Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

блин вот почему меня так бесит ничья... уже лучше слив...

бой я на 261... 5 фрагов... 9 попаданий на 600-800 2 накрыл на 500+ 985 опыта без према (!) 70к денег без према (!) и эти, извените, конченные долбоебы всеровно всосали... ну мля... ну как так :(

просто руки опускаются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обиднее когда остаешься 1 против 3-4 противников, за плечами имеешь 4+ врагов а они тупо не хотят тебя добивать и едут на захват, а ты тупо не успеваешь доехать сбить его.

Как закрутил...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З днем незалежності Білорусі - Родіни World of Tanks !

Чекаємо акцій, якщо будуть :) Дуже потрібно купити парочку слотів.... а за повну вартість жаба давить ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, яка пушка у вас на т-50-2, а то останнім часом на топовій гарматі стільки непробивань, аж жуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не встигли стокову обшарпану Лору добити :D

Победа!

Бой: Малиновка 3 липня 2012 р. 16:19:21

Танк: Lorraine 40 t

Получено опыта: 651

Получено кредитов: 25 045

Достижения в бою: Медаль Колобанова

Штурм аднака, я на дефі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв ис-8, як ст танк просто ого, як тт уг...

фану набагато більше чим в е75)

8 раз з 10-ти шанс на перемогу меньше 40%...а диво буває ну дуже рідко)

акції поки не наблюдаються, показали трохи набросків з новими танками і на тому замнули тему....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти нові дерева танків бачив ? Я ледве з крісла не впав від здивування . :_09: До ранньго Абрамса там вже небагато залишилося . :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пояснення до цих дерев десь можна почитати?

Особисто мене цікавить нафіга я намучував на Пантері 80к лишнього досвіду, особливо з огляду на те що вже відкрив Ягдтигра. навіть почав на Фєді намучувати. Зрозуміло, можна буде заради приколу покататись на Ягопантері-2, але на паралельну гілку переходу нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Получил перманентный бан чата в танках... :0155:

Бааааля, с одной стороны плохо, а с другой не смогу материть всяких ******* ***** *********, что впринципе не плохо) Мож нервы успокою. Буду играть тупо для фана... ато % стал перекрывать весь фан от игры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а там таке можливо? наскільки мені відомо можна тільки пожалуватись на певного юзера а там вже діло в ящику...щоб дійшло до бана треба крепко нагрубити супертестеру як мінімумя)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долго обьяснять :)

Перетролил человека с тегом [WG], а он обиделся :_07:

Поставив би тобі пляшку пива за перегляд реплею або скріни чата . :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чат то пофіг - а от те, що не зможеш княпати на квадратики та маркувати ціль - пагааано... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, даааа...) Кляпай нє кляпай толку 0))

Вечером отпишусь как живется без чата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спокійно живеться , я вже був на пару днів в бані .

Причому не матюкався , а просто розказав команді хто вони такі і як з"явилися на світ . :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не замітили як останнім часом китаці почали взриватись?

проглядається тенденція таких взривів на різних танках, то 7-ка було то 3-ка то 50-2 взривався...і все в період 3 днів а потім верталось в своє русло...

чудасія та й годі)

порадьте як краще вчинити: вкачати топ пушку чи по порядку ходова, башня, мотор а потім топ пушка (ис-8) з динамікую навіть у стока все в порядку, пушкою також задоволений, пробиває краще за ис3 хоча пушка та сама, правда перезаряд довгуватий троха)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...