Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

zigorko, з наступного патчу буде Супер Першинг, якщо руки лежать до СТ - бери. А так - я б певно брав ІС-6, він мені більше смахує на ІС-8, швидкий, точний, але "картон". А Льова... повільний. Ну і зважай що те все тобі швидко набридне, тільки на прем СТ можна "злитись" на початку бою і не заморочуватись (або на скаряк наробити дєлов на флангу чи в тилу), а КВ-5, Льова - повинні тягнути бій, оскільки постійно в топі стоять - це відповідальність і час. Ягр 8,8 - сьогодні його званшотив Буратосом, не практичний з такою гарматою в раш не підеш, постійно плентатись в підтримці - набридне.

Пуха там ппц яка не точна ну дуууже довго зводиться...

А приводи наводки ставив?

А Льова скільки фармить? Грязні/з премом?

Кажуть, від 30 до 160к, залежно від настрою, наявності према, прихильності ВБР, і рук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені КВ-5 не подобався ні разу, коли його купив - тепер для мене це просто супер танк! Вже 4 екіпаж на ньому - він в мене танкова академія :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі,як з прем танками? Я так розумію,я можу з Черчіля пересадити 100% екіпаж на КВ-1.Відсотки втрачаються? І що тоді садити в Черчіль назад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка вартість Суп.Першинга буде? Не в курсі?

Якщо Ягр 10к, а Кв-5/Тип 59 був 7к, то буде десь так... 7...10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не вважав себе стводом)) але дивлюсь лежать ручки до цієї техніки в мене)) *тьху-тьху-тьху*

14 перемог... 1 поразка. море фану)) ось він вечір на Т-44))

Вишенька на торті вечірніх покатушок:

Победа!

Бой: Заполярье 16 июня 2012 г. 22:26:40

Танк: Т-44

Получено опыта: 1 908

Получено кредитов: 63 995

Достижения в бою: Знак класcности «Мастер» (5 фрагів, 5 покоцав, 8 засвітив))))

КВ-5 рулить просто :) А за таку ціну... мммм)) фармлю на ньому 40-60к без према в середньому) чистими. я навіть якось писав, що 1кк нафармив за 17 боїв десь)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от теж чекав ИС-6 , щоб зрівняти з КВ-5 .

Буду брати КВ-5 .

1. Різниця в пробитті невелика

2. 6 членів екіпажу можна катати

3. Значно дешевший ---- 11800 за ИС-6 забагато , як на мене .

Вчора прокатався на Т-54 ( а я не СТ вод , так , вкачав просто , щоб були ) --- за 1921 досвіду з премом дали Майстра , я дуже здивувався , думав , теба десь 2500 отримати . Мало виявляється пряморуких Тараканів на сервері , сумно .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ці нуби думають що якщо вкачали ІС-7 то вже вхопили Бога за бороду, а кататись на СТ-ЛТ в ближньому динамічному бою то ціле мистецтво.

Після патчу в мене одного кожні 3-5 боїв викидати із гри почало? При завантаженні/виході з бою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якийсь кривий мод, те саме було. Перекачав все мені потрібне спєцом для 0.7.4 і все гуд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викидало одразу після обнови, без модів. Після встановлення модів (спеціально для 0.7.4) нічого не змінилось. Можливо залежить від конфігурації, але в мене вроді не слабенька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв ИС-3.... щось він мене не радує.... шиється всіма на ура і збитковий дуже.... а ще й з теперішніми зливними боями, то взагалі жесть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після патчу в мене одного кожні 3-5 боїв викидати із гри почало? При завантаженні/виході з бою.

Аналогічно. Щось вони не те накрутили в обнові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже, як же дістали ті зливи.... так і психом можна стати.... нервів на ті стада оленів не напасешся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що має з модів на нову версію ?

Цікавить переклад українською, озвучка українською, зуууууууууууум, шкурки.

Поділіться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

франц. пт 3 рівня :D

Победа!

Бой: Руинберг 17 червня 2012 р. 22:51:22

Танк: Renault UE 57

Получено опыта: 647

Получено кредитов: 7 925

Достижения в бою: Знак класcности «1 степень»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв е75, з такими іграми той сток не прокачати...

з премом в мінус вилітає(

вот який прикол вкачувати щоб все більше і більше в мінус танки заходили) чим новіший патч тим гірше грати( глючить ше так що дай дорогу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NetSerpent, Vadimm, мене теж викідає постійно з гри.... не знаю в чому причина.... помітив що викідає або по закінченню боя, або якщо переключатись між грою і іншими вікнами - то часто в гру назад не заходить.

Kostefan, озвучка ТУТ, переклад ТУТ, шкурок гарних я покі не бачив, зазвичай качаю пакі шкурок по націям.

Arden, як до тебе попасти на мастер-клас з водіння Е-100?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качаю французьку арту, зараз топова 4 лвл, якщо не закидає до 7-8-го лвл, вона ПТ-ногебатор ))) перезаряд - 9,9 с (екіпаж ще не 100%), щей шустра, до 60 км з горки :), правда в арт режимі таким танкам як КВ-1, 2 мало дамага наносить. якщо попадає снаряд десь в корму, тоді 150-170 хп зносить... а так 50-60 максимум.

UPD

Позавчора також викидало з гри часто, після входу в ангар зазвичай (після бою), грішив на сторонній приціл, та мінікарту (об в стандартній значки танків потрібно з лупою розглядати), але ні... хз чого, але вчора перестало викидати....ВБР шолє.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, як до тебе попасти на мастер-клас з водіння Е-100?

треня, взвод? :)

будеш бачити мене онлайн, стукайся в ПМ, буду радий покататись)

я зазвичай після 7-8 вечора граю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв ИС-3.... щось він мене не радує.... шиється всіма на ура і збитковий дуже.... а ще й з теперішніми зливними боями, то взагалі жесть

не знаю як зараз але раніше це був фановий танк, навіть без према в 80% був в +, і пухкавка Д25Т доволі точна була. Можливо руки ще косі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв ИС-3.... щось він мене не радує.... шиється всіма на ура і збитковий дуже.... а ще й з теперішніми зливними боями, то взагалі жесть

не знаю як зараз але раніше це був фановий танк, навіть без према в 80% був в +, і пухкавка Д25Т доволі точна була. Можливо руки ще косі?

Там БЛ-9 в топі , Д-25 це стокова .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...