Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальний рандом, а шо не так ?

Ось повний опис умінь танкістів

http://wiki.worldoft...%B0%D0%B6%D0%B0

тут і вивчав )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене глюк з екстерполяцією міні карти

рамка збілшується, а сама мінікарта ні :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rghost.ru/37299928 Шо думаетет по этому поводу?

давно юзаю, кльова штука, але зараз моди не працюють (тимчасово)

правда з набору юзаю тільки ОТМ, годинник,- Damage Panel, Zoom. (але саме цю версію не використовував, якась вона странновата..)

я цю юзаю

http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/233336-wot-mod-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82-072-ver-61/page__st__700

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки катаюся с стандартним ОТМ --- мене повністю влаштовує .

Також поставив приціл --- як завжди , стандартний , тільки с таймером , всі нововведення працюють

Поставив зум .

Потім , може , поставлю ОТМ , як буде нова версія вилизана та кольорові повідомлення в ангарі + годинник , звик уже .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rghost.ru/37299928 Шо думаетет по этому поводу?

давно юзаю, кльова штука, але зараз моди не працюють (тимчасово)

правда з набору юзаю тільки ОТМ, годинник,- Damage Panel, Zoom. (але саме цю версію не використовував, якась вона странновата..)

я цю юзаю

http://forum.worldof...1/page__st__700

меня смущает .EXE стоит запускать?, антивирь вроди ничего не нашёл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, підкажіть, який танк мені хотіти :)

Зараз мені найбільше подобається Т-46, не в останню чергу через його мобільність і "снайперську" гармату ВТ-42, яка дуже точно і швидко прострілює практично через всю карту.

От саме ці параметри для мене є важливими. Не люблю близький бій, не подобаються неповороткі картонки на зразок Т-28, який дуже повільний, а вбивається одним навіть не дуже точним попаданням.

Що не подобається в Т-46 -- гармата ВТ-42 практично безсила проти добре броньованих танків (КВ прибивається раз з десяти), а сам він досить легко вбивається більшістю "однокласників". До того ж, радіус огляду і роботи рації в нього досить обмежений.

Отже, що потрібно:

1. Точна, швидка, але і потужна гармата

2. Хороший радіус огляду і рації

3. Мобільність (швидкість руху/повороту) хоча б на рівні Т-28

4. Більш-менш товста броня і хороша міцність, щоб не помирав від ван-шотів.

Зараз докачую до КВ. З мобільністю і швидкістю гармати там, звісно, бардак повний, але вцілому, здається, танк відповідає моїм вимогам, якщо його довести до топа. Що ще можете порадити? (не обов'язково з СРСР, можу почати і нову гілку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю тобі Т-34 саме то. Далі за ним також кльовий Т34-85. Це середні танки.

КВ - відноситься до ТТ, він неповороткий навіть в топі, зате добре заробляє гроші і досвід :). Перезаряд фугасниці 152 мм, зі 100% екіпажем, вентилятором, досилательом = 21,4с. мені подобається ця пушечка, але ЗИС-6 практичніший.

Німецький VK 3601, 3001 також не погані. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це жах!!!!! Балансир кидає в бої,де 2-3 танка ХХ рівня. Раніше Яга витримувала 2-3 постріла ИС-7,тепер ваншотить з першого пострілу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще замітив. Якийсь "знак классности" з"явився. " 3 степені.Що це означає? Впливає це на щось?

post-11231-0-23682500-1333107650_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

корочє, то в тебе якась лєва, качай по моїй ссилці, там всьо гуд :)

атомный мод :beer::beer::beer::friday: на тебе водки с пивом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно,мод зачьотний.Собі теж поставив.

Таке враження,що ПТ точність і броню порізали.Якийсь кривиа і картонна зовсім стала Яга. :( А де можна прочитати що змінили в грі,крім додаткової гілки Амер.ПТ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу поділитись стратегією майже безпрограшного бою на "провінції" ( вже овер 10 провів в одні ворота)

требування: швидкий танк (в моєму випадку пз38на) і гра з певного боку карти (з спуску)

не знайшов карти щоб точніше показати, можливо сьогодні запишу відео (якщо кого цікавить...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там зіграв 2 бої, обидва на фєді, в обох вижив. В першому тупо деф за якимось будинком біля бази, роздуплявся що там і як, другий раз - спустився в долину і по краю шифрувався між будинками перманентно пострілюючи, поки перевага не стала солідною, тоді виліз і нагло попер на підйом, добивати, синхронно з нашими тяжами.

Арта там регулярно патєрпає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, підкажіть, який танк мені хотіти :)

Зараз мені найбільше подобається Т-46, не в останню чергу через його мобільність і "снайперську" гармату ВТ-42, яка дуже точно і швидко прострілює практично через всю карту.

От саме ці параметри для мене є важливими. Не люблю близький бій, не подобаються неповороткі картонки на зразок Т-28, який дуже повільний, а вбивається одним навіть не дуже точним попаданням.

Що не подобається в Т-46 -- гармата ВТ-42 практично безсила проти добре броньованих танків (КВ прибивається раз з десяти), а сам він досить легко вбивається більшістю "однокласників". До того ж, радіус огляду і роботи рації в нього досить обмежений.

Отже, що потрібно:

1. Точна, швидка, але і потужна гармата

2. Хороший радіус огляду і рації

3. Мобільність (швидкість руху/повороту) хоча б на рівні Т-28

4. Більш-менш товста броня і хороша міцність, щоб не помирав від ван-шотів.

Зараз докачую до КВ. З мобільністю і швидкістю гармати там, звісно, бардак повний, але вцілому, здається, танк відповідає моїм вимогам, якщо його довести до топа. Що ще можете порадити? (не обов'язково з СРСР, можу почати і нову гілку).

качай німців)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа!

Бой: Эрленберг 31 марта 2012 г. 17:08:21

Танк: E-75

Получено опыта: 1 173

Получено кредитов: 37 529

Достижения в бою: Знак класcности: 1 степень

Не дотягнув до майстра --- противників не стало =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...