Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

привіт, почав 3 дні назад грати в танки, хоча багато в чому треба ще розібратися, но гра досить цікава. Граю переважно на БТ-7, Т-46 та A13 Mk. II Cr. Tank Mk. IV останній мені найбільше до вподоби

Кидай це діло доки не пізно :0131:

4 роки граю в травіан (зараз на ЧМ - буде останній сервер для мене - набридло) треба переключатися на щось нове!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йду по гілці БТ7 - зараз А20 воюю до Т34,

яку розвивати з важких танків порадите?

і ПТ-САУ?

після А-20 буде Т-34, Т34 - тільки за "голду".

Раджу качати США до Т110 Е5

По ПТ всі гілки по своєму хороші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т34 - тільки за "голду".

що маєте на увазі?

вроді треба набрати 11к опиту і 130к срібла, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т34 - тільки за "голду".

що маєте на увазі?

вроді треба набрати 11к опиту і 130к срібла, нє?

Ні.

Плутаєш Т-34 і Т34.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі неочевидна різниця між Т-34 та Т34?

Це 2 різні танки.

Я б не назвав її очевидною, такою вона є тільки для вузького кола людей. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для новачка дам пораду качати для початку ссср (до ис7, ст звісно і пт якщо любиш хороші пушки і посередню броню)

Амери тт також варті уваги, ст як на мене не дуже, пт точно не скажу бо сам тільки 7 рівень прокачую.

Французи хіба що лт, остальне як для початківця буде "мір болі"

Брити також цікаві лише до уровня 6, далі не айс

Німці тт обовязкові для прокачки, пт з гарною бронею і посередніми пушками, якщо ти в захваті від ст з габаритами тт то качай і ст

Ну арта: тут є 2 види, важкі мєгомашини з большою альфою і ніякою маневриністю німці і совети або меньш дамажні юркі французи. Тут також на вкус і смак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Німці тт обовязкові для прокачки

а чого це вони обов'язкові - кому вони потрібні потім....?

От америкос ТТ - обов'язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для новачка дам пораду качати для початку ссср (до ис7, ст звісно і пт якщо любиш хороші пушки і посередню броню)

Амери тт також варті уваги, ст як на мене не дуже, пт точно не скажу бо сам тільки 7 рівень прокачую.

Французи хіба що лт, остальне як для початківця буде "мір болі"

Брити також цікаві лише до уровня 6, далі не айс

Німці тт обовязкові для прокачки, пт з гарною бронею і посередніми пушками, якщо ти в захваті від ст з габаритами тт то качай і ст

Ну арта: тут є 2 види, важкі мєгомашини з большою альфою і ніякою маневриністю німці і совети або меньш дамажні юркі французи. Тут також на вкус і смак

в америкосів Патон - це дуже сильний ст, франци - ст - 13-90 та батчат - звєрі, пт - з 6 (здається) вже дуже серйозні вороги

бритів не знаю, ссср - не варто розганятись до ис7, хватить і до ис3 щоб зрозуміти, але це все ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну арта: тут є 2 види, важкі мєгомашини з большою альфою і ніякою маневриністю німці і совети або меньш дамажні юркі французи. Тут також на вкус і смак

А амери? Манюпусіки (5-6 лвл), маневрові (всі), з хорошою альфою на 7-8 лвл. Конкурують хіба з французькою артою в плані розмірів/помітності, а через широкі кути горизонтального зведення (менша потреба рухати корпусом) їхня помітність стає ще меншою якщо в радіусі цієї помітності є вороги. Знову ж таки оскільки виконують постріл рідше за франців - перевага в помітності трас і перевага якщо під час пострілу можуть засвітити.

пт з гарною бронею і посередніми пушками

чим-чим посереднім? А нічого що вони найбільш влучні?

В плані економіки:

Набої в Совєтів ПТ, ТТ та Арт-сау найдорожчі в порівнянні з аналогами інших країн - а оскільки гармати не такі влучні, то промахи цими дорогими набоями будуть частіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для новачка дам пораду качати для початку ссср (до ис7, ст звісно і пт якщо любиш хороші пушки і посередню броню)

Амери тт також варті уваги, ст як на мене не дуже, пт точно не скажу бо сам тільки 7 рівень прокачую.

Французи хіба що лт, остальне як для початківця буде "мір болі"

Брити також цікаві лише до уровня 6, далі не айс

Німці тт обовязкові для прокачки, пт з гарною бронею і посередніми пушками, якщо ти в захваті від ст з габаритами тт то качай і ст

Ну арта: тут є 2 види, важкі мєгомашини з большою альфою і ніякою маневриністю німці і совети або меньш дамажні юркі французи. Тут також на вкус і смак

Важко, тільки мені, щось розібрати? :0157::0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожному відповідати довго та і суперечок не уникнути)

Хто читав суть а не зміст - той зрозумів

В мене тут друга штука намалювалась, опишу в кратце: бій на Ель-халуфі, я на т29 в топі, гра йде майже рівно остаюсь я і штуг проти ис і гриля. Викидає мене, ну поки я перезайшов то і штуга вже не стало, у іса десь 200 хп (ваншот) і гриль мабуть фуловий, покрутив башнею і знову зависло (інет пропав як виявилось) через хвилин 40 захожу і опа перемога! Реплей є але подивитись я його не можу(іде загрузка але в сам бій не заходить да і займає 240 кб)

Вот мені цікаво: ЯК ТАКЕ МОЖЕ БУТИ? Або де ще можна подивитись реплей (вже думав стукати до гриля в л.с. щоб скинув)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожному відповідати довго та і суперечок не уникнути)

Хто читав суть а не зміст - той зрозумів

Вибачаюсь за оффтоп, але ти якийсь навчальний заклад відвідував?

