Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Нарешті я до нього добрався.

Досліджено:

Танк Т-54 досліджено. Витрачено нерозподіленого досвіду 160 100, вільного досвіду 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив в бою сьогодні Суперпершинга. Чесно кажучи чекав від нього більшого: по-перше він повільний, моя пт його доганяла (хоча можливо він критований був); по-друге його пухкавка в лоб т44 не пробивала. Але КВ-5 в лоб його не пробивав.

post-4893-0-72467300-1340482290_thumb.jp

post-4893-0-22097300-1340482334_thumb.jp

post-4893-0-27345400-1340482315_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магём v.2

2.jpg

Очень нравится танк, точный, скорострельный, динамичный)) 30 мин. назад был в шаге от "Медаль Бурды"... совзводный хотел помочь и сваншотил последнюю арту... когда не надо снаряды всегда летят в цель...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, а ИС-7 тобі як?

мені подобається цей танчік, хоча можливо просто звик вже до нього.. а може це як раз і мій тип танчіку, на відміну від Е-100

А всяких RKKA та BTR він на свому ІС-7, на підступах до бази на вечерю їсть

а потім всю ніч мучаюся з повним животом танків :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ізврашчєнци - ІСа-7 з його то харизмою і в дефі лишати! В ньому ж дух атаки помре колись!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ізврашчєнци - ІСа-7 з його то харизмою і в дефі лишати! В ньому ж дух атаки помре колись!!!

Ага, залишають ИС-7 стояти на пустому фланзі, а потім: "А чого так мало дамагу?..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нормально у нас - все схвачено і продумано :). Багато топових команд просто здаються (ступор нападає) коли бачать в дефі ИС7 з ніком "Валєра" :0163:

Мені краще на ИС7 пробивати (тай перезарядка в нього нормальна), ніж на Е-100 не пробивати кожні 20 сек :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Е100 треба кумулятиви возити на ГК .

Нафармив собі на 3000 аптечок+ремкомплектів+вогнегаснки+всяке різне .

Може , як буде час -- нафармлю ще на 1000 аптечок і на 1000 ремкомплектів поки акція , може вистачить десь до Нового Року .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нафармив собі на 3000 аптечок+ремкомплектів+вогнегаснки+всяке різне .

ну 3000 вогнегасників тобі точно на пару років хватить :_07:.

закупив ремкомплектів, аптечок, бензін ... сладкоє слово халява.. -50% вартості :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну, стандарту вистачає з головою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клан в будь якому випадку спонсорує)
нууу не в будь якому, а вірніше не кожен клан може... але я чомусь впевнений шщо і ці пулькі в мене будуть рикошетити і не пробивати :)

шото ви мене тим словом "халява" заразили... я собі по 300 аптечок і ремкомплектів купив, може то докупитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я подібний мод видалив боїв через 10 .

Не хочу розчаровуватися в команді до початку бою =)

клан в будь якому випадку спонсорує)
нууу не в будь якому, а вірніше не кожен клан може... але я чомусь впевнений шщо і ці пулькі в мене будуть рикошетити і не пробивати :)

шото ви мене тим словом "халява" заразили... я собі по 300 аптечок і ремкомплектів купив, може то докупитись...

Там кумулятиви , вони не рикошетять , в них свої засади , наприклад , нема нормалізації , тому треба приблизно уявляти броню танка в місці , куди стріляєш ( в ближніх боях ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юзаююзаю) вже навіть звик до неї, знаю як себе вести з противником)

також треба буде накопити трохи...не задумувався на цим раніше...

останнім часом хум став нівпіпенно фармити...

413aff26ab35t.jpg

взяв нарешті кв-5 ...потроху фармлю)

655acc688361t.jpg

і нафіга мені т34?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там кумулятиви , вони не рикошетять , в них свої засади , наприклад , нема нормалізації , тому треба приблизно уявляти броню танка в місці , куди стріляєш ( в ближніх боях ).

334 пробития - чего там выцеливать? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

334 пробития - чего там выцеливать?

та але я якось з Об. 261 360 пробиття не пробив ИС-3 в попку)) І пару раз не пробивав ТТ10 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, просвітіть мене будь-ласка, як на тому кориті, що має назву ИСУ-152 грати?

Взагалі нерозумію як дійти до бл-10, пробиває все що їздить, помітність як в новорічної ялинки 31 грудня, динаміка як в сарая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, цікавить така тема: чи можу я екіпаж з 13-90 ганяти одночасно і на лорі, відповідно переобучивши його на лору і пересажуючи з танка на танк перед боєм через казарму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнім часом хум став нівпіпенно фармити...
Удвоенная прибыль на танках: T-34, КВ-1С, СУ-85, Т-34-85, PzKpfw IV, PzKpfw III, StuG III, Hummel;

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, цікавить така тема: чи можу я екіпаж з 13-90 ганяти одночасно і на лорі, відповідно переобучивши його на лору і пересажуючи з танка на танк перед боєм через казарму?

Можна, але екіпаж на 13 90 качатись не буде. І перки начебто не будуть працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...