Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Эксперт

50px-%D0%AD%D0%BA%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%82.png

Описание: Командир способен определять критические повреждения танков, обнаруженных в небольшом секторе относительно орудия своего танка. Жестяк ))

Це треба ТРИ секунди втикати на танк ...

не панацея ІМХО

я краще пальну за цей час і заховаюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не панацея ІМХО

Для важких танків на період перезарядки може підійти. Легкий танк за той час просто зметуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну леглкий танк да, а ТТ по приколу )), повтикав трохи, і знаєш, ага, а він то контужений :)

брати його правда не буду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мож просто еще мало народу играет на новой версии - не из чего выберать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа Фьорды 29 березня 2012 р. 17:31:46

СУ-152 Получено опыта: 1 958 (x2 за первую победу в день) Получено кредитов: + 29 070

Достижения в бою: Знак класcности: 3 степень, «Захватчик»

Значок первый получил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блин

на М103 дали прокачаный екипаж - а там наводчик негр :(, придётся перекрашивать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а там наводчик негр , придётся перекрашивать

ти що, це ж +10% до маскування! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а там наводчик негр , придётся перекрашивать

ти що, це ж +10% до маскування! :)

а на "арктик" -10%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зєвс, так навпаки - всі крім командира мають бути нєграми - ефективність+50% ЖВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козаки,а що за лажа??? Воюю на Ягдпантері.Мав 100% екіпаж,і 92 № ремонту.Зараз після обновлення ремонту немає.Вискочило на вибір щось :(. І як тепер? Весь ремонт згорів? І як нові вміння качати? Всім вибирати щось одне,чи можна кожному щось різне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні , тобі все обнулили нахаляву в зв"язку з патчем , але досвід залишився --- вибери все знову , старі уміння або нові , вибір тепер великий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як краще? Для всіх одне і теж? В мене чотири члена екіпажу.Що порадите взяти для них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як краще? Для всіх одне і теж? В мене чотири члена екіпажу.Що порадите взяти для них?

Я не ПТшник ( вірніше ПТ маю , але я на них ходжу в раш =) )

Але першим вмінням треба брати ремонт для танків , а для ПТ , напевне , маскування . Для командира ПТ візьми відразу ШЕСТОЕ ЧУВСТВО , будеш бачити , засвітили тебе чи ні .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я для ТТ (ИС4,ИС7) брав в першу чергу ремонт для всіх членів екіпажу, потім:

2-вміння

командир - мастер на все руки

наводчик - снайпер

механик водитель - король бездорожья

заряжающий - бесконтактная БК

заряжающий - отчаянный

3-е вміння

командир - наставник

наводчик - плавный поворот башни

механик водитель -виртуоз

заряжающий - пожаротушение

заряжающий - пожаротушение

4- е буде боевое братство, хоча може потрібно було б 3-м скілом його вкачати :)

так як ИС4, ИС7 танки прориву, маскування нафіг не нада (ну хіба для кущодрочерства в рандомі), ремонт - я думаю тут однозначно, а коли командир може замінити заряжаючого чи мехвода, коли нема аптечки на всіх, то є кльово :), ну далі коли качати наступні скіли стає довше, наставнік саме то. ну якось так.

вчора задовбався розподіляти вміння...

для арти: GW Type E

1-й: всі маскування

2-й скіл: боевое братсво всі

3-й скіл: тут вже можна фантазіровать ))) (але для командира я наставніка буду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я для свого КВ-1С, з перших навиків для всіх членів екіпажу взяв "Боевое братство", далі "Орлиный глаз","Снайпер","Радиоперехват","Виртуоз",""Бесконтактная" боеукладка", далі для всіх "Маскировка"(прокачав на 40%) + маскувальна сітка. Характеристики танка в плані точності попадання, пробивання броні,критичного попадання, маскування значно зросли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на збиті гуслі, тобі я так поняв пофіг ? Врахуй, що боевое братсво не діє якщо контузило хоча б одного члена екіпажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такжеш не кожен бій контузить. А взагалі мій екіпаж доволі рідко має поранення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То яьтак зрозумів,що кожному члену екіпажа можна вибирати окреме вміння? А якщо я двом чи трьом виберу одне і теж ефект подвоюється, чи пофіг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи рідко, або никаєшся постійно, але попадання арти це 90% що когось контузить. :), ну, кожен сам вибирає :0161:

капец, Т110Е5, то канєшно да... я ще не зрозумів куда його пробивати в лоб... :( в нижній бронелист ИС4 (топ) 3-и рази підряд не пробив, пробив тільки в корму без проблем.. Т34 нічо так фрамить :) порадувало, от тільки ВБР геть здурів вчора.

Заміна Т34 також порадувала, досить маневрений танчик, і броньований. (5-ть боїв звичайно мало, але щоб оцінити трохи достатньо)

То яьтак зрозумів,що кожному члену екіпажа можна вибирати окреме вміння? А якщо я двом чи трьом виберу одне і теж ефект подвоюється, чи пофіг?

ремонт, маскування, "пожарник", щоб працювало на 100%, потрібно всім, боевое братво - також всім.

інші - по одному, конкретно для кожного члена екіпажу свої :)

якщо для заряджаючі в екіпажі 2, наприклад, то ефект від одного і тогож вміння не подвоюється вроді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здаёцца мне прем подкрутили , меньше опыта давать стали и денег , никто не замечал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...