дешевше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom а то - КВ-13 рулить!

Так кредити косити три дні можно - на ИС7 встигнеш нафармити косилкою типу Т-34-85 :)

А в мене ИС, Т-34 та Т-34-85 будуть працювати ці три дні без зупинок :), а перед закінченням акції на зароблені гроші накупляю досилалок, повітредувок та запихалок всяких на 50% дешевших.

Доречі ИС теж вдалий танк. Мені подобається воювати з ним. Найбільший відсоток перемог на ньому - понад 65% (боїв майже 100). Хоча чим більше боїв, тим швидше відсоток наближається до 50 :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі ИС теж вдалий танк. Мені подобається воювати з ним. Найбільший відсоток перемог на ньому - понад 65% (боїв майже 100). Хоча чим більше боїв, тим швидше відсоток наближається до 50 :(

Я так розумію, то така фішка гри :smile3:, бо я на Т-54 пробиваю ИС льохко, а буває шмаляю по поньому ,прицільно, по точках, і Мля рикошет !

потім пошарився на форумі WOT, там пишуть що, часом працює такий рандом: при загрузці бою гра ставить приорітет на пробиття +/- 25% :angry2:, і саме тому статистика перемог ~50%.

як знайду ту гілку форуму то кину сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потім пошарився на форумі WOT, там пишуть що, часом працює такий рандом: при загрузці бою гра ставить приорітет на пробиття +/- 25% , і саме тому статистика перемог ~50%

меньше слушайте школьников, больше слушайте разработчиков. 25% - стандартная разбежность пробития, всегда. И в характеристиках снарядов так и указано - верхняя и нижняя граница пробития: 168-256мм например, то есть один раз пробиваешь 250 мм(приведенной толщины с учетом наклона, естественно), а в другой раз 175 пробить не можешь.

Так-то!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нема часу їх слухати )) на "погратись" не вистачає, :smile3: те що сказав Діфото я і хотів написати, але вийшло якось коряво ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто на інших трахторцях в мене майже відразу % перемог біля 50% крутиться, а на ИС десь в районі 80% довго тримався. А тепер та різниця перемог і поразок яка була при старті майже не змінюється, тому відсоток і падає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tacsa махнув на справного Т-34-85 :D , тепер хлопцям з полосатими патичками не зупиняюся :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile-zachot::D Я на таку відповідь навіть не чекав. Свою любов проміняти на якусь бляшанку 6 рівня? Я,на щось менше Е 75 не погодився б... :ok:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ж не бляшанка! то фановий танк - міліція навіть не думає переслідувати :) та й фармить добре....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке враження, що акційні танки сьогодні мають якусь перевагу над іншими...так як одні перемоги - поразок майже немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке враження, що акційні танки сьогодні мають якусь перевагу над іншими...так як одні перемоги - поразок майже немає.

хз - хз, я на 34-ке еле у нуля держусь...

а вот на КВ другое дело) Взял я Бельтера и сервак упал :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке враження, що акційні танки сьогодні мають якусь перевагу над іншими...так як одні перемоги - поразок майже немає.

хз - хз, я на 34-ке еле у нуля держусь...

а вот на КВ другое дело) Взял я Бельтера и сервак упал :lol:

я на ИСі чи на Тигрі по 40-50 тисяч за бій отримую - і це без ПА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...