Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

топовий буратор це просто мега! 10-20 кусків чистими тільки так) Тигра ваншотить на ура) Іноді взриває боєуклад ( раз е75 званшотив)

з фармерів має тільки кв-2... добре що його майже завжди закидує в топ) а там і черч не страшен і гриль не грозен) В мінус на ньому ще не заходив....навіть якщо арта накриє всерівно 2-3 к в плюсі) А так все по 15-25 к за бій чистими) Обновили зис-6, почала брати по троху тт-8-9 уровнів

може на ис-3 ящик з інструментами поставити бо так добго гуслі міняють що ппц...

ще замітили що в грі дуже часто почав взриватись боєуклад...раніше це був рідкий випадок а зараз майже в кожному когось підривають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може на ис-3 ящик з інструментами поставити бо так добго гуслі міняють що ппц...

Якщо є ящик і вільний слот --- звичайно став , якщо ще є слоти вільні під обладнання , а грошей нема , став трубу і сітку ( якщо є ) , зайвими не будуть , потім знімеш , як будеш мати кредити на більш важливі модулі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може на ис-3 ящик з інструментами поставити бо так добго гуслі міняють що ппц...

Постав, взагалі ящик на ТТ дуже потрібна штука! ТТ без ремонту - проблема для команди, хоча в рандомі це не так помітно.

топовий буратор це просто мега! 10-20 кусків чистими тільки так) Тигра ваншотить на ура) Іноді взриває боєуклад ( раз е75 званшотив)

Взагалі обожнюю буратоса, відкатав на ньому 600+ боїв, і поки не хочу змінювати, та і серебра ще треба назбирати.) Хоча кажуть, що 212 в рандомі більш зручніше кидає. Доречі ваншоти ТТ 7-9 рівнів, часто, пару разів ИС-7 та 100-ку виносив, правда підривав для цього боєуклад.

П.С. А як же приємно Мишці 1500+урону ББ-шним наносити :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буратос звичайно як для свого левела, то дамажить дуже некисло :), вот тільки пульок мало, аж 12, навіть з його перезарядом умудряюсь всі вистріляти :(

А як приємно наглого 13-90 (якого пропускають часто в рандомі) вальнути в упор )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене в буратосі ще патрони не кінчались)

в смислі вільні модулі? їх там всього 3)

а якщо купив раз то можна ставити на всі танки? чи для окремо купувати?

п.с. я е100 1500 вивалюю осколочним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в смислі вільні модулі? їх там всього 3)

а якщо купив раз то можна ставити на всі танки? чи для окремо купувати?

В основному після купівлі танка грошей на модулі нема , тому треба мати джентльменський набір : трубу , ящик з інструментом та масксітку , які можна знімати\ставити на будь-які машини без затрат .

Все-таки , стоковий танк з цими модулями буде трохи кращий , ніж без них --- буде на 25% швидше ремонтуватися , на 25% далі бачити через 5 сек після зупинки та іноді сітка допоможе залишитися непоміченим зайвий десяток-другий метрів , що може стати вирішальним .

Можна зняти модулі за золото з інших машин і поставити сюди .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна зняти модулі за золото з інших машин і поставити сюди .

Голими цифрами:

10 голди = 0,33 грн (грубо) = заміна 1 незйомного модуля = 500 000 срібла (або 600 000 або 250 000...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. я е100 1500 вивалюю осколочним...

та ладно, таке дууже рідко буває (ну в мене так точно, в основному 700-1000 хп знімає з ТТ 9-10 лвл. крім франців :)

п.с. я е100 1500 вивалюю осколочним...

ти мав на увазі, що можна зняти модуль з іншого танку, або купити новий за 500 000 ? я так зрозумів твою арифметику ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якийсь Е-100 цікавий танк)

вчора стояв на Малиновке біля церкви в кусщі і мене не бачили з 100 метрів ІС-4, Т-30, Е-50... Т-30 засік як під’їхав на 60 метрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 25% далі бачити через 5 сек після зупинки

там не 5 сек., а 3.

10 голди = 0,33 грн (грубо) = заміна 1 незйомного модуля = 500 000 срібла (або 600 000 або 250 000...)

Ось принципі для цього завжди треба лишніх пару монеток золотих тримати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Упс , я неправий , таки 3 секунди , перепрошую .

А коли змінили , було 5 сек раніше ?

І на Трубі , і на Сітці було 5 сек раніше .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Упс , я неправий , таки 3 секунди , перепрошую .

А коли змінили , було 5 сек раніше ?

І на Трубі , і на Сітці було 5 сек раніше .

Кажу ж 3 сек. Та десь патчів 3-4 назад ще Орешкин сказав, що інфа про 5 секунд неправильна, в реалі 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://worldoftanks....test_074_start/ :0088: :0088: :0088: :0088:

Исправлены или доработаны модели повреждений танков: M2 lt, M3 Lee, JagdTiger, Gw E, Т-28, ИС-8 (маска орудия), Е-50 (перенос трансмиссии в переднюю часть), Е-75 (перенос трансмиссии в переднюю часть), VK4502B (перенос трансмиссии в середину танка).

Эта несерьезна....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда.. тепер в КВ-4 для топової гармати підійде і стокова башта.... 14 тисяч досвіду які я на неї витратив в одне місце. Було б так відразу - то вже б їздив з топовою гарматою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає,коли новий патч вийде? І коли введуть нову гілку німецьких ПТ? А то вже мало шо лишилося до ЯгдТигра,а брати щось не сильно хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну написано на сайті що тест буде до 5-ого числа. Раніше не буде че факт, а реліз чекати ще прийдеться мінімум з тиждень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, по літачках, появився у них розділ з іграками. Є з наших хто бета-тестер, дайте пліз свій нік, будемо слідкувати за Вашим розвитком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну написано на сайті що тест буде до 5-ого числа. Раніше не буде че факт, а реліз чекати ще прийдеться мінімум з тиждень...

як мінімум місяць, ще зо два тести будуть після 5-го :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варгеймінг ніякий , Гайдзіни рулять по літаках . Спробуйте записатися . Хоче теж аркада , я розраховував на щось більш наближене до симулятора .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам баланс?

post-6376-0-18998400-1338544874_thumb.jp

і що з того вийшло:

post-6376-0-94794000-1338544902_thumb.jp

Топи такі топи :)

Останніх двох - М4А3Е8 та Бура засвітив мій Бур-світляк. Вперше попав в топ. Мєгоцікавий видався бій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...