Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

lerov, видно що ВБР стояв до вашої команди задом з самого початку боя :) - 4 постріли по ГіВіЄ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, видно що ВБР стояв до вашої команди задом з самого початку боя :) - 4 постріли по ГіВіЄ....

З команди залишився один проти 5, вилазив із-за каменя, а гв Е стояв в лоб, обійти не було змоги на мене звівся, ще взвод з двох Т92.

ого які в тебе баби на танку сидять

:_10: танкістки в

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танкисты!

Команда разработчиков объявляет акцию под названием «Начало битвы за Москву».

С 2 октября 10:00 (МСК) по 5 октября 9:30 (МСК) вас ожидает:

Акция «Начало битвы за Москву»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танкисты!

Команда разработчиков объявляет акцию под названием «Начало битвы за Москву».

С 2 октября 10:00 (МСК) по 5 октября 9:30 (МСК) вас ожидает:

Акция «Начало битвы за Москву»

А де Скидка 50 % на покупку КВ-1 ? :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танкисты!

Команда разработчиков объявляет акцию под названием «Начало битвы за Москву».

С 2 октября 10:00 (МСК) по 5 октября 9:30 (МСК) вас ожидает:

Акция «Начало битвы за Москву»

А де Скидка 50 % на покупку КВ-1 ? :0156:

а я его и не продавал)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я поки збираю гроші на КВ-3. Або як альтернатива ще є прокачаний Tiger P, Panther, Ferdinand. "Федя" то окрема мова... А що порадите з перших трьох?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

_sergius, з того всього я грав тількі на КВ-3... на 7 рівні танк бомба, в топ-комплектації просто ногіб-танк... продавати було шкода.... зараз буду жувати стоковий кактус під назвою КВ-4 :), хоча в першому ж бою заробив стальну стіну

drap, нічо так фарм-танк :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я поки збираю гроші на КВ-3. Або як альтернатива ще є прокачаний Tiger P, Panther, Ferdinand. "Федя" то окрема мова... А що порадите з перших трьох?

По тих, що грав скажу.

Panther -танк сподобався, але тільки з топ гарматою. Довго не міг до нього звикнути.

Tiger P - поки не дуже радує, не мій стиль гри. Хороший лоб, але маневр дуже засмучує.Tiger - більш збалансований ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ-3 - танк - "стальна стіна" по всьому периметру, але мені якийсь "тупий" - коса гармата заставляє йти в ближній бій, а ніяка динаміка не дозволяє експерементувати, тому місце йому на міських картах, імхо. Хороший альфастрайк, але дорогі як для 7 левела набої. Чесно кажучи ніколи його не боявся граючи на однолевельнику - ні тоді коли це був 6 рівень, ні на 7.

Тигр Порш - танк "стальна стіна" зпереду, якщо навчитись підставляти лоба то можна чотко себе почувати в любій ситуації, навіть місцями в дуелях з 8 левелом. Більш універсальний з точною і пробивною гарматою. Для мене являється більш складним супротивником. Набої топової гармати дешевші, ДПМ на рівні КВ-3 - тому його вважаю кращим за радянського однолевельника - як по фарму так і по фану. Ну і не варто боятися "унилості" наступника Порша - Альфатапка - це ще той гібрид ТТ та СТ.

Про Пантеру нічого не скажу - не грав, хоча ніколи і не боявся її.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Пантеру нічого не скажу - не грав, хоча ніколи і не боявся її.

А я зараз мучусь на топовій Пантері... Моя думка - танчик не ахті. КВ-3 в топі подобався. Тигр П топовий теж нормальний. А Федя це вааще круть - ще досі не продав, хоча Ягдтигром граю давно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навпаки почав збирати назад всі історичні танчики,Пантера,Тигр,зараз під Фердинанда екіпаж підстреляю і візьму і ще КТ.Надоїли вже ці ІСИ,космічні французи,прототипи і видумані розрабами танкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Пантеру нічого не скажу - не грав, хоча ніколи і не боявся її.

А я зараз мучусь на топовій Пантері... Моя думка - танчик не ахті. КВ-3 в топі подобався. Тигр П топовий теж нормальний. А Федя це вааще круть - ще досі не продав, хоча Ягдтигром граю давно.

Топова Пантера з вудочкою -- це кайф , требя уявити себе ПТ з баштою .

Федя -- це теж кайф , дуже сподобався .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тигр Порш - танк "стальна стіна" зпереду, якщо навчитись підставляти лоба то можна чотко себе почувати в любій ситуації, навіть місцями в дуелях з 8 левелом.

це так, але коли проти тебе не нуби і знають твої слабки сторони (больові точки в лобі, вся броня крім лоба і мінімальну рухливісь) то лоб не допоможе. Я особисто легко закручував Тигра Р( 52% виграшів, не нуб) на Пантері.

Особисто надаю перевагу маневру перед бронею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Вам Lorraine 40 t ?

Для мене, якщо коротко, це не танк 9 рівня.

На 8 було цікаво грати.

Зараз тільки дорога мука на шляху до БЧ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Вам Lorraine 40 t ?

Для мене, якщо коротко, це не танк 9 рівня.

На 8 було цікаво грати.

Зараз тільки дорога мука на шляху до БЧ.

Це не картон а навідь бумага,тому треба вміло користуватись швидкістю і дуже точною пушкою.Не парся сильно,опит він бере чудово :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тока дали на кв1 99 к за ничью) ото фарм,жаль акция не долго...

не, ну я не могу) мя прям аж распирает :0155:

shot01ana.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Вам Lorraine 40 t ? Для мене, якщо коротко, це не танк 9 рівня. На 8 було цікаво грати. Зараз тільки дорога мука на шляху до БЧ.

А ти думаєш БЧ не картон як Лора? В нього складніше поцілити отож він може ближче підходити до ворога. Лора - танк середніх та дальніх дистанцій (з такою гарматою!), нєфіг нею лізти в пекло, підступніше треба діяти. Грав на Лорі і на 8 і на 9 левелах - нормально і там і там (перемог/поразок 179/179).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Вам Lorraine 40 t ?

Для мене, якщо коротко, це не танк 9 рівня.

На 8 було цікаво грати.

Зараз тільки дорога мука на шляху до БЧ.

Нормальний танк , тільки юзай , як ПТ .

Завжди май на увазі , де будеш міняти барабан .

За час вистрілючання одного барабана старайся отримувати не більше одного снаряда від противника

Це стосується всіх барабанних танків

І буде щастя .=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...