Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Т-43 купив у попередньому патчі, тоді мусив щось робити з БК. На свіжому патчі без "підкрученої" БК не пробував кататись. Але міцність їй збільшували в попередньому, хоча це мало що дало по ходу. Скільки пам"ятаю, часто обпльовував монітор при підривах. Ну і найбільше збільшували міцність на Т-44, а на ньому я ще не катався.

На Т-43 проблеми з боєукладкою? За 160 боїв я щось такого не помітив, може один разок і взірвали, ну а частих пошкоджень точно не було.

От на Т-44 ця проблема гостро стоїть, підставив правий бік, і йдеш в ангар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т-43 ще більш менш якось пережив, а от Т-44 стокове це говно рідкісне, ще гірше ніж Т-43.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т-43 ще більш менш якось пережив, а от Т-44 стокове це говно рідкісне, ще гірше ніж Т-43.

Це да... з 85мм гарматою важко жити з 9-10 рівнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тт-44 купив, відкатав боїв з 20-30 і продав нафіг, хоч і виратив мільйон, але ще одне СТ 8 рівня, причому фувлове мені нідочого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин ну вот как так может быть... Вчера была просто песня нагиба, все снаряды летели в цель, команда адеквати...

А сегодня... Команда криворукие дауны, арта мажет при полном свидении по (!) стоячему ИС-7.

Руки и мозг вроде теже, но не прет и все. Невольно начинаеш думать о теории заговора :0017:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перемога !

Бій: : Заполяр'я 19 квітня 2012 р. 17:50:14

Танк: : AMX 12t

Отримано досвіду: 1 210

Отримано кредитів: 27 900

Досягнення в бою:: Знак класності: 1 ступінь, «Бронебійник», «Снайпер»

Непоганий танчик)

я тт-44 купив, відкатав боїв з 20-30 і продав нафіг, хоч і виратив мільйон, але ще одне СТ 8 рівня, причому фувлове мені нідочого.

Т-44 фуфловий? Треба було його в топі опробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непоганий танчик)

Якщо повезе, можна і тяжа 8 лвл нагнути (власний досвід). Правда тоді коли я це зробив до нього ставилися як до мєлкої шавки і не боялися. А з приводу міцної боєукладки Т-43 щиро дивуюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непоганий танчик)

Якщо повезе, можна і тяжа 8 лвл нагнути (власний досвід). Правда тоді коли я це зробив до нього ставилися як до мєлкої шавки і не боялися. А з приводу міцної боєукладки Т-43 щиро дивуюся.

На рахунок боєукладки -як кому повезе)

Мені і на т-44 її взірвали десь до 5-ти разів (за 306 боїв). Мокру БК не купував, правда "безконтактна боєукладка" прокачана на 94 відсотки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можно питання на засипку: Ви навіщо взагалі до Т-44 докачувались?????? Це ж скоко часу та опиту в трубу! В мене на ньому 55% перемог в рандомі! Я його відкрив весь зробивши елітним! Це танк фановий - а те що іде після нього... він того вартий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я граю для фану, не подобається танк -викидаю

Ну так сток і топ це якби 2 великі різниці )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене є тайп і качати т44 не вважа за потрібне

:_07: :_07: :_07:

а в мене є ИС7, н*х мені Е100 :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну більшість грає для фана.... то нам тре було зупинитись ще на Т-34-85 :) бо далі фан на стоковому танку різко закінчується.... але перетерпівши сток отримуєш фану куди більше від попереднього танку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т 34-85 мега фановий танчик був поки я не пересів на тяжі: ИС-3 а потім ИС-4 і вже дуже скоро ИС-7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перемога !

Бій: : Трясовина 20 квітня 2012 р. 16:36:35

Танк: : AMX 12t

Отримано досвіду: 1 366

Отримано кредитів: 32 272

Досягнення в бою:: Знак класності: «Майстер»

Хмм, AMX не перестає дивувати)

Вбив ARL 44, JagdPzIV.

Ні, ну реально дивує

Перемога !

Бій: : Провінція 20 квітня 2012 р. 16:58:27

Танк: : AMX 12t

Отримано досвіду: 1 381

Отримано кредитів: 40 978

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора вирішив розім"ятися перед ГК на АМХ-13-90 і в першому ж бою зробив майстра =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я після того як написав, відразу зайшов на тест сервер. Перевірив все що хтів і більше заходити не буду - не цікаво там :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

х.з. до сих пор не зашёл.

Сначала пишет вы в очереди такой то, а потом: Вы отключены от сервера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...