Якщо тобі "взападло" нормально відповідати (спілкуватись) з "кожним" (за цим словом багато Особистостей - кожен Адекватна людина, принаймі в цій темі) то не засмічуй тему своєю зверхністю та безграмотністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот мені цікаво: ЯК ТАКЕ МОЖЕ БУТИ? Або де ще можна подивитись реплей (вже думав стукати до гриля в л.с. щоб скинув)

Був захват, вони тебе не знайшли і не встигли базу захватити, таке часто буває коли граєш на арті, залишаєшся сам, часу на захват немає і ти один виживаєш, головне не палитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз КВ-3 прокачаний повністю. Але кожен другий бій в мінусі (3000-5000 срібла). Один снаряд більще 1000 срібла вартує.... Як це виправити... Чи то нормальна картина і без преміума і не рипатися грати на цьому танку... ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз КВ-3 прокачаний повністю. Але кожен другий бій в мінусі (3000-5000 срібла). Один снаряд більще 1000 срібла вартує.... Як це виправити... Чи то нормальна картина і без преміума і не рипатися грати на цьому танку... ?

Це норм, на Т29 так само буває, треба фармити чимось іншим, хоча і на Т29 непогано буває фармлю, але при проіграші і при непопаданнях не айс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз КВ-3 прокачаний повністю. Але кожен другий бій в мінусі (3000-5000 срібла). Один снаряд більще 1000 срібла вартує.... Як це виправити... Чи то нормальна картина і без преміума і не рипатися грати на цьому танку... ?

Це норм, на Т29 так само буває, треба фармити чимось іншим, хоча і на Т29 непогано буває фармлю, але при проіграші і при непопаданнях не айс...

Місяць назад (можливо 2-3 тижні) була акція - три дні з преміумом на халяву. Тоді було все ок. Ніхто не вкурсі - щось подібне не передбачається знову ? А то так смислу на КВ-3 грати і немає... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз КВ-3 прокачаний повністю. Але кожен другий бій в мінусі (3000-5000 срібла). Один снаряд більще 1000 срібла вартує.... Як це виправити... Чи то нормальна картина і без преміума і не рипатися грати на цьому танку... ?

це ви батєнька ще не грали на артах 8 рівня і тт10 - погано провів бій - мінус 30-40 тис )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой глибоко вибачаюсь що образив вельми шановного пана "Лєрова" за те що не прагну розводити срач. Є претензії - прошу в особисту пошту, постараюсь відповісти на зауваження. Не сподобалось написання повідомлення? Будь-ласка проходимо мимо і не читаємо ібо написано воно з долею стьобу (сам текст)

Якщо в когось виникли питання на кшталт: "А чого ти думаєш що в них такі пушки? Вони ж в них не такі!" Повторюю, це суто МОЇ спостереження, вони можуть різнитися з вашими (не всі ж ми думаємо однаково) Я прочитаю ваші зауваження і спробую зрозуміти вашу точку зору на даний аспект) Я нікого особисто не образив і попрошу не переходити на особистості!

Це був бій на Ель-халуфі, там немає штурму. Тому якби вони захоплювали базу і збили була би нічия. Питання залишається відкритим...

П.с. В мене середня спеціальна освіта, може тому я такий

зверхній і безграмотний

Хто ще вважає що я засмічую тему прошу відписатись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, з приводу гармат - це твоя неаргументована точка зору. Аргументуй от і все. Я думаю для цього достатньо твого рівня освіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз КВ-3 прокачаний повністю. Але кожен другий бій в мінусі (3000-5000 срібла). Один снаряд більще 1000 срібла вартує.... Як це виправити... Чи то нормальна картина і без преміума і не рипатися грати на цьому танку... ?

Жорстко в мінус йти не повинен навіть без прему , хоча на 7 рівні пора звикати до дорогих снарядів та дорогого ремонту :_02:

Треба старатися влучати і пробивати по максимуму . КВ-3 вже кидає до 9 рівнів , тому варто полистати картинки з зонами пробиття машин 7-9 рівнів .

Також можна увімкнути "світлофор " у прицілі ( показує шанс пробити броню в цьому місці при наведенні прицілу )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, аргументую:

буду порівнювати ссср з німцями.

су100 - альфа 390 JagdPz4 - альфа 220

су152 - альфа 390 Jagdpanter - альфа 320

ису152 - альфа 750 Ferdinand - альфа 490

далі пропустимо...

я підтвердив моє твердження?

пт якщо любиш хороші пушки і посередню броню пт з гарною бронею і посередніми пушками

на рахунок броні: треба приклади чи самі зрозумієте) Я враховував не топів 10лвл а ті які до них ідуть

На рахунок точності: я згідний що німці набагато точніші але і совєти буває вибивають 9 з 10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз КВ-3 прокачаний повністю. Але кожен другий бій в мінусі (3000-5000 срібла). Один снаряд більще 1000 срібла вартує.... Як це виправити... Чи то нормальна картина і без преміума і не рипатися грати на цьому танку... ?

Жорстко в мінус йти не повинен навіть без прему , хоча на 7 рівні пора звикати до дорогих снарядів та дорогого ремонту :_02:

Треба старатися влучати і пробивати по максимуму . КВ-3 вже кидає до 9 рівнів , тому варто полистати картинки з зонами пробиття машин 7-9 рівнів .

Також можна увімкнути "світлофор " у прицілі ( показує шанс пробити броню в цьому місці при наведенні прицілу )

а можна подетальніше ? Шкурки з зонами пробиття стоять, а от що є "світлофор" я не вкурсах...

Можна ссилку бо при запиті в google нічого толкового не видає ...

З мене "+"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...