Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

КВ-5 розбере навіть мій нещасний Ram-2

Нічо не буде...

На все що <8 лвл просто пох) Ну хіба що в корму :)

тобто ти хоч сказати що я на Т-43 не дам дроздов КВ- 5 ? ти не прав, нормально він пробивається і ИС-сом, і Т34-85 зі 100 мм лупить тільки гай шумить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічо не буде... На все що <8 лвл просто пох) Ну хіба що в корму

По-перше - Тигр в башенку розбере - а він нижче 8 лвл. А по друге - про Ram-2 і Кв-5 - не казочка, а особистий досвід. Кв-5 стояв афк, я прокрався на ворожу базу і на мене ніхто з суперників не звертав уваги, були далеко. І я хвилин з 8 його розбирав - башенку не пробивав, борт - само собою, корму - тільки в шов між верхньою і нижньою бронеплитою, 2 дамажних пробиття з кожних трьох пострілів під 90 градусів з мінімальної відстані. Про це я до речі пару місяців назад писав тут.

Хіба що щось змінилось за останні патчі, для перевірки пожертвуйте хтось в трені своїм КВ-5. Підкреслюю, якщо КВ-5 не буде чинити опору :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок КВ-5

Нормальні шанси розібрати його можуть ( найменші танки в кожній гілці )

КВ-2 , Т150 , Т-34-85 , Су-85 і вище

Тигр , Тигр Порше , Пантера , Ягдпантера і вище

Т29 , Т20 , М18 , Слуггер і вище

АРЛ44 , АМХ 13-90 і вище

Якщо у вас дрібніші танки --- ви м"ясо для КВ-5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за кв5 згідний, там башня не карусель) на рахунок гуслів, в мене ящик стоїть + 2 члена екіпажа вкачані на ремонт тому він в мене займає до 5 сек, а в любого хто може мені її збити перезаряд більше) На рахунок корми, вона не так вже і легко пробивається, сама по собі корма має 140 мм, а якщо поставити її під углом то майже ні в кого немає шансів її пробити) Навіть лев не може її іноді пробити) В бік так само, кв5 може з 3го разу пробє, на рахунок тигра там бп 170 десь тому він нормально пробиває але наносить то він 200 хп в середньому якщо пробє а я то за 300 навалюю та ще і в півтора рази швиде перезаряжаюсь)

За рам2 не знаю, в ближньому з ним не стикався) Та і взагалі все що нижче мене уровньом хаваю без проблем) Сама дієва штука це таран) Навіть їхавши в районі 20 - 300 урона гарантовано) Крім того стаєм так як в відео

і майже ніхто не може мене пробити) Навіть федор не пробивав мене) До речі раджу підписатись на канал, дуже цікаві і пізнавальні відео там є) Таким прийомом користуються як мною замічено тільки ті хто бачив це відео(їх мало) або ті в кого стата більша 55%
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

т50-2 він може і виграє, але зі своїми 90-100 дамагу та ще й якщо пробив не скоро він це зробить) А не сховатись від нього можна тільки на відккритій місцині) На рахунок клінчу з китайцем, в мене башня в клінчі опускатимется тальки до уровня його башні, на корпув вона не опуститься, тому шанс пробити в башню 1\3 десь, хоча там і боєуклад в нього і можна взірвати якщо вкачаний снайпер і вбр до мене прихильний

На рахунок тих хто МОЖЕ пробити кв5, якщо він спить або в ньому грає чайник в якого навіть 2000 боїв не зіграно то розібрати йомо можна весьма легко, а якщо ж на ньому катає не сосунок і який вже зрозумів принцип танку то вийти з бою переможцем дуже й дуже складно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув про Т-50-2, можливо Чафі...

Без шансів , хіба голдом . Не вистачить пробиття .

Випадкові пробиття не рахуються . Тільки можна закружити .

Тоді є шанс , але маленький .

тому шанс пробити в башню 1\3 десь,

Бий в люки на башті Т-54 і китайцю , і буде тобі щастя .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто ти хоч сказати що я на Т-43 не дам дроздов КВ- 5?

Ні :)

КВ-2 , Т150 , Т-34-85 , Су-85 і вище Тигр , Тигр Порше , Пантера , Ягдпантера і вище Т29 , Т20 , М18 , Слуггер і вище АРЛ44 , АМХ 13-90 і вище

Жоден з цих танків не розбире, наприклад, мене на КВ-5. Шанс є хіба що в 13-90, але він повинен бути дуууже скіловим :)

Хто хоче спробувати на техніці до 8 лвл потягатись з КВ-5 можу свого предствити :) Опиратись буду ;) 8 лвл писати не буду, бо тут шанси є) А все, що нижче - просто без шансів :)

Найлегший фраг з 8 лвл це, для мене, Т-44, Лорейн, Т34 на рівній місцевості.

а от ИС-3 капєц, КТ - капєц (дані з огляду на те, що всі водії з руками і мозгами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жоден з цих танків не розбире, наприклад, мене на КВ-5. Шанс є хіба що в 13-90, але він повинен бути дуууже скіловим

Мається на увазі , що ці танки КВ-5 вже більш-менш стабільно пробивають . Один на один , звичайно , його не вб"ють , бо велика різниця в ХП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче спробувати на техніці до 8 лвл потягатись з КВ-5 можу свого предствити Опиратись буду 8 лвл писати не буду, бо тут шанси є) А все, що нижче - просто без шансів

Дуель - це взагалі щось з "теорії та практики гри в танки". Достатньо буде щоб Поршу допомагала Су-5 ;) і мало який КВ-5 виживе. А в рандомі ідеальних дуелей нема, десь ззаду Іс-3 сємсятпятку підпирає поки КВ-5 "розбирає", десь Лев перестрілюється з аналогічним суперником поки його (Льва) АМХ12т розбирає, тому змісту говорити про те що Т-43 розбере-не розбере КВ-5 я не бачу.

