Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Тигр Порше --- це той самий Федя по корпусу , у них одне шасі

ага, але нижній бронелист в Порша товщий, вроді ті самі 200мм проти 80мм у Фєді. Mykola81, що скажеш з приводу моєї тактики антизакручування?

І знову ж, при пробитті топ-гармати Фєді в 230+ мм (не пам"ятаю скільки точно) вона жодного разу в мене не пробила 200мм-лоб Порша під приблизно прямим кутом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю , в мене нема Федора , але пробивати він повинен , правда , не завжди , як рандом скаже , 200 мм це вже броня , як не як.

На рахунок антизакручування --- треба в щось впертись задом : дім , обрив , скеля . Швидкий танк в полі закрутить однозначно Федю , головне приблизитися і правильно вибрати відстань . Я завжди на СТ стріляю спочатку в гусеницю , якщо виїзджаю в лоб на ПТ , а там розбираю , якщо дадуть . Федю врятує тільки дистанція , щоб СТ обходив по великому кругу , ну і вгадати важливо , куди він поверне спочатку , це зайва секунда .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така тактика допомагає і на КВ, в якого башта дуже повільна. В полі звичайно, Фєдя швидше за все буде трупом якщо ніхто не допоможе, але якого х... Фєді робити в полі?

А чого Елефант пише?

Друге ім"я, але як називати правильніше затрудняюсь відповісти. До речі, американець М4А3Е2 це Джамбо, а арта М12 (якщо не помиляюсь) - "Довгий Том", але в цих двох випадках це по-моєму кличка а не оф. назва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж Федька.А чого Елефант пише?

http://reibert.info/...ictureid=253930

В "Елефант " Федора перейменували в 1944 році , вже після модернізації -- кулемет поставили і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О как B)

Победа!

Бой: Топь

25 апреля 2012 г. 21:35:22

Танк: ИС-7

Получено опыта: 1211

Получено кредитов: 61 186

Достижения в бою: «Разведчик», «Поддержка» и 5 фрагов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дуже постаратися,то і на Федоті виходить файно грати.

Після трьох зливів,вийшло дві шикарних перемоги. В першій "Воїна" взяв і медаль Бельтера з снайпером.А в другій Стальную стену і 5 фрагів.

post-11231-0-99201900-1335392370_thumb.j

post-11231-0-75009900-1335392376_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блин, пз став такий прикольний аж жалко продавати...(

екіпаж 80% а набагато точніший за иса и кв)

68e55dba450ft.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пз став такий прикольний аж жалко продавати...

А ти не продавай, вкачай з нього всі 3 танка, щоб потім до цієї теми не повертатись. Заодно екіпаж ще матьорішим стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та місця в ангарі немає, вже вирішив що буду вкачуватись до е75 е100...

мауса звісно хочеться але перед ним танки не дуже...

єдина радість від иса що хоть опиту по 500 стабільно дає) хоч і в мінусах)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на звичайному ИСі ти працюєш тільки на опит, по сріблу стабільно мінус, а от як матимеш вже ИС-3,(ИС-4 до того як його апнуть) спокійно йтимеш в 0 або навіть в +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю , я на всіх танках до 9 рівня йшов в + без прему , за 20 боїв не менше 100к заробляв .

Винятком є французи високих рівнів ---- там можна піти в мінус навіть за перемоги , бо великий розхід боєкомплекту , в мене часто йшло до 40 снарядів по 1 к .

а що апнуть в гіршу сторону? просто я не юзав иса до цього патчу)

Ні , поки ИС чіпати не будуть .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай, всерівно буду продавати иса на ис-3) хіба добавлять пару ичеек и нові танки будуть дійсно хорошими...поживем побачив)

було 99 проц. екіпажу на иси і мазав аж ужас зараз 100 і вже бачу став в рази точнішим) Але всерівно американські ТТ пробиваються з трудом(

ис-3 з далеку майже кожен снаряд пробивний - в упор же все в молоко(

ис-4 - взагалі не пробивний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але всерівно американські ТТ пробиваються з трудом

А ти напевно в башту цілишся? Дарма... Корпус - картон.

та місця в ангарі немає, вже вирішив що буду вкачуватись до е75 е100... мауса звісно хочеться але перед ним танки не дуже...

місце з"явиться з новим патчем, в тебе - аж 2 слоти. Вони правда будуть заповнені новими танками, але ж не на завжди :) - вкачаєш - продаси. Знову ж, відкриєш всі 3 ВК з Пз-4, не обов"язково всіх трьох купувати, коли руки дойдуть. В мене купа всього понавідкривано, але руки не доходять до покупки - Буратос, Хум, Т-20, Е-75, ІСУ-152 і так далі. Знову ж, буде скідка на слот по акції - купуй. Якщо ти зараз впевнений що реальні кровні не будеш вкладати в гру, це не одначає що через місяць-другий не передумаєш. Особливо коли захочеш зняти незйомні модулі.

Перед Маусом "не дуже" танк тільки 1 - Недотапок (в порівнянні з КТ - швидший, але гармата тільки предтоп, з меншим пробиттям). ВК3001Р - мєго СТ, багато радував мене, Тигр Порш - кажуть покруче Тигра - швидший, з міцнішим лобом, Тапок - також боєць ще той, невідомо ще що краще - Е-75 чи все-таки він.

