Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

А я на акцію чекаю - з другого числа куплю собі одразу Тапок і Об.212. Економії - десь зо 2 мільйони. Може ще й на Ягра встигну нафармити, особливо якщо Батчата досліджу і Лору продам.

ггг, я так само чекаю щоб купити Лору 155 51 й Е-75 :)

Млін мені під акцію тільки М40/М43 підходить. :0156: А вона мені і за пів ціни н*х не треба. :0162:

а я на нiй вже 65к опита вимучив )) крiм того що вже в топi :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я на акцію чекаю - з другого числа куплю собі одразу Тапок і Об.212. Економії - десь зо 2 мільйони. Може ще й на Ягра встигну нафармити, особливо якщо Батчата досліджу і Лору продам.

ггг, я так само чекаю щоб купити Лору 155 51 й Е-75 :)

Млін мені під акцію тільки М40/М43 підходить. :0156: А вона мені і за пів ціни н*х не треба. :0162:

а я на нiй вже 65к опита вимучив )) крiм того що вже в топi :)

І як воно? варте того?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як воно? варте того?

як попадае то ковбасить *не по детскi*, бiля штуки урону наносить, жаль попадае не часто, але трохи сплешом дамажить. Пробував ББ заряджати, не алльо, один раз якось гуд пробив, а потiм IСу-7 i Е-75 в бочину *не пробiл* в одному й тому ж бою, тому кинув цю гиблу справу - ББ стрiляти. Без према качати не реально, при пройграшi 6-8к бабла, (12к ремонт тiльки), при вийграшi iнколи на снаряди бiльше йде чим надамажив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені до лорки 100к - вряд чи встигну

Я б не радив, на 9 лвл. нею дуже важко грати.особливо після 13 90.(для мого скіла принаймі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо за акція?Тикніть куди глянути!)))

Танкисты, команда World of Tanks рада сообщить вам, что усилиями всего танкового сообщества проектом покорена новая вершина: премия Golden Joystick Awards 2012 в категории «Лучшая ММО-игра 2012 года»! Отныне самая престижная игровая награда принадлежит проекту World of Tanks и каждому из вас. Спасибо за то, что активно голосовали за нашу игру! И нашу общую победу мы также будем отмечать все вместе!

С 2 ноября 10:00 (МСК) по 5 ноября 9:30 (МСК) вас ожидает:

  • пятикратный опыт за первую победу в день на каждом танке;
  • бонус-код* на три дня премиум аккаунта и по 5 комплектов каждого вида премиумного снаряжения (доппаёк, ящик колы, шоколад, крепкий кофе, улучшенный рацион, пудинг с чаем);
  • скидка 50% на оборудование (досылатели, усиленные приводы наводки и т.д.);
  • скидка 50% на слоты в ангаре;
  • скидка 50% на обучение, переобучение экипажа и сброс умений (как за игровое золото, так и за кредиты);
  • Скидка 15% на покупку премиумных танков восьмого уровня;
  • ПТ-САУ, тяжёлые и средние танки девятого уровня по цене аналогичных боевых машин 8 уровня. САУ седьмого уровня — по цене 6 уровня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж під акцію куплю Об'экт 212 - інакше ну ніяк рука не підймається купити арту... а так може на зірочках та й прокачаю його до 261. Об'єкт 704 так само і купив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж під акцію куплю Об'экт 212 - інакше ну ніяк рука не підймається купити арту... а так може на зірочках та й прокачаю його до 261. Об'єкт 704 так само і купив :)

обьект 704 прикольний апарат, як бабахнув то бачиш результат :) а зараз ще й звук пострiлу зачотний :) Жаль лише, що пушка не дуже точна та снаряди дорогi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех взявби обидва, але з сріблом як завжди ...

А я на акцію чекаю - з другого числа куплю собі одразу Тапок і Об.212. Економії - десь зо 2 мільйони. Може ще й на Ягра встигну нафармити, особливо якщо Батчата досліджу і Лору продам.

Ну ти крут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи дивуюсь зі слів що М40/М43 - УГ. Відкатав на ній із великим задоволенням, правда ремонт тоді був дешевший, то частень ко навіть 5-10 тисяч приносила. Не могли ж її за 2 патча так сильно порізати. Найбільше запам"яталась маневровість та УГН, ну і дамаг звісно. ББ не заряджав ніколи, не для цієї арти вони, то ви певно з 261 переплутали)))

На Т92 зараз зло бере: в місті в ПТ режимі заїзджаю комусь в корму, автонаведення, жду секунд 3-5 (наскільки дозволяє терпіння або ситуація) і "накрил" з "0" дамага... або мимо :(

Так що ПТ-режим теж не для неї... За те голда рішає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені до лорки 100к - вряд чи встигну

Я б не радив, на 9 лвл. нею дуже важко грати.особливо після 13 90.(для мого скіла принаймі).

