Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Народ, не розумію чому в Т29 одна й та сама гармата в різних баштах виглядає по різному?

Топ

post-9074-0-61533300-1336571368_thumb.jp

Сток

post-9074-0-18110200-1336571398_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А стоковий Буратос радує мєго-перезарядкою і зведенням. Ще б дамаг такий як в М40/М43...

а ще б трохи точності..... дамаг якщо попадає то норм... вчора поставив ТОП-гармату (нарешті), перезаряд 40 с. зато якщо попав, то дамага наносить не кисло, з ИС4, ИС7, знімає 600-1000 ХП., америкоси чи французи майже частенько ваншот. :)

Народ, не розумію чому в Т29 одна й та сама гармата в різних баштах виглядає по різному?

особливості танкобудування :), калібр той самий, а "пламягаситель", чи як воно називається, різний :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбав

VK 3002 (DB). 13 боїв 10 перемог.Танк порадував з першого бою.Снайперська гармата. Катаюсь з стоковою баштою. Основний мінус не для ближнього бою.

GW Panther поки дві гри але вже приємні враження.

AMX 13 90 - без кометарів (AMX 13 75 помножити на 1,5).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше фану то на LTrakor. З передтоповою гарматою. Завжди в пісочниці, а якщо ще й взводом, то взагалі весь бій вирулюєш.

Вже трохи відкатав на КВ-4, правда ще без топ гармати. Танк - просто Г. Пробивають його всі, особливо не цілячись, маска гармати ш'ється на ура, арта дуже любить, горить по декілка разів за бій.. Шлях до СТ-1 буде довгим і важким. При грі на КВ-4 чогось хочеться провести аналогію з АМХ40, правда АМХ рикошетить куди частіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто на ПТ-САУ Marder II катеється.

Я за нього.

Фарму малувато,зате фану,дійсно,купа! Після вирівнювання рук на Язі і Феді,гра на Куниці йде на УРА! Кожен друг бій,3-4 фраги стабільно.ПТ-ха дійсно для фана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, то ви взводом на нього накінулися? Багато дають опиту?

Нє, я цього таваріща не знаю. Це просто єдиний чувак якому пощастило вбити добити Білого Тигра :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два питання:

1. З білим тигром вже все? Не ганяє більше?

2. З новоотриманих танків КВ-1, КВ-2, СТ-150, КВ-3 що найбільше фармить? Спостерігали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще 1 танк здав норматив на "Мастєра":

Победа!

Бой: Монастырь 11 травня 2012 р. 17:43:15

Танк: КВ-13

Получено опыта: 1 112

Получено кредитов: 29 426

Достижения в бою: Знак класcности: «Мастер», «Бронебойщик», «Стрелок», «Снайпер»

post-6376-0-40213800-1336748146_thumb.jp

двох тигрів тупо наї*ав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два питання:

1. З білим тигром вже все? Не ганяє більше?

2. З новоотриманих танків КВ-1, КВ-2, СТ-150, КВ-3 що найбільше фармить? Спостерігали?

у мене з перерахованих машин фармить більше кв1 (ремонт і снаряди коштують +- 1000) хочу продавати кв2. кв3 качаю до елітного і бай-бай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. З білим тигром вже все? Не ганяє більше?

Ну тут важко відповісти. КВ-1 майже завжди зверху і його топ-точна пуха гарно шмаляє.

КВ-2 залишився таким як і був, а Т-150 я зразу ж продав, катав на тесті і він мені не сподобався, да і качати його вже не було сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені Т-150 сподобався. Я екіпаж з КВ-1 пересадив в КВ-1С, а в Т-150 залишив, іноді катаюсь на ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа Линия Зигфрида 12 мая 2012 г. 20:07:09

КВ-2 Получено опыта: 1 349 Получено кредитов: + 31 523

Достижения в бою: Знак класcности: «Мастер», «Снайпер», «Воин»

На старому Майстра заробив шайтаном , і на новому так само :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ведеться десь статистика скільки максимум срібла зароблено на танчику за бій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайде,будь-ласка,ссилку на ОТМ,чи якийсь толковий мод.А то щось ніц не можу знайти на форумі.

І ще питання,чому гра дьоргається весь час?Раніше такого не було.Вже і графіку всю познімав на мінімум.Тільки помітив пінг скаче.На інший сервер перейшов,те саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа Комарин 13 травня 2012 р. 11:14:12

С-51 Получено опыта: 1 214 (x2 за первую победу в день) Получено кредитов: + 18 144

Достижения в бою: «Рейдер», «Захватчик»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще питання,чому гра дьоргається весь час?Раніше такого не було.Вже і графіку всю познімав на мінімум.Тільки помітив пінг скаче.На інший сервер перейшов,те саме.

Хм, я думав то тільки в мене десь від позавчора така фігня стала... вже і системник попилососив щоб не перегрівався, і все одно. Треба хотфікс видно поставити, як раз позавчора випустили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...