От тільки СТ німецькі мені не дуже подобаються - вважай ПТ з рухомою баштою, броня картон, величезні, але точні гармати... В ближній бій на них не поїдеш.

Знову ж, зараз в тебе екіпаж - 80%. І не туди, і не сюди, при пересадці стане 70%. Заради 5% вміння на танкіста викидати 100 к срібла якось не тойво. А докачаєш до 100% - при пересадці буде 90, а це вже щось. Та ще й як ти кажеш не без фану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба дається на десять проц меньше? не більше?

хм, спочатку пересаджував а потім брав по 75 і спокійно вкачувався до 100)

після тигра п не дуже танки йдуть( та і вирішив тянути до е100)

ще дофіга треба на хума репи набити...

і буратос вже на підході, і вк...да и ис-3 вже не за горами...

а місця немає...

да дорого і не хочеться вкидати бабло)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Винятком є французи високих рівнів ---- там можна піти в мінус навіть за перемоги , бо великий розхід боєкомплекту , в мене часто йшло до 40 снарядів по 1 к .

що ви курите дядьку ? поки качав лору і амх50-120 то бабла назбирав на танки. Вони в мінус принципово не ідуть, хіба що ніразу не стрельнув. Ну то з премом. Без према я лору качав - то просто декілька тисяч в плюс за бій що сумно. Франція взагалі сама баблова раса бо там танки дамажать круто, а бабло саме за то і дають переважно.

Зараз батчат і амх50в також доволі прибуткові танки. На амх50в взяв майстра при екіпажі 94%. Просто тра напевно вміти дамажити і не здихати в перші хвилини бою на вістрі атаки.

P.S.: в роти нормальні не беруть тт10 якщо середній дамаг менший 2к за бій. Так от франців з 8го рівня починаючи також не беруть якщо дамаг менший 2к. Тому казати що вони мало заробляють....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти спробуй без прему покататися боїв 20 на окремому танку і щоб з користю для команди , а не сидіти в кущах :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо пробувати - часто роблю бо не завжди з премом бігаю.

але є одне но, якщо мозгами ще на 13 75 а сидиш на 50В і летиш як дибіл вперед без прикриття шоби розрядити один барабан і здохнути - то да, танкі ацкі збиткові. Не обов"язково сидіти в кущах щоб не здохнути на другій хвилині.

та і взагалі треба розуміти що в кожного танка є своє призначення. як ним грати - то треба покумекати ше, не хватає мозгів - можна в неті гайди подивитися. Є танки якими з кущів допоможеш команді набагато більше як в атаці. Франція як і амери - танки підтримки і ними грати набагато важче як попсовою 7кою, але набагато прикольніше.

я після гайда по Т110 взагалі переглянув свій стиль гри на ньому. Виявляється дещо робив зовсім не так як треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але є одне но, якщо мозгами ще на 13 75 а сидиш на 50В і летиш як дибіл вперед без прикриття шоби розрядити один барабан і здохнути - то да

не знаю як хто,

а я ніколи не лечу зразу злитись

Звичай на ситуація для 13 75 це порожній барабан, і в ідеалі стрелок чи снайпер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба дається на десять проц меньше? не більше? хм, спочатку пересаджував а потім брав по 75 і спокійно вкачувався до 100) після тигра п не дуже танки йдуть( та і вирішив тянути до е100) ще дофіга треба на хума репи набити... і буратос вже на підході, і вк...да и ис-3 вже не за горами... а місця немає... да дорого і не хочеться вкидати бабло)

менше.

точно менше :)

гроші витрачаєш ті самі але досвіду вже танкісти матимуть більше. відповідно і їхня поведінка в бою. Тигр з 75% і з 90% це дві великі різниці, як мінімум помітно по швидкості зведення і перезаряду.

народ, поясніть йому що Тапок (ВК 4502 Р) - танк хороший! Недотапок (ВК 4502 А) - кака. 1 танк з гілки гівняний то не означає що вся гілка така. Т-43 теж гівно, але після нього йде фановий Т-44.

От побачиш - купиш пізніше ще раз Пз-4. Я зараз якщо купляю танк, то викачую з нього всі гілки які можливо, щоб потім не вертатись і не витрачати лишнє бабло.

А реальне бабло все одно почнеш вкидати, хай но почнеш всіма танками юзати снаряди по тисячі. Задумаєшся і про фармєрів, і про те шо при знятті незйомного модуля 10 голди це лише близько 30-40 копійок реала (замість відфармлювання 500к срібла на аналогічний модуль), а новий слот по акції - лише 5 грн.

І не кажи що не будеш докуповувати модулі - коли на дуелі регулярно програватимеш такому ж танку - задумаєшся.

Економіка гри поставлена так, що юзери самі поступово доходять до думки що треба вкладати реал щоб качатись далі. Ніхто нічого не вимагає :)

Домучил :lol:

Танк E-100 исследован. Потрачено нераспределённого опыта 183 010, свободного опыта 0.

Яка гілка наступна? Маус? Франци? Амери?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...