До речі сьогодні йому половину хп зняв з kwk8,8 см L71 тупо розстрілюючи (з дамагом! сам здивувався) задній каток і тримаючи на гуслі (башта була за будинком). Ось тобі і дуель. Як би нам ніхто не допомагав/не заважав - був би повністю мій фраг.

upd:

Победа!

Бой: Вестфилд 6 липня 2012 р. 23:04:35

Танк: VK 4502 (P) Ausf. A

Получено опыта: 1 062

Получено кредитов: 33 576

Достижения в бою: «Разведчик»

Прям ацкій спартсмєн-коннік :). І да, зняв половину хп з КВ-5 (КТ допоміг) і закрутив якусь птшку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бий в люки на башті Т-54 і китайцю , і буде тобі щастя .

ти пробував в клінчі попасти в люк? В клінчі танк стоїть і чекає поки ти вистрелиш?

8 лвл писати не буду, бо тут шанси є) А все, що нижче - просто без шансів

цілковито згоден)

а от ИС-3 капєц, КТ - капєц (дані з огляду на те, що всі водії з руками і мозгами)

ничо не капец, трудніше трохи але не капец) Ис3 середня, близька дистанція шанси 20\80...З Кт вже складніше, там 40\60 і його важче затаранити)Погано що спочатку виглядує башенка а поті дуло, можна нахватати лишнього)

десь ззаду Іс-3 сємсятпятку підпирає поки КВ-5 "розбирає"

бачу мої слова вже стали крилатими? :)

взяв 212, з екіпажом трохи лоханувся) Поки ще ходову не вкачав а без неї 203 мм не поставити...Повільний ужос, розброс при повороті меньший і зведення швидше, навіть в пт режимі з 400 метрів добив тигра)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти пробував в клінчі попасти в люк? В клінчі танк стоїть і чекає поки ти вистрелиш?

Пробував звичайно . Танк стоїть , в основному , або повільно їде , і крутить баштою . Влучити в люк неважко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачу мої слова вже стали крилатими?

Нє, просто сподобалося як ти семсятпятку розбирав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просмотр сообщенияFantom сказал: тобто ти хоч сказати що я на Т-43 не дам дроздов КВ- 5? Ні :)

Ну скажемо так, якщо гравець не нубас, то і не дам, але нубасів ну дуже багато, які на КВ-5 непонятно як грають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как получить 3 бесплатных слота и танка в патче 0.7.5? Для этого в ангаре должны быть:
  • AMX 12t;
  • AMX 13 90;
  • Bat Chatillon 25 t.

Журнал "С.Т.В.О.Л."

до чата не встигаю -лора сток наразі, а 12т - всетаки придеться взяти. Качати арту з низу - було хибне рішення. Краще через ного було б. :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во засада, а я франців взагалі не качаю...

Подивився вчора "Білий тигр", блін скільки я насміявся це ужос) То стріляє як будьто в нього барабан стоїть, то стріляє коли зупиняється...щоб вистрілити треба повернутись всім корпусом а не башньою) І хто ж такий наївний з 3485 хоче пробити в лоб Тигра? Ну просто сміх та й годі і всі стоять як на дуелі, ніхто тобі боком не стає тільки в лобову) Вопшім маразма стільки...Якби не грав в ВОТу то мабуть пройшло б мимо це все а так...

Макнув ствол в землю - вистрілив і його розірвало...Після цього КЕП в облічії чукчі видав "О ствол розорвало" ппц просто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто ж такий наївний з 3485 хоче пробити в лоб Тигра?

До твого відома, Т-34 дірявив Тигра наскрізь з відстані 1000 м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто ж такий наївний з 3485 хоче пробити в лоб Тигра?

До твого відома, Т-34 дірявив Тигра наскрізь з відстані 1000 м.

Підкаліберним в лоб брав , але далеко не наскрізь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто ж такий наївний з 3485 хоче пробити в лоб Тигра?

До твого відома, Т-34 дірявив Тигра наскрізь з відстані 1000 м.

варіацій 34 декілька було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в лоб і наскрізь? гляньте на діаметр ствола...

да просто не віриться що клочьок землі настільки заб'є дуло щоб його розірвало при пострілі...

добре, а як тоді поснити залп з всіх орудий по поляне? нафіга тратити стільки патронів? Не знаю, може вам і все логічно але мені просто винос мозга...

Як танк в якого швидкість в 3 рази більша буде тягатись в лобому з крепший танком? сміх просто

ну не знаю, у фільмі саме 3485

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто ж такий наївний з 3485 хоче пробити в лоб Тигра?

До твого відома, Т-34 дірявив Тигра наскрізь з відстані 1000 м.

варіацій 34 декілька було.

Мається на увазі Т-34-85 , у яких було 2 гармати : С-53 і Д-5Т . З Д-5т було мало випущено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да просто не віриться що клочьок землі настільки заб'є дуло щоб його розірвало при пострілі...

Хреститись треба

А може ти професор балістики? Чи ветеран ВВВ? :_09:

Тоді вибачаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа

Южный берег 7 июля 2012 г. 17:23:16

ИС-8 Получено опыта: 3 912 (x3 за первую победу в день) Получено кредитов46 409

Достижения в бою: «Поддержка», Знак класcности «Мастер»

шанс на перемогу 20%, можна сказати на плечах витянув бій) Попрбував 8ку в ролі лт-ст)

Бій навіть образцово-показовий) Якщо кому цікаво можу виложити реплей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...