Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Поставлять,до прикладу,грн. 800 в еквіваленті,премом.Буде мегонагібатор.(ІМХО)

Убєртанків у грі не буде, бо всі будуть сидіти на 1 танку. Так як зараз нема убєрнацій "пачіму нємци не нагібають".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ось чекаю , як вони Штурмтигр введуть , там сплеш 30 метрів . Оце буде весело .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ось чекаю , як вони Штурмтигр введуть , там сплеш 30 метрів . Оце буде весело .

30 метрів?? Т92 нервно курить в сторонці))

Ще б дамаг на 4500, і можна по три М103 ваншотити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, а знаєш як це - ганяти на Порші по всьому Кошмаріну в пошуках шостого фрага?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, а знаєш як це - ганяти на Порші по всьому Кошмаріну в пошуках шостого фрага?

стаєш на захват, і 90% що сам приїде ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив ИСУ-152 , зразу в топі , за вільний відкрив гармату і шассі .

Я не прихильник ПТ , але це МАШИНА :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені все більше і більше американські тяжикі подобаються. Т29 - просто прекрасний, за ИС кращий набагато, коли в топі - "меганагібатор".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене щось з американськими тяжиками не склалось :), особливо з Т1, про М6 мовчу..., Т29 тільки сподобався. Т32 - закидало в такі бої що з той пушкой хер кого проб’єш. Але то я на них катався ще давніше (хотів до Т30 докачатись, в результаті отримав Т34 нахаляву), до патчу 0.7.1 здається, зараз не знаю, може перебалансували :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникло питання: колись разраби вказували, що додаткові вміння починають працювати коли основні досягнуть 100%. А як щодо навиків? Маю 90% екіпаж на Т-50 із 100% пєрком "Експерт" який працює!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вміння просто перестають качатися , поки основне уміння не досягне 100% , ти неправильно зрозумів .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив ИСУ-152 , зразу в топі , за вільний відкрив гармату і шассі .

Я не прихильник ПТ , але це МАШИНА :0155:

блін, ше 20к досвіду треба до БЛ-10 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна .

Тільки перевчи його на КВ-1 , на Черчі він і так буде на 100% працювати , це ж прем , там не потрібен власний екіпаж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозумів. Тобто, наприклад, на Черчі екіпаж, навчений нехай на об.704 буде працювати з таким самим вихлопом як і навчений на сам Черч?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозумів. Тобто, наприклад, на Черчі екіпаж, навчений нехай на об.704 буде працювати з таким самим вихлопом як і навчений на сам Черч?

На Черчі 100% процює екіпаж з будь-якого радянського тяжа , тому , що Черч -- радянський прем тяж .

А щоб катати екіпаж від 704 --- треба радянську прем ПТ

І на радянських прем СТ ( Матильда ) -- 100 працює екіпаж з СТ , теж радянського . З ЛТ і артами аналогічно

Думаю , зрозуміло ? =)

Тобто --- на прем техніку рідні екіпажі не потрібні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось мій АМХ 13 90 став дуже часто горіти - ледь не в кожному бою... набагато частіше, ніж мої німці, чи совки... хоча "Вероятность пожара при попадании 12%", а у тих по 20 десь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадав бувалі часи...сів на иса) після боїв з тт10 сісти на 4-5 це просто ппц! Такі там "нуби" як кажуть грають...

Перший бій викинуло, пока перезагрузився пока зайшов вже залишилось я дві арти лт і одне пт...а в суперника майже всі...Витянув гру самотужки) Якби не взяття бази - взяв би воїна)

Всетаки КТ - УГ! Іноді просто на ура а іноді це просто купа шлаку яка пробивається всіма! Навіть башня в лоб квшкою з зіс6 пробивається! НЕВІДАННО! Навіть в ис3 краща бронь) І пушка доречі також краща) Лишається терпіти до е75 а він вже огого...Жалко не фармовий(

Що краще ис8 чи е75?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...