Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Топ гармата пріорітет №1, як правило на всіх танках (крім світляків тощо).

І прокачка іншого піде швидше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топ гармата пріорітет №1, як правило на всіх танках (крім світляків тощо).

І прокачка іншого піде швидше!

На більшості машин треба ще вкачати ходову та башту , щоб топ гармату поставити . І якщо можна купити модуль для посилення ходової ( як це роблю я , поставив , а потім зняв за 10 голда ) , то башту треба качати .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто що може сказати про PzKpfw IV? Є на разі вільний досвід і думаю куди його витратити чи на німця, чи полегшити собі прокачку топ пухи на кв-4.

Багато чув про точність німецьких танків, та на перших чотирьох танках я вже замчиувся грати, постійно програю, не виходить... Взагалі останнім часом гра окрім тяжів не пре.

То варто качати німця чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PzKpfw IV норм танчик , розкачується легко , досвід кинь на КВ-4 , він без топ пухи ніякий .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PzKpfw IV один з кращих танків з кращою гарматою серед 5 лвл (серед СТ).( мій улюбленець :_08: )

І манерою гри на ТТ мало чим відрізняється. Щей фармер.І т.д. і т.п. Гайди і форум тобі в поміч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пазік взагалі класний, покі була акція з підвищеним заробітком то на ньому + су85 за 2 дні заробив біля 4-х мільйонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PzKpfw IV - мрію продати як найшвидше... щось не пре мене він, хоча топ пушка кльова :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пазік дійсно класний і фармить він добре, точність наскільки помню також нормальна + броня краща за конкурентів з саветів)

хоча як на мене трохі непороткий він...але на всі плюси це єдиний мінус)

так я і питаю в кого він був чи можна спочатку поставити пушку а потім ходову з башенкою бо пушка вродь на тону важча а че не хухри-мухри)

відчуваю ис-8 це мій нинішній любимчик) чи досвід докачаю до 100 буде огого) і ні каплі не жалію що продав ис-3, це той самий танк тільки більш маневрений і більш крепкий) бувало тапок з топ орудієм не пробивав) а я з бл9 ис4 в нб запросто) і опиту приносить норм: від 400 до 800-900 за бій) Бабло правда чаще в 0 або маленький +)

Але бачу в характеристиках що топ пушка більш швидкострільна що немаловажно тому задумавсь на цим питання...

п.с. да, китайчики ще лопають) Та як класно лопають) Було на ходу з 8ки попав в башню і з 100% ваншот) БУМ! гг

хм..я на кв5 з премом спромігся лише на 2.5 лимона...мабуть не дуже усердно грав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... а без чата прикольно грати...

просто ігнорити не завжди сили волі хватало, а тут хотів написати пару ласкавих уродам союзникам і оп, не можу, ну і поїхав собі далі нагібати) :0155:

онлі фан :0121:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тайпі з премом лимончик десь за кілька годин заробляється. був якось рекорд - 600 тис. за годину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька днів назад, нарешті качнув БЛ-10. Просто мегонагібатор. Але за 30 боїв замітив таку фішку, що ТТ і СТ 7-8 рівнів можна навіть і не пробити :_09:. Особливо коли стреляв ИС-3 в корму і почув " не пробил ". і таке приблизно раз в 3 виїзди. Якось печально... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вайді мене також на ис-8 в бік не пробила ису і це в притул) самому дивно) але за другим зоходом всунула таки 700 хп)

а скільки китаєць з премом виносить з бою в середньому? Мій кв5 для прикладу від 50 - до 70-90 тисяч...

як вам шанс? можна взагалі тупо виїхати і нічого не робити)

b1ff5bb08492t.jpg

або як вам результат бою?

82c8574ffa3et.jpg

2 хлопчини з клана вирішити трохи постріляти по своїм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Срін Прохоровки глянь.

Типу зони пробиття,зум камери,процент життя.чи як він там називається,і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Срін Прохоровки глянь.

Типу зони пробиття,зум камери,процент життя.чи як він там називається,і т.д.

Це мод xvm , він же оленемір і т.п.

http://gosu-wot.com/xvm/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мод xvm , він же оленемір і т.п.

:D корисна штука то?

ОТМ корисний , а оленемір так собі , як на мене .

Жахає кількість нубів , я себе вважав звичайним середнім гравцем , а тут подивився і зрозумів , що я не такий вже середній . :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

визе тобі Микольцю)

Особисто мені він допомагає) Це додаткова інформація а інформація це сила...От бачиш який в нього рейтинг і аналізуєш де він буде приблизно як буде грати на який фланг краще піти, чи краще йти на пролом ламаючи все чи грати акуратно прикриваючись) Плюсів ще багато а от мінус тільки один : коли заходиш і бачив що шансів на перемогу майже немає це угнітає...(

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4109549

тут прога з всякими різними штуками...шкурки від красной звезди, иконки, уровень хп зум для танків(для арти качав окремо) ну і всяке різне добро)

Дамаг панель я качав окремо, приціл також під танк і для арти від вспишки також ( ссилку довгувато шукати але якщо вже дуже треба можу піднатужитись) оленеметр маю на жд) можу скинути на якийсь обминник якщо треба)

треба брати прем і сідати на кв5 бомбить бабло ато не вилажу з 100тисяч(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під дев’ятої вечора думаю: "Граю до першої поразки і все"... Тільки вийшов з гри... 2 години одні перемоги...

баля в цій грі або одні поразки, або одні перемоги... щось туточки не чисто о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, є таке) День фарму на кв5 це підтверджує) 6 перемог підряд) Даже з поганими кофами)

починаю вникати в 5ку, це танк разрушитель) Кт, лев, китаєць і проча шантрупа тепер не проблема) Всепоглинаюча гусениця + ящик з інструментами роблять своє діло) А от як хлопи на ісах тиграх не знають куди мене пробити це вже просто епік) Бє в борт, в корму, в нб а мені по-барабану) я лечу на них тараном) Доречі, був бій: Хімельсдорф, я на верхньому респі(де норка для лт) їду собі направо з ис-8 там прем тигра8.8 ис-8 і ше якась мелочовка ззаду. Дивлюсь тигра зайнятий кимось на горці а ис-8 повернувся лобом до рельс ловити світлка...Я не довго думаючи газюру в пол і на всіх парах при скорості в 40 км з 105 тонами жиліза залітаю йому в правий борт перед тим так смачно вистріливши на 320 хп і наношу йому кажись 400 урона зверху тараном а в мене тільки гусля злетіла) Він офігівший від такого сюжетного повороту почав рипатись і розвертати пушку но не тут то було) Він мабуть не знав що лупити в башню в притул нічого не дасть тому я його спокіно доклав) Ще радує як французька арта 4-5 лвл намагається мене пробити...а я як в танку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...