я про 15 501

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи дивуюсь зі слів що М40/М43 - УГ. Відкатав на ній із великим задоволенням, правда ремонт тоді був дешевший, то частень ко навіть 5-10 тисяч приносила. Не могли ж її за 2 патча так сильно порізати. Найбільше запам"яталась маневровість та УГН, ну і дамаг звісно. ББ не заряджав ніколи, не для цієї арти вони, то ви певно з 261 переплутали)))

На Т92 зараз зло бере: в місті в ПТ режимі заїзджаю комусь в корму, автонаведення, жду секунд 3-5 (наскільки дозволяє терпіння або ситуація) і "накрил" з "0" дамага... або мимо :(

Так що ПТ-режим теж не для неї... За те голда рішає.

я не говорю, що вона УГ, просто субьективно коса, якщо на лорi косiсть компенсуется скорострiльнiстю, то тут ждеш пiв хвилини поки зарядится, те да се, а тут бац й мiмо. Бронебiйнi е можливicть зарядити то й зарядив,випробував, не пiшло. Вот що дiйсно УГ так то автонаведенням на артi ПТшити :) Автонаведення цiлить в центр танка, а треба цiлитись в самий низ гусениць (майже в землю) й то може через верх перелетiти :)

ЗЫ для мене зовсiм УГ арт не iснуе :) бувають поганенькi, бувають нормальнi,бувають хорошi й дуже хорошi :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот що дiйсно УГ так то автонаведенням на артi ПТшити Автонаведення цiлить в центр танка, а треба цiлитись в самий низ гусениць (майже в землю) й то може через верх перелетiти

Ага, з відсутніми від"ємними кутами вертикального наведення дуже зручно цілитись вниз гусениць))) До речі на М40/М43 автонаведення завжди виручало, пофіг скільки зняв - 400 чи 1500 - головне сам факт радує, ну і з міської карти в ангар потрапляєш хоча б з якимсь "вихлопом".

З врахуванням "разброса" т92 там головне поцілити, і щастя якщо в момент пострілу контур ворожого танку "вписаний" в коло зведення - зазвичай обираєш або близько під"їхати і вигрібти власного 9-метрового сплешу або шмальнути майже без зведення. Коротше не для цього ця арта.

До речі якщо фізично снаряд потрапляє наприклад в нижню частину башти урон має йти в горизонтальну (якщо така є) площину броні танку, а вона зазвичай тонка - особливо це стосується німців. Урон тоді просто кошмарний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обьект 704 прикольний апарат, як бабахнув то бачиш результат :) а зараз ще й звук пострiлу зачотний :)

Звук пострілу 704-го - самий кращий звук гри для мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую!

Дуже люблю грати як дружина ще на роботі і мона підбавити баску. В танках не довго, і розібратися до кінця хто є хто не встиг.

стояв на ст десь за хатою перед горою в малинівці, та кУйня як шандарахне.......ухххх. Ваншот, потні ступні і маса кайфу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перший мастер на а13

aac4388ead4et.jpg

09ccfde4b4f6t.jpg

7c57ebdb963et.jpg

i.gif

i.gifi.gif

worldokfk.jpgworldoaia.jpgworldozrz.jpgзгідний що звук бл10 кращий в грі, щодо точності то підмічено якщо стріляти не з приціла а в простому режимі то вірогідність попадання вища)

Відкриваю рубрику "Прикольні скріншоти"

№1 Британська пневмо-підвіска во всій красі

0ce810a19ba6t.jpg

№2 На взлет

77f3ae4bafc8t.jpg

далі буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-50000

Мінус пійсят??? Як таке може бути? Це що, вбили (-30), і 10 пострілів (-20) в молоко з нульовим дамагом і програш? Як можна зробити 10 пострілів і нікого неотоварити? Ти мене канєш вибач, але за 1 бій мінус 50к це треба мати талант... В мене рекорд десь -35к (злив, 2 постріли в молоко і вбили)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мож перебільшив трохи,але мінус жосткий.

Хтось заходив зара у свій акаунт щоб ввести бонус-код?А то мучусь 20 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось заходив зара у свій акаунт щоб ввести бонус-код?А то мучусь 20 хв.

Тому , що мільйони оленів кинулися вводити код . Потерпи до вечора :_07:

Скільки зараз коштує Суперперш , гляньте хто в магазині в грі . :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вечором їх буде ще більше,ну чому олені-люди,оленів можна побачити тільки у грі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вечором ляжуть усі 4 сервери, або будуть лагати по страшному.... ось нам і халява :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...